×

Rozpocznij wpisywanie by zobaczyć książki

Striptizerka z Las Vegas

Klaudia Kupiec

Seria: Danse macabre

Książka 49.90 zł29.94 zł-40%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 49.90 zł (67%)

Ebook 44.90 zł26.94 zł-40%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 44.90 zł (67%)

Data premiery: 2024-01-03

Wysyłka książki kilka dni przed premierą 

Tom pierwszy w serii "Danse macabre"

Dwutomowa historia autorki trylogii „Mortificatio”.

Melody Anderson była ułożoną dziewczyną z dobrego domu. Najlepsze oceny na roku dały jej nie tylko zastrzyk gotówki w postaci stypendium, ale także możliwość wyjazdu do Las Vegas na staż lekarski.

Jej ambicje ostudził fakt, że miasto neonów okazało się skarbonką bez dna. Stażystka szybko wydała zaoszczędzone pieniądze, więc podjęła decyzję, że musi zawalczyć o lepsze jutro.

Po wielu nieudanych próbach znalezienia pracy, desperacja zaprowadziła ją pod drzwi klubu Sinners. Anderson miała nadzieję, że skoro Las Vegas jest uznawane za miasto grzechów, jej praca pozostanie sekretem.

Czytaj dalej »
Wersja:   

Kategoria: Romans i erotyka

Udostępnij:

Dwutomowa historia autorki trylogii „Mortificatio”.

Melody Anderson była ułożoną dziewczyną z dobrego domu. Najlepsze oceny na roku dały jej nie tylko zastrzyk gotówki w postaci stypendium, ale także możliwość wyjazdu do Las Vegas na staż lekarski.

Jej ambicje ostudził fakt, że miasto neonów okazało się skarbonką bez dna. Stażystka szybko wydała zaoszczędzone pieniądze, więc podjęła decyzję, że musi zawalczyć o lepsze jutro.

Po wielu nieudanych próbach znalezienia pracy, desperacja zaprowadziła ją pod drzwi klubu Sinners. Anderson miała nadzieję, że skoro Las Vegas jest uznawane za miasto grzechów, jej praca pozostanie sekretem.

Jednak dziewczyna szybko przekonała się, że była w błędzie. Za dwuskrzydłowymi, orzechowymi drzwiami zawsze czekał na nią mężczyzna o pięknej i niewinnej twarzy.

Gabriel tkwił w głębokim mroku, lecz jednocześnie jego urok sprawił, że kobieta zapomniała, iż diabeł na zawsze pozostanie wcieleniem zła.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

TytułStriptizerka z Las Vegas
AutorKlaudia Kupiec
Ilość stron433
Rok wydania2024
Okładkamiękka
ISBN978-83-8362-151-7

OPINIE

- Aleksandra

Czekałam na tę ksiązke w papierze i się nie zawiodłam :)

Odpowiedz

- Agata i Karolina - czarno.czerwone.cc

"Duchy to wspo­mnie­nia, a my je za­cho­wu­je­my, po­nie­waż ci, któ­rych ko­cha­my, nie opusz­cza­ją świa­ta".
~ Cas­san­dra Clare, Mia­sto nie­biań­skie­go ognia
"Naj­pięk­niej­szych chwil w życiu nie za­pla­nu­jesz. One przyj­dą same".
~ Phil Bos­mans

"Striptizerka z Las Vegas" to pierwsza część dwutomowej serii Danse Macabre 🩷💜
Przede wszystkim należy podkreślić, że powyższy tytuł zrobił na nas naprawdę duże wrażenie. Autorce udało się napisać książkę z jakiej podobieństwami się jeszcze nie spotkałyśmy dzięki czemu jej nietuzinkowość natychmiast rzuciła nam się w oczy. Nie będziemy streszczać Wam fabuły czy zapychać naszej opinii opisem, gdyż chciałybyśmy w tym miejscu wymienić kilka istotnych cech książki. Oprócz oryginalności o której zdążyłyśmy już wspomnieć, powieść ta zawiera pewne w naszym odczuciu przesłanie, które uważamy jest bardzo istotne zwłaszcza w obecnych czasach gdy panuje rządza pieniądza i stały na każdej płaszczyźnie wyścig szczurów. Dokładnie chodzi nam o to, że każda decyzja jaką podejmujemy w życiu niesie za sobą jakieś konsekwencje. Jedna będzie miała pozytywne skutki inna... Negatywne. Często trzeba się zastanowić czy przykładowo dla niektórych, szybkie pieniądze warte są tego co mogą ze sobą nieść. Fakt jest faktem, że czasami wydaje nam się, że nie mamy innego wyjścia i właśnie wtedy jak to się mówi "tonący brzytwy się chwyta" jednak naszym zdaniem są też inne drogi jakie możemy wybrać, jeżeli tylko schowamy dumę do kieszeni, przestaniemy unosić się honorem i poprosimy o pomoc...
Jeżeli chodzi o naszych bohaterów to jak dla nas Melody i Gabriel byli niczym yin i yang. Od jednego biło światło a od drugiego mrok jednakże razem tworzyli całość, która się potrzebowała i idealnie uzupełniała. Jednocześnie każde z nich miało swoją i dobrą i mroczną stronę, które odkrywali za kulisami życia codziennego. Akcja przedstawiana jest w narracji trzecioosobowej dzięki czemu mogliśmy uzyskać nieco więcej informacji dotyczących także innych bohaterów co uważamy było zdecydowanym plusem poza tym Klaudia Kupiec ma tak fajne pióro, że jesteśmy więcej niż pewne, że nawet osoby, którym ten styl narracji nieodpowiada będą zadowolone z lektury 🥰
"Striptizerka z Las Vegas" to powieść, która pokaże Wam do czego doprowadzić może czasami pogoń za marzeniami i chęć realizacji za wszelką cenę postawionych sobie celów. To książka, która ma świetną fabułę ale potrafi także wywołać ciarki na waszej. Potrafi rozczulić ale również i trzymać w napięciu powodując, że będziecie mieli ochotę zacząć obgryzać z nerwów paznokcie. Zdecydowanie jest to książka, którą my Wam polecamy 😍
"Czuła, jakby prze­ży­wa­ła to po raz pierw­szy i, o losie, nawet kilka razy po­my­śla­ła, że Ga­briel mógł­by być kimś wię­cej niż jed­no­ra­zo­wą rand­ką.
Nie­ste­ty wtedy jesz­cze nie wie­dzia­ła, że aby to na­stą­pi­ło, musi on pod­jąć walkę z samym sobą. Był takim męż­czy­zną, o jakim śpie­wa­ła Julia Mi­cha­els. Złym, który przy­no­sił niebo, lecz naj­pierw mu­siał upo­rać się z wyj­ściem z wła­sne­go pie­kła.
Cią­gnę­ło się za nim wiele cieni, które uprzy­krza­ły mu życie. Wi­dział je, gdy otwie­rał oczy, a potem, kiedy za­sy­piał. To­wa­rzy­szy­ły mu w każ­dej se­kun­dzie jego życia, nio­sąc ze sobą pusty śmiech, żal oraz strach. I co naj­gor­sze, trzy­ma­ły go w mroku. Tak, aby nikt ich nie wi­dział, kiedy za­bły­śnie choć naj­mniej­sze świa­tło, przed któ­rym kur­czo­wo go wię­zi­ły. Chcia­ły, aby każdy my­ślał, że ich czyny są tak na­praw­dę czy­na­mi nie­win­ne­go Ga­brie­la. Nie po­zwa­la­ły się do­strzec ni­ko­mu. Ni­ko­mu, kto miał dobre serce. Tak, jak Me­lo­dy".

Odpowiedz

- Karina

Fantastyczna książka!

Odpowiedz

- Aleksandra

Cudowna książka aż miło się ją czytało. Bardzo wciągająca fabuła. Już się nie mogę doczekać przeczytania kolejnej części.

Odpowiedz

- Roksana

Cudowna książka, szybko się ją czyta polecajkaa

Odpowiedz

- Karolina

Jestem zadowolona z zakupów.

Odpowiedz

- Bożena

Jeszcze nie czytałam,staram się skompletować serię

Odpowiedz

- Ilona

Czekam na drugą część!

Odpowiedz

- Patrycja

Fabuła dobra jednak nie mój klimat

Odpowiedz

- Kinga

Nie mogę się doczekać następnej części

Odpowiedz

- Kaiazka_sercem_w_dloni

❤️ Recenzja ❤️

"Czasami zwykłe rzeczy, które robiono dla nas w dzieciństwie, przypominają nam o tych wspaniałych momentach, których doświadczyliśmy"

Melody odbywa w Las Vegas staż lekarski. Szybko jednak jej oszczędności zaczęły maleć. Wtedy jej przyjaciółka powiedziała, żeby została striptizerką. Niewinnie rzucone słowa obróciły się w rzeczywistość. Jedna kobieta. Dwa oblicza. Sekret, który musi zachować w tajemnicy... A w tym wszystkim pojawia się on... Gabriel Shannon.

Czy mężczyzna, który wkroczył do jej życia, przyniesie jej zgubę?

"Striptizerka z Las Vegas" to historia, która pokazuje, że ludzie są w stanie zrobić wszystko, aby utrzymać się na powierzchni i nie utonąć w oceanie problemów, które pojawią się na ich drodze.

Melody Anderson to niezwykle ambitna dziewczyna, która dąży do celu, który sobie wyznaczyła. Jest w stanie poświęcić nawet siebie, aby zdobyć pieniądze, które pomogą jej w dalszym życiu. Przemienia się w dwie postacie. Tę, którą wszyscy podziwiają, chwalą i tę, o której nikt nie ma prawa się dowiedzieć. Będzie balansowała na granicy ryzyka... Czy jej się to opłaci?

Możecie teraz zadać pytanie, dlaczego nie poprosiła o pomoc rodziny? Bo relacje w tej rodzinie nie są do końca normalne. Wywieranie wpływu, brak dobrego słowa i przerost ambicji, kierowany w stronę dzieci. Jak więc prosić? Wtedy przyznałaby się do swojej porażki... Dlatego tylko wejście do klubu umożliwiło jej dalsze marzenia, ale ceną była jej godność, którą musiała zostawić za drzwiami.

Czasami podejmujemy decyzję, nie licząc się z tym, jaką cenę przyjdzie nam zapłacić...

"Mężczyźni tylko z pozoru byli cudowni. Tak naprawdę każdy z nich, prędzej czy później, dla własnych korzyści wyssie z kobiety wszystko, co najpiękniejsze"

Ten cytat idealnie opisuje postać Gabriela Shannona. Toksyczna i nieudolnie emocjonalna postać, która jednocześnie przyciąga, aby po chwili odepchnąć i sprawić, że czujemy niechęć i czasami też nienawiść do jego osoby. Ale to wszystko jest wyjaśnione. Jego zachowanie nie jest bezpodstawne. Aby go poznać, trzeba spojrzeć na świat jego oczami. Trzeba wejść do jego głowy i poczuć to wszystko, co on czuje. Nie jest łatwą postacią. Jest niezwykle złożoną i wciąż tajemniczą. Bo mimo że dał nam poznać siebie, to było to zaledwie ułamek tego, co jeszcze skrywa. A skrywa w sobie naprawdę wiele i już nie mogę się doczekać, kiedy poznam dalsze oblicze Gabriela.

Spotkanie Melody i Gabriela było zbiegiem losu, ale później... Nic już nie było przypadkowe. Ich relacja rozwinęła się w zawrotnym tempie. Nie było zbędnych podchodów, bo Gabriel nie jest typem mężczyzny, który będzie bawił się w podchody. On jest niczym łowca, bierze to, czego pragnie. A jego pragnienie nosi imię Melody. Ich relacja była inna. Nie było w niej zbędnego romantyzmu. Nie było przesadnych uczuć. Bo oni tak naprawdę nie potrafili właściwie okazać miłości. Melody bała się uczuć. Bała się straty. Bała się ponownego skrzywdzenia. A Gabriel? Jego przeszłość sprawiła, że miłość w jego przypadku była obłędem. Ale tak jak wcześniej wspomniałam, w jego przypadku nic nie jest bezpodstawne. Swoje uczucia wyrażał w dziwny sposób. Chciał mieć kontrolę, nie lubił, jak ktoś mu się sprzeciwiał, a Melody często lubiła go drażnić. Czy poniesie za to karę? Przekonajcie się sami.

Zachowanie Gabriela wiele razy mnie zdenerwowało. Zadawałam sobie pytanie, dlaczego to robił? Ja wiedziałam dlaczego, ale mimo to nie potrafiłam zrozumieć, że popełniał takie błędy, wiedząc, że robi źle. Jego postać jest naprawdę inna, ale jednocześnie fascynująca. Jest taką mieszanką sprzecznych emocji. Lubię jego postać, ale momentami jej nienawidziłam. Autorka stworzyła bohatera, który albo pokochacie, albo znienawidzicie. Nie ma nic pośrodku...

Zanim zaczęłam czytać tę książkę, byłam niezwykle ciekawa, co mnie czeka. Ale szczerze? Nigdy nie byłabym gotowa na to, co tutaj doświadczyłam. Przeszła moje najśmielsze wyobrażenia. Zapewniła mi takie wrażenia, że nawet po skończeniu myślałam o każdej scenie, o każdym wydarzeniu, które miało tutaj miejsce, ale też o tym, co jeszcze na mnie czeka.

Już od samego początku została wprowadzona taka nuta tajemniczości i jeśli myślicie, że autorka wszystko poda wam na złotej tacy, to mówię wam, że nie będzie to takie proste. Ta książka przede wszystkim nie jest oczywista. Nie jest schematyczna i co najważniejsze przewidywalna. Uważacie, że przewidzicie jakiś krok bohatera? To się dziwicie, bo oni robią to, czego nikt się nie spodziewa. Wprowadzają zaskoczenie do fabuły, wprawiają w osłupienie, ale też wywołują radość, złość, bezsilność i uczucie współczucia. Smutek też się pojawi. Powróci przeszłość, która nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Cieszę się, że obie prace, które wykonywała Melody były bardzo dobrze opisane, ale jednak to striptiz grał tutaj pierwsze skrzypce i muszę przyznać, ale opisy, jakie tutaj dostaniecie... rozgrzeją was do czerwoności. Sceny, jakie będą miały tutaj miejsce, będą gorętsze niż sam ogień. Osobiście miałam wypieki na twarzy, bo to, co robiła Melody i Gabriel, pobudzi wyobraźnię nie jednej osoby.

Pióro autorki nie jest mi obce. Czytałam jej poprzednią serię, ale #dancemacabre przebiło ją o stokroć. Czytało mi się ją z taką lekkością, mimo że do lekkich to ona nie należała. Mimo że mamy tutaj perspektywy zarówno Gabriela, jak i Melody, to poznacie też uczucia i myśli pozostałych postaci, które będą miały swój udział w tej książce. Im byłam bliżej końca, tym coraz bardziej zastanawiałam się, jak może zakończyć się ta książka i po raz kolejny zaskoczenie, bo nie spodziewałabym się takiego obrotu spraw. A jednak to była prawda... Jeśli chcecie dowidzieć się, jak zakończyła się ta część, to musicie sięgnąć po "Striptizerkę z Las Vegas", a ja nie mogę się już doczekać kontynuacji.

Szukacie książki, która jednocześnie miała zarówno dobrą stronę, jak i tę, która pobudzi w was grzeszników? Jeśli tak to najnowsza książka od Klaudii musi wpaść w wasze ręce.

Odpowiedz

- Kinga

Czekałam na nią z niecierpliwością, jak tylko jak odebrałam zaraz zaczęłam ją czytać :)
W niecałe dwa wieczory pochłonęłam niemal 300 stron, lecz w pewnym momencie potrzebowałam dłuższej przerwy od niej. Podsumowując jest to mocna książka warta przeczytania. Nie mogę się doczekać kolejnej części od Klaudii :)

Odpowiedz

DODAJ TWOJĄ OPINIĘ

wyślij


SZANOWNI PAŃSTWO PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ INFORMACJE DOTYCZĄCE:

SPOSOBÓW WYSYŁKI, CZASU REALIZACJI ORAZ SPOSOBÓW DOSTAWY:


PŁATNOŚCI


Za zakupy w sklepie można zapłacić:

  • za pomocą szybkich płatności Tpay

lub:

  • Przelewem na rachunek bankowy:

ING
96 1050 1214 1000 0092 9184 1683

Dariusz Marszałek
ul. Dąbrowskiego 57/4
32-600 Oświęcim


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA


  • Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do 7 dni roboczych, w zależności od ilości napływających zamówień.
  • Jeśli w Państwa zamówieniu znajduje się książka, która dopiero będzie miała premierę, całość zamówienia wysyłamy w okolicach premiery tej książki.
  • Zamówienia są realizowane na bieżąco. Wysyłamy e-maile z informacją o statusie danego zamówienia.

DOSTAWA 


Oferujemy następujące sposoby dostawy:

Wysyłka na terenie naszego kraju

  • Poczta Polska Kurier 48
  • Kurier DPD
  • Paczkomat Inpost
  • Dostawa jest bezpłatna przy zamóweniach powyżej 120 zł 


Serdecznie zapraszamy!

Wydawnictwo NieZwykłe

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

-40%
Grzesznik z Las Vegas więcej
Grzesznik z Las Vegas

Klaudia Kupiec

Książka 49.90 zł29.94 zł

Ebook 44.90 zł26.94 zł

-40%
Venom II. W otchłani chaosu więcej
Venom II. W otchłani chaosu

Aleksandra Kondraciuk

Książka 42.90 zł25.74 zł

Ebook 37.90 zł22.74 zł

-40%
Poemat letniej tęsknoty więcej
Poemat letniej tęsknoty

Joanna Balicka

Książka 54.90 zł32.94 zł

Ebook 49.90 zł29.94 zł

-40%
Destruction więcej
Destruction

Amelia Śnieżewska

Książka 49.90 zł29.94 zł

Ebook 44.90 zł26.94 zł

-40%
Dream a Little Dream of Me więcej
Dream a Little Dream of Me

Julia Brylewska

Książka 49.90 zł29.94 zł

Ebook 44.90 zł26.94 zł

-40%
Między wierszami więcej
Między wierszami

Izabella Nowaczyk

Książka 42.90 zł25.74 zł

Ebook 37.90 zł22.74 zł

-40%
Pokochaj albo zabij (wznowienie) więcej
Pokochaj albo zabij (wznowienie)

Weronika Ancerowicz

Książka 49.90 zł29.94 zł

Ebook 44.90 zł26.94 zł

-40%
Pokochaj albo zniszcz (wznowienie) więcej
Pokochaj albo zniszcz (wznowienie)

Weronika Ancerowicz

Książka 47.90 zł28.74 zł

Ebook 42.90 zł25.74 zł

-40%
Łaska więcej
Łaska

Sara Cate

Książka 49.90 zł29.94 zł

Ebook 44.90 zł26.94 zł

-40%
Black Knight więcej
Black Knight

Rina Kent

Książka 44.90 zł26.94 zł

Ebook 39.90 zł23.94 zł

PODOBNE KSIĄŻKI