×

Rozpocznij wpisywanie by zobaczyć książki

I Wanna Kiss You

Joanna Chwistek

Seria: I Wanna

Książka 49.90 zł34.93 zł-30%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 49.90 zł (43%)

Ebook 44.90 zł33.67 zł-25%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 44.90 zł (33%)

Data premiery: 2023-06-21

Wysyłka książki kilka dni przed premierą

Tom 1 w serii "I Wanna"

Autorka serii mafijnej „Niezłomne” oraz powieści Danielle i Prześladowca

Nowa szkoła, nowi znajomi, wredna przybrana siostra i chłopak, który jej nienawidzi.

Wielką pasją nastoletniej Blue Anderson było fotografowanie. Kiedy robiła zdjęcia na pobliskiej przystani, poznała Londona Westa. Chłopak szybko zawrócił jej w głowie, a tamtego dnia połączyło ich coś wyjątkowego. Jednak Blue zniknęła, nie pozostawiając po sobie śladu, i chociaż nie zapomniała o tamtym pocałunku, to wiedziała, że już więcej nie zobaczy chłopaka. Niestety, myliła się.

Jej życie wywraca się do góry nogami, kiedy matka postanawia związać się z nowym mężczyzną, w dodatku pochodzącym zupełnie nie z ich świata, bogatym właścicielem wytwórni płytowej. Dziewczyna przeprowadza się z biednej dzielnicy do luksusów i dostatku. Jednak w tym środowisku nie brakuje także wrednych, zamożnych dzieciaków.

Czytaj dalej »
Wersja:   

Kategoria: Enemies to lovers

Udostępnij:

Autorka serii mafijnej „Niezłomne” oraz powieści Danielle i Prześladowca

Nowa szkoła, nowi znajomi, wredna przybrana siostra i chłopak, który jej nienawidzi.

Wielką pasją nastoletniej Blue Anderson było fotografowanie. Kiedy robiła zdjęcia na pobliskiej przystani, poznała Londona Westa. Chłopak szybko zawrócił jej w głowie, a tamtego dnia połączyło ich coś wyjątkowego. Jednak Blue zniknęła, nie pozostawiając po sobie śladu, i chociaż nie zapomniała o tamtym pocałunku, to wiedziała, że już więcej nie zobaczy chłopaka. Niestety, myliła się.

Jej życie wywraca się do góry nogami, kiedy matka postanawia związać się z nowym mężczyzną, w dodatku pochodzącym zupełnie nie z ich świata, bogatym właścicielem wytwórni płytowej. Dziewczyna przeprowadza się z biednej dzielnicy do luksusów i dostatku. Jednak w tym środowisku nie brakuje także wrednych, zamożnych dzieciaków.

Jej nowa przybrana siostra robi wszystko, żeby nie ułatwić jej startu w nowej szkole. W dodatku spotyka się z chłopakiem, którego Blue poznała na przystani. London nie zamierza się przyznawać, że już kiedyś spotkał Blue, a wręcz jawnie okazuje jej nienawiść i wrogość.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

TytułI Wanna Kiss You
AutorJoanna Chwistek
Ilość stron415
Rok wydania2023
Okładkamiękka
ISBN978-83-8320-732-2

OPINIE

- Anna

Ciekawa, wciągająca

Odpowiedz

- Mia

Oczekiwałam czegoś trochę innego. Momentami wątki były przedłużane, co dało się by ominąć. Dodatkowo mam wrażenie, że kategoria wiekowa jest zaniżona, ale to tylko detal.

Odpowiedz

- Urszula

Młodzieżówka

Odpowiedz

- Black_books_read

„I wanna kiss you" to historia rozpoczynająca zupełnie nowy rozdział w twórczości Joanny Chwistek, ponieważ jest to coś, czego jeszcze spod pióra tej autorki nie czytaliśmy! Pierwszy tom serii „I wanna”jest pierwszą książką z gatunku New Adult, którą napisała Asia i z ręką na sercu przyznaję, że chociaż tematycznie odbiega ona od tego, co już znacie jeśli chodzi o pióro Joanny Chwistek, to „I wanna kiss you”jest równie genialne, co inne książki spod pióra tej autorki, a nawet jeszcze lepsze!

Blue Anderson to zwyczajna nastolatka, której pasją jest fotografia. Gdy matka dziewczyny odchodzi od swojego partnera - ojczyma Blue, który nie tylko ją wychował, ale też zapoczątkował w niej miłość do zdjęć - by zaraz zamieszkać z kolejnym, znacznie bogatszym, życie dziewczyny się sypie. Kontakt z przyjaciółmi ograniczył się, a fakt, że nie mieszka już w domu ojczyma, w którym się wychowała boli ją za każdym razem. Blue zaczyna nowe życie, przy boku nowego partnera matki oraz jego córki, która nie ukrywa niechęci względem Anderson. Postać Blue niejednokrotnie sprawiła, że pragnęłam przejąć jej niektóre cechy. Dziewczyna nie pozwalała aby przyszywana siostra weszła jej na głowę i właśnie to, że potrafiła pokazać pazury i nie chowała głowy w piach urzekło mnie w niej najbardziej. Anderson pokazywała, że to iż ma mniej pieniędzy wcale nie sprawia, że jest gorsza. Postać Blue Anderson jest jedną z tych postaci, która od razu zapada w pamięć i nie daje o sobie zapomnieć przez bardzo długi czas!

Natomiast London to postać, która intryguje już od samego początku. Nastolatek jest gwiazdą szkolnej drużyny hokeja, a także chłopakiem przybranej siostry Blue. Po sytuacji, która miała miejsce na przystani, a także po dowiedzeniu się, że rodzice dziewczyn są parą, London postanawia udawać, że Blue jest mu zupełnie obca. Co więcej - zajmuje miejsce po stronie swojej dziewczyny, również odczuwając nienawiść względem Blue.

Czy przyciąganie, które występuje pomiędzy Blue i Londonem od pamiętnego momentu na przystani, znajdzie swoje ujście?

Z ręką na sercu przyznaję, że wykreowanie bohaterów w tej pozycji jest majstersztykiem. Każdy jest zupełnie inny, ma inny charakter, inne cele w życiu, a także inne problemy, z którymi się zmaga. Nawet bohaterzy drugoplanowi nie pozostają bez wyrazu. W „I wanna kiss you” znajdziecie postacie, dla których przepadniecie już po pierwszych scenach, w których występują, ale znajdziecie także takich, których znienawidzicie od samego początku, albo takich względem, których wasze podeście zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni. Przyznam Wam szczerze, że gdy w kolejnych scenach pojawiała się znienawidzona przeze mnie postać miałam ochotę rzucić telefonem oraz potrząsać ową postacią i przemówić jej do rozsądku, to jak wiele negatywnych uczuć we mnie wzbudzała jest wręcz niepojęte.

Joanna Chwistek w swojej najnowszej książce zawarła wątek sekretnego związku i zakazanej relacji i opisała to fenomenalnie! Jednak zanim doszło między Londonem a Blue do czego więcej, to sytuacja pomiędzy tą dwójką nie była przyjemna. Niemniej jednak widać było między nimi te iskierki pożądania, to jak ich do siebie przyciągało chociaż wiedzieli, że ich relacja nie byłaby odpowiednia. Później, gdy ta dwójka postanowiła już dać sobie szansę musieli ukrywać to, co dzieje się między nimi, ponieważ ich relacja mogła pokrzyżować im pewne plany, a także gdyby ich związek wyszedł na jaw ponieśliby ogromne konsekwencje. Motyw zakazanej relacji i sekretnego związku nadaje tej pozycji, jak i temu, co dzieje się między bohaterami, dreszczyku emocji: sprawia, ze śledzi się fabułę tej historii z jeszcze większym zaangażowaniem, by mieć pewność, że niczego się nie przeoczy. Relacja Londona i Blue nie pędzi do przodu, tylko rozwija się w swoim tempie, dzięki czemu ich więź wydaje się jeszcze bardziej naturalna i nabiera autentyczności.

Napięcie występujące między Londonem a Blue jest wręcz namacalne, a iskry pożądania występujące między nimi są aż nadto widoczne. Niemniej jednak gołym okiem widać, że to, co dzieje się między tą dwójką to zdecydowanie coś więcej niż wzajemne pożądanie. Chociaż „I wanna kiss you” ma pochodzi z gatunku New Adult, to znajdziecie w nim kilka scen zbliżeniowych, ktöre autorka opisała ze smakiem i wyczuciem!

Dodatkowym atutami „I wanna kiss you” są zdecydowanie pasje jakie mają bohaterowie. Motyw fotografii i motywy sportu - hokeja - są zwyczajnie wisienką na torcie w tej historii.

Joanna Chwistek w genialny sposób przedstawiła oba tematy i pokazała jak ważne dla bohaterów są te czynności.
„I wanna kiss you” to historia, która zaczyna się w totalnie niepozorny sposób, by zaledwie po chwili zrzucić na czytelników totalną bombę. Najnowsza książka Joanny Chwistek jest wręcz uzależniająca i wciągająca bez reszty. To ile emocji jest w niej zawarte jest wręcz nie do opisania! Sięgając po „l wanna kiss you” musicie mieć na uwadze, że jest to niezły klocek, bo liczy lekko ponad 400 stron, jednak niech nie przeraża Was grubość tej historii, bo pochłoniecie ją w oka mgnieniu i jeszcze będziecie chcieli więcej i więcej! Podczas czytania tej pozycji nie będziecie się nudzić, bo w niej ciągle się coś dzieje i nawet nie zauważycie kiedy nieubłaganie będzie zbliżać się do końca!

Czytając „I wanna kiss you” odczułam totalnie całą paletę emocji i zatraciłam się w tej historii do tego stopnia, że nawet się nie obejrzałam, a już byłam przy końcu, chociaż tak bardzo nie chciałam jej kończyć! Zżyłam się z tymi bohaterami do tego stopnia, że nie chciałam się z nimi tak szybko żegnać. Po przeczytaniu epilogu jedyne na co miałam ochotę, to to, żeby usiąść i zatracić się w tej pozycji jeszcze raz, by po raz kolejny przeżyć te same emocje! Totalnie przepadłam dla tej historii i muszę Wam powiedzieć, że stała się ona dla mnie taką comfort book, do której na pewno jeszcze nieraz wrócę!

Przepadłam dla tej historii, dla tych bohaterów i dla tej fabuły, która gołym okiem widać, że została dopracowana i dopięta na ostatni guzik. Joanna Chwistek w tej pozycji pokazała się od zupełnie innej strony, tej łagodniejszej i przyznam Wam szczerze, że tej odsłonie Asi również oddałam całe serce i już teraz nie mogę się doczekać kolejnej pozycji, która będzie utrzymana w tym stylu!

Mam nadzieję, ze swoją recenzją przekonałam Was do sięgnięcia po „I wanna kiss you", bo żeby w stu procentach zrozumieć mój zachwyt nad tą pozycją trzeba ją po prostu poznać i przeżywać po swojemu! Z ręką na sercu mogę Wam przyznać, że pokochacie tę historię!

Odpowiedz

DODAJ TWOJĄ OPINIĘ

wyślij


SZANOWNI PAŃSTWO PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ INFORMACJE DOTYCZĄCE:

SPOSOBÓW WYSYŁKI, CZASU REALIZACJI ORAZ SPOSOBÓW DOSTAWY:


PŁATNOŚCI


Za zakupy w sklepie można zapłacić:

  • za pomocą szybkich płatności Tpay

lub:

  • Przelewem na rachunek bankowy:

ING
96 1050 1214 1000 0092 9184 1683

Dariusz Marszałek
ul. Dąbrowskiego 57/4
32-600 Oświęcim


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA


  • Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do 7 dni roboczych, w zależności od ilości napływających zamówień.
  • Jeśli w Państwa zamówieniu znajduje się książka, która dopiero będzie miała premierę, całość zamówienia wysyłamy w okolicach premiery tej książki.
  • Zamówienia są realizowane na bieżąco. Wysyłamy e-maile z informacją o statusie danego zamówienia.

DOSTAWA 


Oferujemy następujące sposoby dostawy:

Wysyłka na terenie naszego kraju

  • Poczta Polska Kurier 48
  • Kurier DPD
  • Paczkomat Inpost
  • Dostawa jest bezpłatna przy zamóweniach powyżej 120 zł 


Serdecznie zapraszamy!

Wydawnictwo NieZwykłe

PODOBNE KSIĄŻKI

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

-30%
Zawsze chodziło o ciebie więcej
Zawsze chodziło o ciebie

Agata Polte

Książka 49.90 zł34.93 zł

Ebook 44.90 zł33.67 zł

-30%
Hellish Desire więcej
Hellish Desire

Weronika Plota

Książka 47.90 zł33.53 zł

Ebook 42.90 zł32.17 zł

-30%
Zanim uratujesz niebo więcej
Zanim uratujesz niebo

P.A. Daniec

Książka 42.90 zł30.03 zł

Ebook 37.90 zł28.42 zł

-30%
Mój kumpel jest dziewczyną więcej
Mój kumpel jest dziewczyną

Weronika Ancerowicz

Książka 47.90 zł33.53 zł

Ebook 42.90 zł32.17 zł

-30%
Noc z nim więcej
Noc z nim

Wiktoria Lange

Książka 42.90 zł30.03 zł

Ebook 37.90 zł28.42 zł

-30%
I Wanna Touch You więcej
I Wanna Touch You

Joanna Chwistek

Książka 49.90 zł34.93 zł

Ebook 44.90 zł33.67 zł

-30%
Identical więcej
Identical

Aleksandra Negrońska

Książka 54.90 zł38.43 zł

Ebook 49.90 zł37.42 zł

-30%
Skruszyć lód więcej
Skruszyć lód

Iga Daniszewska

Książka 47.90 zł33.53 zł

Ebook 42.90 zł32.17 zł

-30%
Uparty prezes więcej
Uparty prezes

Agnieszka Brückner

Książka 49.90 zł34.93 zł

Ebook 44.90 zł33.67 zł

-30%
Falls Boys więcej
Falls Boys

Penelope Douglas

Książka 49.90 zł34.93 zł

Ebook 44.90 zł33.67 zł