×

Rozpocznij wpisywanie by zobaczyć książki

Black Hole

Karolina Żynda

Seria: Black

Gorąca okazja

Śpiesz się, oferta kończy się za:

godz.

00
:

min

00
:

sek.

00
sprzedano
7%
11 150

Książka 49.90 zł29.94 zł-40%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 49.90 zł (67%)

Ebook 44.90 zł26.94 zł-40%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 44.90 zł (67%)

Data premiery: 2023-11-08

Wysyłka książki kilka dni przed premierą 

Trzeci tom serii "Black"

Tatuażysta Killian Kane jest typowym samotnikiem. Na co dzień wystarcza mu towarzystwo dwóch kotów i butelki whisky. Dlatego, kiedy ojczym zjawia się pod jego drzwiami z prośbą o przyjęcie pod dach swojej córki, mężczyzna kategorycznie odmawia.

Mimo tego kilka tygodni później Rose McMillan zjawia się pod jego drzwiami z walizką. Killian przeżywa podwójny szok, bo natychmiast dociera do niego, że nie jest to pierwszy raz, kiedy ją widzi.

W pierwszym odruchu mężczyzna zatrzaskuje dziewczynie drzwi przed nosem, ale chwilę później wraca po nią pod wpływem impulsu. Ostatecznie pozwala jej u siebie zamieszkać, zastrzegając, że ma nie wchodzić mu w drogę.

Nie mija dużo czasu, a do Killiana dociera, że to wyzwanie, któremu sam nie będzie w stanie sprostać, ponieważ tajemnice Rose zaczną wybudzać mrok mieszkający w jego sercu.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

Czytaj dalej »
Wersja:   

Kategoria: Romans i erotyka

Udostępnij:

Tatuażysta Killian Kane jest typowym samotnikiem. Na co dzień wystarcza mu towarzystwo dwóch kotów i butelki whisky. Dlatego, kiedy ojczym zjawia się pod jego drzwiami z prośbą o przyjęcie pod dach swojej córki, mężczyzna kategorycznie odmawia.

Mimo tego kilka tygodni później Rose McMillan zjawia się pod jego drzwiami z walizką. Killian przeżywa podwójny szok, bo natychmiast dociera do niego, że nie jest to pierwszy raz, kiedy ją widzi.

W pierwszym odruchu mężczyzna zatrzaskuje dziewczynie drzwi przed nosem, ale chwilę później wraca po nią pod wpływem impulsu. Ostatecznie pozwala jej u siebie zamieszkać, zastrzegając, że ma nie wchodzić mu w drogę.

Nie mija dużo czasu, a do Killiana dociera, że to wyzwanie, któremu sam nie będzie w stanie sprostać, ponieważ tajemnice Rose zaczną wybudzać mrok mieszkający w jego sercu.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

TytułBlack Hole
AutorKarolina Żynda
Ilość stron443
Rok wydania2023
Okładkamiękka
ISBN978-83-8320-983-8

OPINIE

- Emilia

Z niecierpliwością czekam na kolejną część. Cała seria jest świetna.

Odpowiedz

- Agata i Karolina - czarno.czerwone.cc

"Dzie­ci pod pew­nym wzglę­dem przy­po­mi­na­ją bite psy. Nie­waż­ne, ile razy prze­ja­dą się na swoim wła­ści­cie­lu, i tak będą li­czyć choć na odro­bi­nę mi­ło­ści i uzna­nia. Pewne ro­dza­je mi­ło­ści są trud­ne do za­bi­cia, nawet jeśli niosą ze sobą je­dy­nie re­gu­lar­ne dawki bólu. A moja re­la­cja z matką była zro­dzo­na z bólu w samym za­ląż­ku".
"Dzie­ci za­wsze mają na­dzie­ję. Do­ro­śli muszą bez­u­stan­nie szu­kać świa­teł­ka w mroku, ale dzie­ci… One wy­twa­rza­ją je same. Nie­ste­ty przez to są tak okrop­nie kru­che i tak łatwo je znisz­czyć. Być może dla­te­go, wcho­dząc w do­ro­słość, traci się tę umie­jęt­ność. Bo jest się już zbyt zła­ma­nym, by lśnić tak jasno".

"Black Hole" czyli trzeci tom serii Black. Serii, która bardzo przypadła nam do gustów za sprawą dwóch poprzednich tomów i ich bohaterów czyli Axela Murphiego i Aubree Sullivan. Serii, która pokazuje nam jak bardzo skomplikowane potrafią być relacje międzyludzkie ale która także jednocześnie daje nadzieję na to, że jest zawsze światełko w tunelu i szansa, że nawet przez przypadek poznamy kogoś komu prawdziwie będzie na nas zależało 🖤
Karolina Żynda niewątpliwie nie boi się poruszać trudniejszych tematów i pokazywać ich z różnych stron. W powyższej powieści znajdziecie bohaterów z problemami przez które wydadzą Wam się mocno pogubieni. Problemy z używkami, z partnerami a nawet z teoretycznie najbliższą rodziną to coś, co może powodować iż w pewnym sensie zaczniemy tracić kontrolę nad własnym życiem w efekcie czego zaczniemy mieć częstsze chwile załamania powodujące iż coraz bardziej zatracać się będziemy w otchłani rozpaczy.
Powyższa powieść nie będzie należała do typowych lekkich lektur po które sięgamy dla odprężenia i relaksu. Nie będzie tu wesołej i ciepłej historii. Będzie tu bardzo realistyczna fabuła przedstawiająca w pewnym sensie efekt domina. A o co nam dokładnie chodzi? Otóż o konsekwencje tego jak wobec nas zachowywać się będą inni ludzie. Pokazane zostanie m.in to jak człowiek już w dorosłym życiu może odreagowywać to co przeżył będąc dzieckiem. Jak jeden opiekun może zachowywać się wobec swojego podopiecznego jeżeli inny dorosły człowiek postąpi wobec niego źle. Niestety ciąg przyczynowo-skutkowy powoduje to, że pewne zachowania będą wiecznie powielane gdyż nie każdy ma siłę z tym walczyć.
"Black Hole" naszym zdaniem zdecydowanie jest książką wartą sięgnięcia. Przedstawi Wam wiele prawdziwych problemów z którymi borykać się może każdy z nas ale także da wiarę, że prawdziwa przyjaźń istnieje oraz ludzie którzy mogą po prostu "być" nawet w najtrudniejszych chwilach, zupełnie bezinteresownie. Choć pierwsze dwa tomy serii podobały nam się nieco bardziej to ten także ma specjalne miejsce w naszych sercach zwłaszcza przez to jak Rose mimo wszystko starała się pomóc Killianowi i choć był on gburowaty i ponury to ta i tak wykazywała się empatią w stosunku do niego ❤️ polecamy 😊

Odpowiedz

- historie_budzace_namietnosc

„Czasami czułam, że nie ma już dla mnie nadziei. Byłam zniszczona, choć nie potrafiłam się poddać. Jeszcze nie jakiś ostatni strzępek wiary w lepsze jutro pchał mnie do przodu.”

Nigdy nie wiemy jakie demony, krzywdy i traumy skrywają ludzie. Jaki bagaż doświadczeń już mają za sobą. Killian nie lubi ludzi, poza kilkoma bliskimi przyjaciółmi nie dopuszcza do siebie nikogo. Na co dzień w mieszkaniu czekają na niego dwa koty i butelka alkoholu. To mu wystarcza, ale są chwile, gdy to znajomi muszą go ratować i utrzymać na powierzchni. Tajemniczy, samotny i mroczny tatuażysta skrywa nie łatwą, traumatyczną przeszłość, która sprawiła, że nie wierzy, że coś dobrego może go spotkać. Bo przecież nie zasługuje na nic dobrego. Ale on nie widzi to, jakim jest wspaniałym człowiekiem, widzi tylko mrok. I gdy niespodziewanie w jego drzwiach staje Rose, to w pierwszym odruchu zatrzaskuje jej drzwi przed nosem, ale po chwili zmienia zdanie i przyjmuje ją pod swój dach. I mimo że nie życzył sobie, by wchodziła mu w drogę, to mieszkając pod jednym dachem, jest to ciężkie. Zwłaszcza że kobieta nie wygląda jak dwa lata temu, a w jej oczach jest taka sama pustka jak w jego. Coś nie pozwala mu o niej zapomnieć, a w niektórych sytuacjach ma wrażenie, że spotkała ją wielka krzywda. Kobieta budzi w nim uczucia, emocje i mrok a on tego nie chce. Oboje mogą być lekarstwem na swoje demony, ale niestety jego strach okaże się niszczycielski. Bo przecież on potrafi tylko krzywdzić i niszczyć. Te myśli i przekonanie są nieprawdziwe, ale on nie dostrzega prawdy. Przez jedną decyzję odebrał im szanse na szczęście, a Rose na niebezpieczeństwo, przed którym uciekała. Jak zakończy się ich historia?


„Dajesz mi złudną nadzieję na to, że ktoś jeszcze może mnie chcieć, że coś w moim życiu wciąż może być dobre.”

Z czystą przyjemnością sięgnęłam po kolejną część serii #black , bo postać Killiana już była mi znana z poprzednich części i była owiana tajemnicą i budziła moją ciekawość, jaką historię skrywa ten mężczyzna. Więc nic dziwnego, że nie mogłam się od niej oderwać, gdy zaczęłam ją czytać. Ta część jest przepełniona emocjami i bólem, ale i walką z demonami i na nowo odkrywaniu, że każde przeszkody jesteśmy w stanie pokonać, zwłaszcza gdy mamy przy sobie przyjaciół. Autorka zapewniła mi niezapomniane przeżycia i chwile z bohaterami, a poznawanie tego, co ich spotkało było nie lada przeżyciem. Współczułam im to bardzo i liczyłam na to, że jednak ta historia skończy się dobrze, ale nie przewidziałam takiego zakończenia i to w takim momencie. Już nie mogę się doczekać kolejnego tomu, bo nie wszystkie tajemnice zostały jeszcze wyjaśnione, a niektórych dostajemy tylko przedsmak. Świetna część, gorąco polecam.

Odpowiedz

- Kantorek90

"Black Hole" to trzecia odsłona serii "Black" autorstwa Karoliny Żyndy. Jeszcze zanim skończyłam czytać poprzednią część, wiedziałam, że sięgnę po tę poświęconą Killianowi, ponieważ chciałam poznać jego historię z najmniejszymi szczegółami. Czy ostatecznie dowiedziałam się o mrocznym tatuażyście tego, co chciałam? Nie do końca, ale autorka rozbudziła moją ciekawość do tego stopnia, że z pewnością przeczytam kolejny tom.

Jeżeli ktoś poprosiłby o wskazanie typowego samotnika, wybór z pewnością padłby na Killiana Kane'a. Dlaczego? Mężczyźnie na co dzień wystarcza jedynie towarzystwo dwóch kotów i butelki whisky. Dlatego, kiedy mąż jego matki zjawia się u niego i prosi go o przyjęcie pod swój dach jego córki, Killian kategorycznie odmawia. Mimo to pewnego wieczoru, nieświadoma jego odmowy Rose McMillan zjawia się pod jego drzwiami. Jej pojawienie się sprawia, że Killian przeżywa podwójny szok, bo natychmiast zdaje sobie sprawę, iż nie jest to pierwszy raz, kiedy ją widzi.

W pierwszym odruchu mężczyzna zatrzaskuje dziewczynie drzwi przed nosem, ale po chwili zmienia zdanie i ostatecznie pozwala jej u siebie zamieszkać, zastrzegając, że ma nie wchodzić mu w drogę. Jednak czy Killian będzie umiał trzymać się od dziewczyny z daleka? Czy Rose pomoże mu pokonać jego wewnętrzne demony? Czy dzielenie mieszkania wpłynie na ich wzajemne relacje? Odpowiedzi na te pytania, znajdziecie w najnowszej książce Karoliny Żyndy.

Muszę przyznać, że "Black Hole" podobnie jak poprzednie tomy serii "Black" jest po brzegi wypchana emocjami. Zarówno Killian, jak i Rose są ludźmi, którzy skrywają w sobie demony przeszłości, które mają bardzo duży wpływ na ich życie. Chociaż autorka nie odkryła przed czytelnikami jeszcze wszystkich kart, wielu kwestii dotyczących ich życia przed tym, jak ze sobą zamieszkali, można się po prostu domyślić, wykorzystując przy tym te informacje, które są podane na tacy.

Bardzo podobało mi się, że autorka nie wepchnęła bohaterów w swoje ramiona już na początku książki, tylko stopniowo przekonywała ich do siebie i pozwoliła im powoli zbudować zalążek romantycznej relacji na takich podwalinach jak, chociażby rozmowa, czy wzajemne zaufanie.

Oczywiście, jak to często w takich książkach bywa, w pewnym momencie coś musiało pójść nie tak, ale mimo tego, iż byłam przygotowana na taki zabieg, mocno chwycił mnie on za serce do tego stopnia, że nie wiem, jak wytrzymam do premiery kolejnego tomu.

Na uwagę zasługuje również fakt, iż pomimo że w tej części głównym bohaterem jest postać poboczna z poprzednich części, autorka nie odkreśliła grubą kreską tego, co było, serwując w tym tomie również smaczki na temat dalszych losów Aubree Sullivan i Axela Murphy’ego. I chociaż od razu odkryłam główny cel podróży do Grecji, wcale nie zepsuło mi to odbioru tej sceny — wręcz przeciwnie, cieszyłam się razem z nimi tym, co miało tam miejsce.

Seria "Black" to jeden z tych cykli wydawniczych, który ma specjalne miejsce w moim sercu, dlatego z niecierpliwością będę wyczekiwać premiery kolejnego tomu. A jeżeli Wy nie mieliście jeszcze okazji czytać książek autorstwa Karoliny Żyndy, serdecznie Was do tego zachęcam.

Odpowiedz

DODAJ TWOJĄ OPINIĘ

wyślij


SZANOWNI PAŃSTWO PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ INFORMACJE DOTYCZĄCE:

SPOSOBÓW WYSYŁKI, CZASU REALIZACJI ORAZ SPOSOBÓW DOSTAWY:


PŁATNOŚCI


Za zakupy w sklepie można zapłacić:

  • za pomocą szybkich płatności Tpay

lub:

  • Przelewem na rachunek bankowy:

ING
96 1050 1214 1000 0092 9184 1683

Dariusz Marszałek
ul. Dąbrowskiego 57/4
32-600 Oświęcim


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA


  • Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do 7 dni roboczych, w zależności od ilości napływających zamówień.
  • Jeśli w Państwa zamówieniu znajduje się książka, która dopiero będzie miała premierę, całość zamówienia wysyłamy w okolicach premiery tej książki.
  • Zamówienia są realizowane na bieżąco. Wysyłamy e-maile z informacją o statusie danego zamówienia.

DOSTAWA 


Oferujemy następujące sposoby dostawy:

Wysyłka na terenie naszego kraju

  • Poczta Polska Kurier 48
  • Kurier DPD
  • Paczkomat Inpost
  • Dostawa jest bezpłatna przy zamóweniach powyżej 120 zł 


Serdecznie zapraszamy!

Wydawnictwo NieZwykłe

PODOBNE KSIĄŻKI

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

-40%
The Science of Temptation więcej
The Science of Temptation

Julia Popiel

Książka 47.90 zł28.74 zł

Ebook 42.90 zł25.74 zł

-40%
Hunting Adeline więcej
Hunting Adeline

H.D. Carlton

Książka 57.90 zł34.74 zł

Ebook 52.90 zł31.74 zł

-40%
Black Thorns więcej
Black Thorns

Karolina Żynda

Książka 41.90 zł25.14 zł

Ebook 36.90 zł22.14 zł

-40%
Black Roses więcej
Black Roses

Karolina Żynda

Książka 41.90 zł25.14 zł

Ebook 36.90 zł22.14 zł

-40%
I Wanna Fall. Bright Side więcej
I Wanna Fall. Bright Side

Aleksandra Nil

Książka 54.90 zł32.94 zł

Ebook 49.90 zł29.94 zł

-40%
I Wanna Touch You więcej
I Wanna Touch You

Joanna Chwistek

Książka 49.90 zł29.94 zł

Ebook 44.90 zł26.94 zł

-40%
Nieustępliwy szef więcej
Nieustępliwy szef

Agnieszka Brückner

Książka 49.90 zł29.94 zł

Ebook 44.90 zł26.94 zł

-40%
New Friends więcej
New Friends

Aleksandra Negrońska

Książka 49.90 zł29.94 zł

Ebook 44.90 zł26.94 zł

-40%
Przypomnij mi, kim byłeś więcej
Przypomnij mi, kim byłeś

Anna Falatyn

Książka 49.90 zł29.94 zł

Ebook 44.90 zł26.94 zł

-40%
Ptaszynka więcej
Ptaszynka

Katarzyna Strawińska

Książka 44.90 zł26.94 zł

Ebook 39.90 zł23.94 zł