×

Rozpocznij wpisywanie by zobaczyć książki

Naznaczeni grzechem. Część pierwsza

Cora Reilly

Seria: Grzechy ojców

Książka 44.90 zł31.43 zł-30%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 31.43 zł (0%)

Ebook 36.90 zł27.67 zł-25%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 27.67 zł (0%)

Data premiery: 2022-04-13

Pierwszy tom serii „Grzechy ojców”

Przyszła pora na historie dorosłych dzieci bohaterów słynnych „Złączonych”!

Pierwszą będzie historia Marcelli Vitiello!

Marcella Vitiello, córka Luki i Arii, dorastała w złotej klatce. Otoczona przez ochroniarzy, zamknięta niczym księżniczka w wysokiej wieży, nauczyła się, że nie musi słuchać swojego wewnętrznego głosu oraz instynktu, który mógłby uchronić ją przed niebezpieczeństwem. Instynktu odziedziczonego po ojcu.

Maddox White od najmłodszych lat znał smak brutalnego życia. Dorastał w klubie motocyklowym i widział wiele strasznych rzeczy, jakich nigdy nie powinno oglądać dziecko. Jednak to, co najbardziej utkwiło mu w pamięci i go prześladowało, to scena, kiedy Luca Vitiello urządził rzeź i na oczach małego Maddoxa zabił jego ojca oraz wszystkich jego ludzi.

Czytaj dalej »
Wersja:   

Kategoria: New Adult

Udostępnij:

Przyszła pora na historie dorosłych dzieci bohaterów słynnych „Złączonych”!

Pierwszą będzie historia Marcelli Vitiello!

Marcella Vitiello, córka Luki i Arii, dorastała w złotej klatce. Otoczona przez ochroniarzy, zamknięta niczym księżniczka w wysokiej wieży, nauczyła się, że nie musi słuchać swojego wewnętrznego głosu oraz instynktu, który mógłby uchronić ją przed niebezpieczeństwem. Instynktu odziedziczonego po ojcu.

Maddox White od najmłodszych lat znał smak brutalnego życia. Dorastał w klubie motocyklowym i widział wiele strasznych rzeczy, jakich nigdy nie powinno oglądać dziecko. Jednak to, co najbardziej utkwiło mu w pamięci i go prześladowało, to scena, kiedy Luca Vitiello urządził rzeź i na oczach małego Maddoxa zabił jego ojca oraz wszystkich jego ludzi.

Mężczyzna tego nie zapomniał. Wręcz przeciwnie: pragnienie zemsty dojrzewało razem z nim. Teraz capo Famiglii zapłaci za wszelkie swoje przewinienia. A co może zaboleć go bardziej niż utrata ukochanej córeczki, porcelanowej lalki strzeżonej jak oczko w głowie i obiecanej innemu mężczyźnie?

TytułNaznaczeni grzechem. Część pierwsza
AutorCora Reilly
Ilość stron316
Rok wydania2022
Okładkamiękka
ISBN978-83-8178-833-5

OPINIE

- Jadwiga

Polecam wciąga bardzo szybko przecztana

Odpowiedz

- katexx91

Cora wraca z nową serią!

„Naznaczenie Grzechem” to pierwsza część nowej serii „Grzechy Ojców”. I jak można się już domyślić, będą to historie dorosłych dzieci bohaterów wcześniejszych serii. Na pierwszy rzut historia Marcelli Vitiello.

Marcella Vitiello, córka Luki i Arii, dorastała w złotej klatce. Otoczona przez ochroniarzy, czasem zamknięta niczym księżniczka w wysokiej wieży, nauczyła się ignorować swój wewnętrzny głos oraz instynkt, który ostrzegał ją przed niebezpieczeństwem. Instynkt, który odziedziczyła po ojcu.
Miała wszystko, o czym mogła marzyć dziewczyna w jej wieku i przede wszystkim z jej środowiska. Pozycję, studiowała to, co chciała, niekończące się pieniądze i narzeczonego, który był mniej więcej w jej wieku i który był takim dżentelmenem, jakiego mógł sobie wymarzyć rodzic. Jednak czy to było to, co pragnęła Marcella?

Maddox White już jako mały chłopczyk posmakował brutalności życia. Dorastał w klubie motocyklowym i widział wiele strasznych rzeczy, których normalny kilkulatek nie powinien oglądać. Szczególnie jedno wydarzenie sprawiło, że wówczas kilkuletnie dziecko nie mogło wyrzucić tego z pamięci, prześladując go przez długie lata, spowodowało, że znalazł sobie cel w życiu. Po tym, jak, Luka Vitiello urządził rzeź i na oczach małego Maddoxa zabił w bestialski sposób jego ojca i wszystkich jego ludzi, chłopiec poprzysiągł sobie zemstę, która z każdym rokiem potęgowała. Capo Famiglii musiał zapłacić za wszystkie swoje grzechy, a nic nie wydawało się bardziej bolesne niż utrata jego ukochanej córeczki.
Pod czujnym okiem wuja Maddoxa, a zarazem prezesa klubu motocyklowego Tartarus wszystko było zaplanowane. Porwanie dziewczyny, przetrzymanie jej jakiś czas, by bardziej dobić jej ojca, a po tym, jak Luka odda się w ręce klubu motocyklowego Tartarus w zamian za wolność Marcelli, w końcu będzie mógł się zemścić i zabić Vitiellego. Wszystko było zaplanowane, jednak każda zmiana planu mogła spowodować niepowodzenie całego przedsięwzięcia. Dodatkowo jedno spojrzenie Królewny Śnieżki wystarczyło, by w idealnym planie już powstała mała rysa.
Jedno było pewne, każdy z bohaterów przekona się, jak cienka linia oddziela nienawiść i miłość, lojalność i ślepą wierność, dumę i pokorę. Wybór nie będzie łatwy i nie wszyscy wyjdą z tego cało.

Ktoś mógłby powiedzieć, że po 17 (!) książkach, autorka nie będzie w stanie wymyślić nic nowego i ciekawego. A jednak. Po raz kolejny Cora Reilly zachwyca i zaskakuje, dając nam przepiękną historię. Historię grzechów ojców, za które podobno dzieci nie powinny płacić. Cóż w praktyce jest zupełnie inaczej. A napędzany nienawiścią, pragnieniem zemsty i także honorem od najmłodszych lat Maddox znajdzie się nad przepaścią i wystarczy malutki krok od tego by troska, poczucia zapewnienia bezpieczeństwa i przede wszystkim uczucia, które ciężko mu nazwać pociągnęły go w dół. Marcella natomiast będzie musiała poradzić sobie w zupełnie innym świecie, z dala od swojej złotej klatki, ochroniarzy i ojca gotowego obronić ją przed każdym złem świata. Będzie musiała wykorzystać swoją największą broń, dzięki której zawsze otrzymywała to, co chciała — swój urok osobisty. Wystarczy poudawać i zagrać w małą grę, która może uratować jej życie. Kłopot w tym, że ta gra nie do końca jest grą i nie ważne, jaki będzie jej wynik, dziewczyna będzie tą, która straci najwięcej.

Polecam wam całą mafijną serię Cory Reilly. Ilość może was trochę przerazić, ale pokochacie te historie od samego początku i nawet się nie zorientujecie, a będziecie czytać ostatnią część.

Odpowiedz

- Złotowłosa i Książki

Marcella Vitiello jest córką Luki i Arii. Dziewczyna została już obiecana i niedługo mają nastąpić zaślubiny. Ojciec trzyma ją niczym w złotej klatce, co nie do końca jej odpowiada.
Maddox White jest związany z klubem motocyklowym. Jego życiem kieruje zemsta, którą właśnie zaczyna dokonać. Musi pomścić śmierć ojca i jego wszystkich braci, za czym stoi sam Luka Vitiello. Środkiem do osiągnięcia celu jawi się Marcella.
Czy Maddox zrealizuje swój plan? Czy wszystkie pójdzie bez żadnych przeszkód? Co z dziewczyną? Co ją czeka?

Cora Reilly jest jedną z moich ulubionych zagranicznych autorek. Czaruje pięknem miłości, jednocześnie pokazując brutalność i bestialstwo, jakim rządzi się świat mafii. Tym razem było tak samo.
Marcella okazała się być fajną postacią. Podziwiałam jej opanowanie. Zachowanie zimnej krwi. I oczywiście grę. Sprytna i odważna.
Maddox natomiast to bohater, którego z poczy nie mogłam wyczuć. Pełen sprzeczności i ciągłych znaków zapytania nad tym, co zrobi. Zaskakiwał i potrafił wprowadzić w osłupienie.
Każdy z bohaterów miał swoją rolę do odegrania. Ci dobrzy, jak i źli zostali dobrze wykreowani. Odpowiedni na potrzeby fabuły.
Autorka zostawiła mnie w szoku i niedowierzaniu. Teraz tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na kontynuację. Na kolejny tom, który koniecznie będę chciała przeczytać.
Seria "Grzechy ojców" zaczęła się bardzo mocno. Odważnie, niebezpiecznie i erotycznie. Dodaje otuchy. Jest pełna nadziei na lepsze jutro.
Kolejna świetna książka autorki. Po takie opowieści zdecydowanie warto sięgać.

Polecam.
Współpraca: Wydawnictwo NieZwykłe

Odpowiedz

- Mama, żona - KOBIETA

Marcella Vitiello, jest córką Luki i Arii, księżniczką mafii. Żyje w złotej klatce, otoczona przez ochroniarzy, mogąca spotykać się tylko z osobami „zatwierdzonymi” przez ojca. Niebawem miała wziąć ślub i to z mężczyzną, którego sama wybrała, jednak jego zachowanie, strach przed Luką sprawiają, że go odwołuje.
Maddox White zwany „Mad Dog” miał kilka lat, kiedy Luca wpadł do klubu motocyklowego jego ojca i zabił wszystkich. Jego nie widział i pewnie dlatego przeżył, a przynajmniej tak myśli. Teraz żyje tylko zemstą, ma zamiar go zniszczyć, trafić w jego słaby punkt, sprawić, że będzie cierpiał. Dzięki temu, że należy do klubu motocyklowego Tartarus na czele, którego stoi jego wujek, ma na to szanse. Mają plan i pozostaje tylko odpowiedni moment na jego realizację.
Marcella zostaje porwana, to Maddox za tym stoi. Trafia do siedziby kluby, zostaje zamknięta w klatce jak pies. Wszystko poszło zgodnie z planem. Tylko czy aby na pewno? Szybko okazuje się, że nie do końca. On pragnął zemsty na Lucy, nie chce krzywdzić jego córki, pozostali członkowie klubu nie widzą potrzeby, aby ją oszczędzać. Co zrobi Maddox? Jak odnajdzie się w nowej sytuacji Marcella? Czy Luca odnajdzie swoją córeczkę? Czy Marcelle i Maddoxa połączy tylko relacja porywacz - porwana?

Seria „złączeni...” bardzo mi się podobała i kiedy usłyszałam, że autora wydała książkę o dzieciach bohaterów poznanych w niej, bardzo się ucieszyła. Do książki miałam naprawdę duże oczekiwania i nie zawiodłam się ani troszkę. Znalazłam w niej wszystko to, co tak lubię w książkach Cory Reilly, czyli szybką akcję, mafijne porachunki, sporo namiętności, zaskakujące zwroty akcji. To historia ciekawa, wciągająca, niebanalna. Czytało się ją dość szybko, a podczas czytania towarzyszyło mi wiele emocji. Jedynie co dla mnie jest małym minusem to fakt, że historia Marcelli i Maddoxa została podzielona na dwa tomy, a zakończyła się w takim momencie, że ciężko będzie mi wytrzymać przez ciekawość, aż nie pojawi się tom drugi.

Bohaterowie ciekawi, dobrze wykreowani.
Marcella - ukochana córeczka, otoczona miłością, mająca wielkie wsparcie w rodzicach. Jej dzieciństwo było szczęśliwe, teraz studiuje i chociaż odwołany ślub nie „spłynął” po niej, jednak nie zamierza odchorowywać tego miesiącami. To kobieta, o której wielu myśli, że jest próżna, a jej jedynymi zainteresowaniami jest moda i przyjęcia. Nic bardziej mylnego. To bohaterka silna, lojalna, bezgranicznie ufająca najbliższym.
Maddox miał 5 lat, kiedy Luca zmienił jego życie w piekło. Widoku rzeźni, której był światkiem, nigdy nie zapomni, a teraz zamierza się zemścić. To mężczyzna bezwzględny, bezkompromisowy, mający własne zasady. Jednak to jego jedna twarz, a drugą poznajemy już po porwaniu (i ją musicie już odkryć sami).

„Naznaczeni grzechem” to książka, która bardzo mi się podobała i z niecierpliwością czekam na tom drugi. Z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Odpowiedz

- booklover_52

Pomimo tego, że to już 18 książka Cory, którą miałam okazję czytać i autorka podniosła poprzeczkę naprawdę wysoko, to po raz kolejny zgrabnie ją przeskoczyła.

To, jakie emocje targają mną po skończeniu "Naznaczonych grzechem" naprawdę ciężko opisać słowami.
Od samego początku wrzuceni jesteśmy w akcję i lękamy się o bohaterów. Przyznam, że często siedziałam, jak na szpilkach, bojąc się tego, co zaraz się wydarzy.

Ogromnie podobało mi się połączenie wątków mafijnych z klubem motocyklowym. Dodało to serii takiej świeżości i jeszcze bardziej skomplikowało relacje bohaterów, a także spotęgowało rozdarcie naszych serc. No bo gdy poznajemy ludzi, którzy są dla siebie wrogami, ale przywiązujemy się do nich emocjonalnie, to trudno wybierać strony i kibicować, żeby ktoś zginął.

Marcella to królowa w każdym calu. Jej odwaga, siła i taka duma, po prostu mnie zachwyciły. To, co jej robiono było traumatyczne, straszne i chyba po raz pierwszy Cora pozwoliła sobie na takie sceny. Mimo wszystko dziewczyna, dotąd wychowywana w luksusach, odcięta od brutalności świata, starała się pokazać, że zasługuje na nazwisko Vitiello.

Z kolei Maddox to bohater, który wyłamuje się ze schematu. Dotąd jego życiem rządziła zemsta, ona go napędzała, ale pod powłoką pełną wściekłości, skrywał wielki ból i tęsknotę. Tęsknotę za bliskością drugiego człowieka, za rodziną.

Historia Madoxa i Marcelli nie była usłana różami. Na ich drodze ciągle pojawiały się kolce, a oni sami stali przed wyborami, które mogły zaważyć na życiu wielu osób.

Na koniec mogę dodać, że Cora po raz kolejny to zrobiła! Całkowicie mnie zauroczyła, zniszczyła i sprawiła, że mogę myśleć tylko o Maddoxie i Marcelli.
Jestem ogromnie dumna z tego, że mogłam objąć te książkę patronatem. Uwielbiam te historie i polecam Wam ją z całego serca.

Odpowiedz

- Agata i Karolina - czarno.czerwone.cc

❤️

Odpowiedz

DODAJ TWOJĄ OPINIĘ

wyślij

Cora Reilly

“Born in Blood Mafia Chronicles”:

1. Złączeni honorem 

2. Złączeni obowiązkiem

3. Złączeni nienawiścią

4. Złączeni pokusą 

0. Luca Vitiello - Złączeni honorem z perspektywy głównego bohatera

5. Złączeni zemstą

6. Złączeni miłością

7. Złączeni przeszłością najlepiej czytać po Złamane więzi

Antologia: Złączeni krwią

"The Camorra Chronicles":

1. Złamana lojalność

   Słodka pokusa - historia jednotmowa, najlepiej czytać po Złamana lojalność

2. Złamane emocje

3. Złamana duma

4. Złamane więzi

5. Złamane serca

Krucha tęsknota - historia jednotmowa, najlepiej czytać po Złamana duma


SZANOWNI PAŃSTWO PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ INFORMACJE DOTYCZĄCE:

SPOSOBÓW WYSYŁKI, CZASU REALIZACJI ORAZ SPOSOBÓW DOSTAWY:


PŁATNOŚCI


Za zakupy w sklepie można zapłacić:

  • za pomocą szybkich płatności Tpay

lub:

  • Przelewem na rachunek bankowy:

ING
96 1050 1214 1000 0092 9184 1683

Dariusz Marszałek
ul. Dąbrowskiego 57/4
32-600 Oświęcim


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA


  • Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do 7 dni roboczych, w zależności od ilości napływających zamówień.
  • Jeśli w Państwa zamówieniu znajduje się książka, która dopiero będzie miała premierę, całość zamówienia wysyłamy w okolicach premiery tej książki.
  • Zamówienia są realizowane na bieżąco. Wysyłamy e-maile z informacją o statusie danego zamówienia.

DOSTAWA 


Oferujemy następujące sposoby dostawy:

Wysyłka na terenie naszego kraju

  • Poczta Polska Kurier 48
  • Kurier DPD
  • Paczkomat Inpost
  • Dostawa jest bezpłatna przy zamóweniach powyżej 120 zł 


Serdecznie zapraszamy!

Wydawnictwo NieZwykłe

PODOBNE KSIĄŻKI

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

-30%
Naznaczeni grzechem. Część druga. więcej
Naznaczeni grzechem. Część druga.

Cora Reilly

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 33.90 zł25.42 zł

-30%
Naznaczeni upadkiem więcej
Naznaczeni upadkiem

Cora Reilly

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 39.90 zł29.92 zł

-30%
Naznaczeni zwycięstwem więcej
Naznaczeni zwycięstwem

Cora Reilly

Książka 49.90 zł34.93 zł

Ebook 44.90 zł33.67 zł

-30%
Złamane pragnienia więcej
Złamane pragnienia

Cora Reilly

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 36.90 zł27.67 zł

-30%
Złamane serca więcej
Złamane serca

Cora Reilly

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 34.90 zł26.17 zł

-30%
Złamane więzi więcej
Złamane więzi

Cora Reilly

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 34.90 zł26.17 zł

-30%
Złamana lojalność więcej
Złamana lojalność

Cora Reilly

Książka 39.90 zł27.93 zł

Ebook 31.90 zł23.92 zł

-30%
Złamana duma więcej
Złamana duma

Cora Reilly

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 34.90 zł26.17 zł

-30%
Złamane emocje więcej
Złamane emocje

Cora Reilly

Książka 39.90 zł27.93 zł

Ebook 31.90 zł23.92 zł

-30%
Krucha tęsknota więcej
Krucha tęsknota

Cora Reilly

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 33.90 zł25.42 zł