×

Rozpocznij wpisywanie by zobaczyć książki

Pragnienie, by być blisko

Cora Reilly

Jednotomowa

Książka 41.90 zł29.33 zł-30%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 41.90 zł (43%)

Ebook 36.90 zł27.67 zł-25%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 36.90 zł (33%)

Data premiery: 2022-10-20

Romans New Adult autorki „Złączonych”!

Amber nie potrafi poradzić sobie ze wspomnieniami dotyczącymi wydarzeń sprzed lat. W środku czuje się kompletnie pusta. Każdy dotyk innej osoby, nawet bliskiej, wywołuje u niej ataki paniki. Dziewczyna jest na granicy wytrzymałości.

Wkrótce Amber wprowadza się do Briana – swojego brata – oraz jego przyjaciela Zacharego, którzy znają się ze studiów. Ma nadzieję, że to będzie dla niej nowy początek, i zaczyna snuć plany o przyszłości oraz normalnym życiu.

Czytaj dalej »
Wersja:   

Kategoria: New Adult

Udostępnij:

Romans New Adult autorki „Złączonych”!

Amber nie potrafi poradzić sobie ze wspomnieniami dotyczącymi wydarzeń sprzed lat. W środku czuje się kompletnie pusta. Każdy dotyk innej osoby, nawet bliskiej, wywołuje u niej ataki paniki. Dziewczyna jest na granicy wytrzymałości.

Wkrótce Amber wprowadza się do Briana – swojego brata – oraz jego przyjaciela Zacharego, którzy znają się ze studiów. Ma nadzieję, że to będzie dla niej nowy początek, i zaczyna snuć plany o przyszłości oraz normalnym życiu.

Zachary to typ imprezowicza, który zmienia kobiety jak rękawiczki i nie planuje, aby było inaczej. Jednak w Amber jest coś, co go fascynuje. Chce rozwikłać ją jak zagadkę, poznać jej sekrety i sprawić, że ta odkryje, że dotyk może być też przyjemny. Jednak to zdecydowanie niepokoi brata Amber, a Zach zdaje sobie sprawę, że z nią nie może postępować tak jak z innymi kobietami. Tej dziewczyny nie będzie mógł zostawić po jednej wspólnej nocy.

TytułPragnienie, by być blisko
AutorCora Reilly
Ilość stron272
Rok wydania2022
Okładkamiękka
ISBN978-83-8320-094-1

OPINIE

- Złotowłosa i Książki

Amber przeżyła piekło. Otarła się o śmierć a każdy, nawet najdelikatniejszy dotyk budzi w niej panikę. Nawet ojciec dziewczyny jest bezradny.
Amber pewnego dnia podejmuje decyzję i postanawia zaryzykować. Przeprowadza się do brata i ma nadzieję, że powoli wszystko się unormuje. Niestety razem z Brianem mieszka jego kumpel Zachary.
Zach to typowy imprezowiczów. Zalicza zarówno wykłady, jak i chętne kobiety. Przygód na jedną noc mu nie brakuje. Jednak, gdy poznaje Amber postanawia skupić się na niej. Ona go fascynuje. Jest chodzącą tajemniczością. A on zrobi wszystko, bo poznać jej sekrety.
Brian natomiast nie jest z tym, by jego siostra zacieśniała znajomość z jego kumplem. Według niego Zach nie jest idealnym mężczyzną dla niej, która nie powinna już mieć kolejnych zmartwień a tym bardziej... złamanego serca.
Czy Zach dopnie swego? Czy uda mu się dotrzeć do zamkniętej w sobie dziewczyny? Jaki sekret skrywa? Dlaczego boi się dotyku? Czy ta panika kiedyś zniknie i Amber zazna spokoju?

Cora Reilly jest jedną z moich zagranicznych ulubionych autorek. Co prawda nie wszystkie jej powieści zbierają najwyższe noty ale po każdą kolejną sięgam z przyjemnością.
"Pragnienie, by być blisko" od samego początku wbiło mnie w fotel. Powodem tego był motyw przewodni powieści. Tragiczna przeszłość głównej bohaterki. To jak, każdy dzień był nieodłącznie związany ze strachem. Paraliżującym i odbierającym zdolność swobodnego oddechu. To było straszne. Totalnie okrutne i niesprawiedliwe. Ale los taki właśnie jest. Totalnie nieprzewidywalny.
Bardzo dobra kreacja głównej bohaterki. Perfekcyjnie moim zdaniem oddana jej sytuacja emocjonalna. Niezwykle realna i prawdziwa. Nie przesadzona i nie przekoloryzowana.
Zach finalnie okazał się być zupełnie inny, niż przypuszczałam. Zaskoczył mnie. Pozytywnie, choć były dwie sytuacje, które okazały się być rysą. A czy każdy jest chodzącym ideałem? Nie, a to sprawia, że postać wydaje się być żywa.
Niespieszna fabuła podsycała moją ciekawość. Chwilę uniesień rozpalały zmysły. Zwroty akcji dostarczyły adrenaliny i niejednokrotnie testowały moją cierpliwość.
Ale osobiście dodałabym dwie informacje. Pierwsza dotyczy wydarzeń z przeszłości Amber i tego, czy sprawiedliwości stała się zadość. Po drugie wyjaśniłabym do końca związek Briana i jego dziewczyny. Pojawił się tutaj pewien wątek, który nie został zamknięty.
Najnowsza powieść autorki to powieść wstrząsająca i przejmująca. Dostarczająca całej palety emocji. Wbijająca w fotel ale także pokazująca, że na każdego z nas czeka odpowiednia osoba. Nie warto tracić nadziei. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość, choć czasami wydawałoby się, że nie ma się już siły ani motywacji, by żyć.
Zachęcam do czytania. Wrażliwsi czytelnicy powinni zaopatrzyć się w chusteczki.

Polecam
Współpraca: Wydawnictwo NieZwykłe

Odpowiedz

- katexx91

„Pragnienie, By Być Blisko” to jedna z książek Cory Reilly, które powstały jeszcze przed serią mafijna.

„Cza­sa­mi trze­ba za­po­mnieć o pew­nych utra­co­nych rze­czach, by od­kryć, że w każ­dym z nas kryje się siła więk­sza, niż się tego spo­dzie­wa­my”.

Sięgając po tę książkę, wiedziałam, że będzie trudna, ponieważ mamy tutaj temat gwałtu i traumy po nim. Jednak nie spodziewałam się książki przepełnionej emocjami. Niejednokrotnie musiałam przerywać czytanie, po to, by ochłonąć, czy przez łzy.
Amber ma częste ataki paniki, co noc nawiedzają ją koszmary. Mimo że jej ojciec i brat są przy niej od początku, nie mogą jej przytulić, ukoić jej cierpieniom. Mimo iż dziewczyna bardzo tego chce, każdy ich dotyk kojarzy się jej z tamtym wydarzeniem. Jednak przy Zachu to się zmienia. Przy nim poczuła się spokojna i bezpieczna. Chłopak w odróżnieniu od jej brata (co często mnie irytowało) starał się ją traktować jak normalną dziewczynę, a nie jak kogoś złamanego, kto w każdej chwili może wpaść w panikę, albo po raz kolejny się poddać. Oczywiście z jednej strony nie można się dziwić takiemu zachowaniu, jednak jego zachowanie ciągle przypominało Amber o tym, co się stało. Relacja Amber i Zacha oraz cały proces zbliżenie się do siebie zostało świetnie opisane.
Dzięki niemu Amber zapomniała o tym, co utraciła i co nie było jej dane osiągnąć. Nauczyła się żyć z tym, że gdzieś w środku niej nadal była ta złamana dziewczyna, jednak odnalazła wystarczająco tyle siły, by zrobić w końcu krok do przodu, by odnaleźć swoje szczęście.

Oczywiście polecam wam tę książkę jak z resztą każda Cory. Jeśli szukacie czegoś trudniejszego, ale zarazem z fajną i ciekawą historią, to ta książka idealnie się sprawdzi.

Odpowiedz

DODAJ TWOJĄ OPINIĘ

wyślij

Cora Reilly

“Born in Blood Mafia Chronicles”:

1. Złączeni honorem 

2. Złączeni obowiązkiem

3. Złączeni nienawiścią

4. Złączeni pokusą 

0. Luca Vitiello - Złączeni honorem z perspektywy głównego bohatera

5. Złączeni zemstą

6. Złączeni miłością

7. Złączeni przeszłością najlepiej czytać po Złamane więzi

Antologia: Złączeni krwią

"The Camorra Chronicles":

1. Złamana lojalność

   Słodka pokusa - historia jednotmowa, najlepiej czytać po Złamana lojalność

2. Złamane emocje

3. Złamana duma

4. Złamane więzi

5. Złamane serca

Krucha tęsknota - historia jednotmowa, najlepiej czytać po Złamana duma


SZANOWNI PAŃSTWO PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ INFORMACJE DOTYCZĄCE:

SPOSOBÓW WYSYŁKI, CZASU REALIZACJI ORAZ SPOSOBÓW DOSTAWY:


PŁATNOŚCI


Za zakupy w sklepie można zapłacić:

  • za pomocą szybkich płatności Tpay

lub:

  • Przelewem na rachunek bankowy:

ING
96 1050 1214 1000 0092 9184 1683

Dariusz Marszałek
ul. Dąbrowskiego 57/4
32-600 Oświęcim


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA


  • Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do 7 dni roboczych, w zależności od ilości napływających zamówień.
  • Jeśli w Państwa zamówieniu znajduje się książka, która dopiero będzie miała premierę, całość zamówienia wysyłamy w okolicach premiery tej książki.
  • Zamówienia są realizowane na bieżąco. Wysyłamy e-maile z informacją o statusie danego zamówienia.

DOSTAWA 


Oferujemy następujące sposoby dostawy:

Wysyłka na terenie naszego kraju

  • Poczta Polska Kurier 48
  • Kurier DPD
  • Paczkomat Inpost
  • Dostawa jest bezpłatna przy zamóweniach powyżej 120 zł 


Serdecznie zapraszamy!

Wydawnictwo NieZwykłe

PODOBNE KSIĄŻKI

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

-30%
Naznaczeni upadkiem więcej
Naznaczeni upadkiem

Cora Reilly

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 39.90 zł29.92 zł

-30%
Nie w jego typie więcej
Nie w jego typie

Cora Reilly

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 33.90 zł25.42 zł

-30%
Krucha tęsknota więcej
Krucha tęsknota

Cora Reilly

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 33.90 zł25.42 zł

-30%BESTSELLER
Słodka pokusa więcej
Słodka pokusa

Cora Reilly

Książka 39.90 zł27.93 zł

Ebook 31.90 zł23.92 zł

-30%
Naznaczeni zwycięstwem więcej
Naznaczeni zwycięstwem

Cora Reilly

Książka 49.90 zł34.93 zł

Ebook 44.90 zł33.67 zł

-30%
Naznaczeni grzechem. Część druga. więcej
Naznaczeni grzechem. Część druga.

Cora Reilly

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 33.90 zł25.42 zł

-30%
Naznaczeni grzechem. Część pierwsza więcej
Naznaczeni grzechem. Część pierwsza

Cora Reilly

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 36.90 zł27.67 zł

-30%
Złączeni przeszłością więcej
Złączeni przeszłością

Cora Reilly

Książka 39.90 zł27.93 zł

Ebook 31.90 zł23.92 zł

-30%
Pozwól mi cię kochać więcej
Pozwól mi cię kochać

Katarzyna Małecka

Książka 49.90 zł34.93 zł

Ebook 44.90 zł33.67 zł

-30%
Pan Garcia więcej
Pan Garcia

T. L. Swan

Książka 54.90 zł38.43 zł

Ebook 49.90 zł37.42 zł