×

Rozpocznij wpisywanie by zobaczyć książki

Uparty prezes

Agnieszka Brückner

Seria: Bracia Stone

Książka 49.90 zł34.93 zł-30%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 49.90 zł (43%)

Ebook 44.90 zł33.67 zł-25%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 44.90 zł (33%)

Data premiery: 2023-07-12

Wysyłka książki kilka dni przed premierą

Tom 1 w serii "Bracia Stone"

Emily Willson pomimo młodego wieku zajmuje odpowiedzialne stanowisko w Perfect Picture. Kobieta jest ambitna i zaradna, za co współpracownicy i pracodawca bardzo ją cenią.

Ale nawet ona nie kryje obaw o swoją przyszłość, gdy firma zostaje wykupiona przez nowych właścicieli. Jej niepokój wzrasta, gdy spotyka obecnego szefa.

Gabriel Stone nie spodziewał się spotkać Emily w firmie, którą aktualnie zaczyna zarządzać. Na dodatek kobieta nadal ma do niego żal o to, co się wydarzyło, kiedy studiowali na tej samej uczelni. Niemniej jednak Stone widzi w tej współpracy okazję do naprawienia błędów i wyjaśnienia pewnych nieporozumień.

Czytaj dalej »
Wersja:   

Kategoria: Romans biurowy

Udostępnij:

Emily Willson pomimo młodego wieku zajmuje odpowiedzialne stanowisko w Perfect Picture. Kobieta jest ambitna i zaradna, za co współpracownicy i pracodawca bardzo ją cenią.

Ale nawet ona nie kryje obaw o swoją przyszłość, gdy firma zostaje wykupiona przez nowych właścicieli. Jej niepokój wzrasta, gdy spotyka obecnego szefa.

Gabriel Stone nie spodziewał się spotkać Emily w firmie, którą aktualnie zaczyna zarządzać. Na dodatek kobieta nadal ma do niego żal o to, co się wydarzyło, kiedy studiowali na tej samej uczelni. Niemniej jednak Stone widzi w tej współpracy okazję do naprawienia błędów i wyjaśnienia pewnych nieporozumień.

Lecz od tamtych zdarzeń minęło pięć lat, a Emily nie jest już naiwną studentką, którą da się łatwo zbałamucić. Kobieta ma określone cele i nie pozwoli, by Stone ponownie zniszczył jej życie.

Nie będzie to łatwe, bo Gabriel jest uparty i zawsze osiąga to, czego chce.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.

TytułUparty prezes
AutorAgnieszka Brückner
Ilość stron406
Rok wydania2023
Okładkamiękka
ISBN978-83-8320-803-9

OPINIE

- Beata

Fajna książka

Odpowiedz

- Martyna

Świetna historia

Odpowiedz

- Agnieszka

1 część o pierwszym z braci bardzo fajna książka. Polecam

Odpowiedz

- JUSTYNA

Uwielbiam historię Gabriela i Emily, mimo trudnej przeszłości pokonują wszelkie przeszkody. Książka lekka, szybko się czyta ?

Odpowiedz

- Agnieszka

No tej autorki nie da się nie kochać. Książka majstersztyk ?

Odpowiedz

- Agata i Karolina - czarno.czerwone.cc

"Uparty prezes" to książka w trakcie czytania, której staniemy się obserwatorami historii miłosnej pewnej pary, której pierwsze spotkanie przed laty zakończone było pewną katastrofą. Emily Willson jest bardzo ambitną i zaradną młodą kobietą. Współpracownicy liczą się z jej zdaniem gdyż jak się niejednokrotnie okazało jest kreatywna przez co jej pomysły okazują się prawdziwymi perełkami. Gabriel Stone natomiast nie jest przyzwyczajony do odmowy.
Mężczyzna jest uparty i przyzwyczajony do tego, że zawsze realizuje postawione sobie zadania i dostaje to czego w tym momencie chce. Gdy tylko ponownie na jego drodze staje Emily obiera sobie kobietę za cel. Nie wie jednak, że kobieta przez bagaż doświadczeń stała się jeszcze bardziej zahartowana, waleczna i nie pozwoli sobie na to aby mężczyznę ponownie wpuścić do swojego prywatnego życia. Czy zatem mężczyzna będzie wystarczająco zdeterminowany i osiągnie swój cel?

Odpowiedz

- Książka w autobusie

Moje Kochane zaczytane Moliki, czy zdarzyło się Wam kiedyś w czasach szkolnych, czy też studenckich zrobić jakąś głupotę nie zważając na żadne konsekwencje, a zwłaszcza taką, która uderzyła w kogoś innego i niewinnego? No cóż, niby się mówi, że młodość rządzi się swoim prawami, ale nie wszystko da się wytłumaczyć niedojrzałością prawda?

Za sprawą Pani Agnieszki poznajemy właśnie Emilly Willson, młodą studentkę, która jest jedną z najlepszych na roku i jak to najczęściej w życiu bywa, zdecydowanie daleko jej do tych popularnych dziewczyn, dla których oprócz ładnego wyglądu liczą się tylko markowe i drogie ubrania. Okularnica Em przemierza korytarze kampusu w workowatych ubraniach i zawsze z nosem w książce, nie zwracając zbytnio uwagi na otoczenie. Dlatego też nie dostrzega, że od jakiegoś czasu wodzi za nią wzrokiem pewien przystojny chłopak.

Gabriel Stone to młody mężczyzna, który od wczesnego dzieciństwa konkurował ze starszym bratem dosłownie o wszystko. Oczywiście na studiach nie mogło również zabraknąć podobnych głupkowatych incydentów. Wymyślili pewien zakład, który to z nich „zaliczy” najwięcej panienek i zdobędzie za to największą liczbę punktów według wymyślonej specjalnej punktacji. Gabriel, chcąc udowodnić bratu, że jest lepszy oraz mając w końcu odpowiedni powód swojego zainteresowania kujonką przed swoimi kolegami, postanawia zdobyć Emilly. Gabrielowi od dawna podobała się tajemnicza książkara i szczerze mówiąc ten durny zakład, nie jest dla niego taki istotny. Czas spędzony z Emilly był dla niego jednym z najlepszych w życiu. Niestety, gdy w końcu po wspólnie spędzonym wieczorze do jego pokoju wpadają znajomi dokumentując wszystko w specjalnym filmiku, brutalnie uświadamiają dziewczynie, że była jedynie środkiem do wygrania braterskiego zakładu, przy okazji niszcząc fajny początek dobrze rokującej relacji. Nikogo oprócz młodszego Stone’a nie interesowało, że czyjeś serce zostało złamane, nikt z nich nie przewidział jakie będą następstwa tego wieczoru. Gabriel, licząc na cud, pragnął jak najszybciej przeprosić i wytłumaczyć się dziewczynie, dla której stracił głowę ale niestety wraz z nastaniem nowego dnia ślad po Emilly zniknał …..

Od tej feralnej nocy mija pięć lat. Zarówno Emilly, jak i Gabriel nie są już tymi samymi studentami sprzed lat, a przewrotny los postanawia ponownie skrzyżować ich drogi. Czy Gabriel dostanie szansę na wytłumaczenie się i zdobycie wybaczenia? Czy Emilly będzie w stanie zapomnieć o wydarzeniach sprzed lat? Co jeszcze przydarzy się tej dwójce?

Jak ja się cieszę, że mogłam poznać tę historię. Z twórczością autorki miałam przyjemność zapoznać się już wcześniej, jednak to właśnie ta pozycja (jak do tej pory) stała się moją ulubioną. Perypetie Emilly i Gabriela wcale nie są takie oczywiste, jak by się mogło wydawać na początku, są niebanalne i nietuzinkowe. „Uparty prezes” to książka, która od pierwszej przerzuconej strony niesłychanie wciąga czytelnika w swój wykreowany świat. Zdecydowanie nie zalicza się ona do lekkich i miłych romansidełek, które po przeczytaniu zbyt długo nie pozostają w naszej pamięci, ale naprawdę ma w sobie to coś, co sprawia, że zostanie z nami na dłużej. To opowieść o tym, jak nieprzemyślane „wygłupy” mogą wyrządzić krzywdę i to nie tylko tą fizyczną, o tym, jak demony z przeszłości mogą rzutować na naszą teraźniejszość i przyszłość, o tym, jak ciężko jest ponownie komuś zaufać i jak ciężko jest odzyskać to stracone zaufanie, ale także to opowieść o rozczarowaniu, strachu, miłości i o tym, jak ważne jest wsparcie ze strony najbliższych nam osób. Autorka fenomenalnie stworzyła bohaterów (tych drugoplanowych również) i ich życie, ale to postać Gabriela Stone zdobyła moją szczerą sympatię. Cenię go za jego determinację i niezachwianą wolę walki. Cała fabuła jest bardzo fajnie połączona i wywarzona, znajdziemy w niej obyczaj, romans, gorące momenty opisane ze smakiem i wyczuciem oraz nutkę fajnego humoru. Pani Agnieszka naprawdę odwaliła kawał dobrej roboty i nie pozostaje mi nic innego jak szczerze Was zachęcić do poznania tej lektury. Ja jak najbardziej polecam.

Za egzemplarz do recenzji bardzo dziękuję autorce oraz Wydawnictwu NieZwykłemu.

Odpowiedz

- Złotowłosa i Książki

Emily Willson na studiach doświadczyła strasznych chwil. To rzuciło na całą jej przyszłość. Zmieniła się. Ta ambitna, silna i waleczna kobieta w Perfect Picture zajmuje wysokie stanowisko. Szefostwo ją doceniło. Ale najbliższe dni ponownie wprowadzają niepokój i obawy. Firma zostaje sprzedana a wraz z tym pojawia się nowy prezes.
Gabriel Stone właśnie przejął dowodzenie w firmie. Jakie było jego zdziwienie, kiedy już na samym starcie stanął oko w oko z Nią - kobietą, którą przed laty skrzywdził, a która nadal tkwi w jego sercu i myślach. Korzystając ze sposobności postanawia naprawić błędy wyrządzone pięć lat temu i wyjaśnić całą sytuację.
Ale Gabriel nie wziął pod uwagę jednego - Emily już nie jest tą samą osobą. I nie chodzi tu wyłącznie o wygląd.
Ona nie dopuści do tego, by przeszłość stała się rzeczywistością. On natomiast nie opuści - jest bardzo uparty.
Czy Emily uwierzy Gabrielowi? Czy mu wybaczy? Co zrobi mężczyzna, gdy cała brutalna prawda ujrzy światło dzienne? Jak będzie wyglądała ich relacja?

Twórczość autorki mocno sobie cenię. Uwielbiam tę intensyfikację emocji i ogrom wrażeń jakie odczuwam po ukończonej lekturze. Po kolejne premiery sięgam w ciemno, bo wiem, że się nie zawiodę.
"Uparty prezes" to romans biurowy. Ale nie wszystko dzieje się w firmie, co doskonale rozkręca fabułę dostarczająca kolejnych smaczków, dzięki czemu książka stała się dla mnie nieodkładalna.
Gabriel Stone - już samo nazwisko sugeruje, że twardy z niego osobnik. Zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. To facet pełen charyzmy i mocy. Miał w sobie coś, co przyciągało uwagę i elektryzowało. Bardzo interesująca i bardzo dobrze wykreowana postać męska.
Emily Willson to twarda babka, mówiąc prosto. Podniosła się z popiołów niczym Feniks pokazując swoją siłę i determinację. A przede wszystkim wolę walki. Bardzo empatyczna i inteligentna młoda kobieta, która nosi na swych barkach ogromny ciężar. Polubiłam ją
Niezwykle sympatyczna i nieprzekoloryzowana.
Ich historia okazała się być bardzo złożona i emocjonalna. To nie było słodkie love story z jakimś błahym problemem młodych ludzi. To, co ich rozdzieliło było okrutne. Dosłownie tak szokujące, że aż niedowierzałam, że tak można było postąpić w stosunku do osoby, która niczemu nie zawiniła. W związku z tym rzeczywistość powitała ich mnóstwem pozamykanych na potężne kłódki bramy.
Każda kolejno przekręcana strona niosła kolejną dawkę emocji, która wciągała do reszty. Autorka zadbała o elementy zaskoczenia i zwroty akcji, które napędzały fabułę dostarczając równocześnie kolejnych pytań o finał tej nieprzewidywalnej powieści.
Nie ukrywam, że drugi z braci, Aaron, z początku wyzwolił we mnie mordercze instynkty. Ale widziałam dla niego iskierkę nadziei, więc dałam szansę mu się obronić. Już w tym momencie zacieram łapki w oczekiwaniu na kolejny tom. Przewiduję, czego prawdopodobnie będzie dotyczyć i coś czuję w kościach, że będzie się działo. Nie mogę się doczekać.
I coś mogę powiedzieć - bierzcie i czytajcie. To książka zdecydowanie warta zarwania nocki. Wsysa niczym tornado. Autorka czaruje w perfekcyjnym stylu.

Polecam
Współpraca reklamowa: Wydawnictwo NieZwykłe

#recenzja

Odpowiedz

- @piekielnie_grzeszne_ksiazki

Kilka miesięcy temu ojciec Gabriela Stone dostał propozycję wykupu firmy Perfect Picture. Dla młodego mężczyzny to idealny sposób do wykazania się i udowodnienia, że to nie tylko doskonała inwestycja owocująca w daleko mierzące zyski, ale i gotowość w samodzielne prowadzenie biznesu. Pojawiła się jednak w nim drobna komplikacja... pracownica i piękna i uzdolniona kobieta z przeszłości w jednej osobie, która zawróciła mu w głowie jeszcze na studiach i ta sama, której złamał serce. Teraz jednak jest niewzruszona jego próbami podboju, skupiona na realizacji zadań w pracy i gotowa odgryźć mu głowę jeśli tylko stanie jej na drodze. Czy głęboko skrywany żal za to, że kiedyś ją tak upokorzył, będzie rzutował na tej współpracy? 

#upartyprezez jest to dla mnie książka o sile kobiety. O tej wewnętrznej o której sama nie wie i którą odkrywa pod wpływem czynników zewnętrznych -niekoniecznie dobrych. Jej przemiana w osobę, która nie chowa się przed problemami, a stawia im czoła i przepracowuje je. Swoją szczerością, zaangażowaniem i wytrwałością jest gotowa podnieść się z każdego upadku, bo w dążeniu do celu i realizacji marzeń nie zatrzyma jej garść rozczarowań, przykrych słów i pasmo niepowodzeń. Znajomość Emily i Gabriela miała swoje początki lata temu, więc uczucia jakimi siebie darzyli powinny już dawno wygasnąć tymczasem były one tylko uśpione, a my otrzymaliśmy ich kosmiczną kombinację w starciu dwóch mocnych temperamentów.

Historia niezwykle skomplikowana i bolesna. Zawiła i prowadzona w wielu płaszczyznach. Dokładnie taka jak nasze emocje nad którymi często nie potrafimy zapanować. O tym, że życie to nie tylko pieniądze i kariera, ale cudowni ludzie, którzy w nim są oraz czas z nimi spędzony. O tym, że warto walczyć o ważne i dobre sprawy. O wsparciu najbliższych, szczerych przyjaciołach, ale i toksycznych relacjach. O wydarzeniach, których nieprzemyślane następstwa ciągną za sobą bolesne konsekwencje. O głęboko skrywanym żalu i gdzieś z tyłu głowy i tej myśli, że nie możemy komuś zaufać. Oddać siebie w całości, bo jest to zbyt ryzykowne dla naszego serca... drugich szansach, nadziei i walce o swoje własne szczęście.

 

Jeśli powiem, że uwielbiam tę historię to będzie za mało. Jestem przekonana, że jeszcze do niej wrócę zwłaszcza w chwili zwątpienia i potrzeby naładowania energetycznej baterii. Z czystym sumieniem #piekielniepolecam

Odpowiedz

- ksiazka_sercem_w_dloni

❤️Recenzja premierowa❤️
"Może i niektórzy wierzą, że miłość spada na człowieka jak grom z jasnego nieba, ale nie ja. Ja wiem, że ona przychodzi etapami."

Kiedy nie spodziewasz się, że przeszłość ponownie zapuka do twoich drzwi, burząc przy tym spokój, jaki udało Ci się zbudować. Emily właśnie znalazła się w takiej sytuacji. Firma, w której pracuje, zostaje przejęta przez nowego właściciela-Gabriela. Mężczyzna nie ukrywa zdziwienia, ale to spotkanie sprawi, że będzie chciał naprawić błędy z przeszłości, tylko czy będzie w stanie? Czy tak łatwo jest zapomnieć o bólu i krzywdzie, jaką nam zadano?

"Uparty prezes" to historia, która uświadomi nam, że życie człowieka można zniszczyć w jednej chwili, a odbudowanie go, zajmuje wiele czasu.

Bohaterowie tej książki są osobami, które wywołują w nas milion emocji. Gabriel te skrajne, szczególnie na początku historii. Jest on mężczyzną, który tak naprawdę niewłaściwie zabrał się za plan, który ułożył w głowie, w wyniku czego wszystko stracił. Ma w sobie motywację, aby odzyskać serce ukochanej kobiety, ale ona jest nieugięta... Czy długo będzie opierała się jego urokowi? Emily, nie miała łatwej przeszłości. Trafiła na osoby, które zamieniły jej życie w piekło, a i w teraźniejszości nie pozwoliły jej na spokój. W końcu nie mogło jej się za dobrze powodzić, a dawne demony powróciły, przynosząc ze sobą strach i niepewność. Czy przyszłość wynagrodzi jej cierpienie, jakiego zaznała?

Niesamowita historia, która sprawiła, że po jej skończeniu nie wiedziała, co ze sobą zrobić. Uzależniłam się od niej, uzależniłam się od bohaterów i ich historii.
Autorka w tej historii pokazała, że jest mistrzynią wzbudzania ciekawości, ukrywania sekretów oraz tajemnic, które niemiłosiernie mnie interesowały i sprawiały, że miałam w głowie jeden wielki chaos. Akcja nawet na chwilę nie pozwoliła nam odnieść wrażenia, że jest nudno, wręcz przeciwnie, kiedy było za spokojnie, coś musiało się stać, bo przecież bohaterowie mało się wycierpieli, trzeba im jeszcze trochę dołożyć. Ale dzięki temu nie chciałam wypuszczać tej książki z rąk i czytałam ją w każdej wolnej chwili.

W tej książce również nie zabraknie emocji, które z każdą przeczytaną stroną wzrastały. Będą łzy, będzie złość oraz smutek, żal i rozczarowanie, ale nie tylko. Będzie wiele odczuć, które poczujecie sami przy tej pozycji. Ja czułam się niczym sinusoida. Ale to, co działo się w ostatnich rozdziałach... Zawał. Miałam normalnie ZAWAŁ. Czarne scenariusze przed oczami i oczywiście nie byłabym sobą, gdybym w głowie nie ułożyła sobie własnego planu, ale oczywiście autorka szybko go rozwiała.

Pokazuje to, że zna już trochę swoich czytelników i wie, jaką drogę wybrać, aby ich zaskoczyć i w tej sytuacji idealnie jej się to udało. Ja mam niedosyt i jestem ciekawa kolejnej części, bo brakuje mi bohaterów, którzy wiele wnieśli do mojego czytelniczego świata.

Czekam na kolejne nowości spod pióra autorki, a wam serdecznie polecam Upartego prezesa, który skradnie wam serca i wywoła małe trzęsienie w waszej głowie.

Odpowiedz

- @bookdiary_kate

Co to były za emocje!! Już od pierwszych stron trudno było się od niej oderwać. Relacja głównych bohaterów to prawdziwy majstersztyk. Polubiłam zadziorność Emily jej cięte riposty. Jako dorosła kobieta pokazuje, że można być samodzielną, jako pracownik stawia warunki i realizuje cele. Z kolei Gabe to uparty skur.... ♉ Lubi stawiać na swoim i prze przed siebie z siłą tarana. Każda interakcja tych dwojga sprawia, że powietrze skrzy od iskier wzajemnego przyciągania. Gabryś nie zamierza go ignorować, a Emily najchętniej nigdy by nie poczuła ponownie tych emocji. Ich temperamenty, siła i wrażliwość to główny motor napędowy tej książki. I jest ktoś jeszcze... ktoś, kto rozczula, sprawia, że w okolicy serca robi się ciepło a uśmiech sam pojawia się na twarzy.. Psst

Odpowiedz

- czytam_bez_wstydu

Jeden rzut oka na okładkę wystarczy, żeby poczuć to przyciąganie. Ponadto mieszanka motywów romans biurowy, hate-love, spotkanie po latach i nie ma odwrotu. Musisz ją mieć!❤️

Emily Willson spełnia się zawodowo w Perfect Picture. Jednak uwielbiana praca staje się jednocześnie dla niej źródłem kolejnych zmartwień, bowiem jej nowym szefem okazuje się Gabriel Stone. Mężczyzna, który kilka lat wcześniej na studiach bawiąc się w zakład, upokorzył ją i zranił. Kobieta nie ma zamiaru pozwolić mu kolejny raz niszczyć swojego życia. On ma zaś całkiem inne plany. Chce naprawić błędy przeszłości i uparcie będzie do tego dążyć.

Uwaga! Od tej książki nie sposób się oderwać!
To już siódma powieść autorki, którą miałam przyjemność czytać. Za co je tak uwielbiam? Za intensywność i wachlarz emocji. Jej proza pobudza, rozpala, podnieca, wzburza, rozśmiesza, szokuje. Czujesz taki ogrom doznań w ciele, ze ciężko je okiełznać. Agnieszka Brückner ponownie stworzyła lekturę, która wciąga bez reszty i kompletnie zawraca w głowie. Fabuła została skonstruowana w taki sposób, w której nie brak momentów pełnych ciętych ripost, przekomarzanek bohaterów, uniesień skrzących dzikim erotyzmem oraz bólu I przykrych wydarzeń.

Relacja Emily i Gabriel od samego początku jest burzliwa. Panna Willson jest piękną, pewną siebie kobietą, która nie pozwoli rozstawiać się po kątach. Stone przejmując firmę, ma okazje wykazać się przed ojcem oraz bratem. Jest nieziemsko przystojny, przenikliwy, uparty i, mimo że czasami potrafi być aroganckim dupkiem, to kradnie moje serce. Chce wkupić się w łaski swojej podwładnej, czym ponownie namiesza w jej życiu. Tym razem Emily jest odporna na jego urok i chyba tylko "jak piekło zamarznie, a z nieba poleci manna" ta ponownie wpuści go do swego serca.

Odpowiedz

DODAJ TWOJĄ OPINIĘ

wyślij


SZANOWNI PAŃSTWO PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ INFORMACJE DOTYCZĄCE:

SPOSOBÓW WYSYŁKI, CZASU REALIZACJI ORAZ SPOSOBÓW DOSTAWY:


PŁATNOŚCI


Za zakupy w sklepie można zapłacić:

  • za pomocą szybkich płatności Tpay

lub:

  • Przelewem na rachunek bankowy:

ING
96 1050 1214 1000 0092 9184 1683

Dariusz Marszałek
ul. Dąbrowskiego 57/4
32-600 Oświęcim


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA


  • Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do 7 dni roboczych, w zależności od ilości napływających zamówień.
  • Jeśli w Państwa zamówieniu znajduje się książka, która dopiero będzie miała premierę, całość zamówienia wysyłamy w okolicach premiery tej książki.
  • Zamówienia są realizowane na bieżąco. Wysyłamy e-maile z informacją o statusie danego zamówienia.

DOSTAWA 


Oferujemy następujące sposoby dostawy:

Wysyłka na terenie naszego kraju

  • Poczta Polska Kurier 48
  • Kurier DPD
  • Paczkomat Inpost
  • Dostawa jest bezpłatna przy zamóweniach powyżej 120 zł 


Serdecznie zapraszamy!

Wydawnictwo NieZwykłe

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

-30%
Nieustępliwy szef więcej
Nieustępliwy szef

Agnieszka Brückner

Książka 49.90 zł34.93 zł

Ebook 44.90 zł33.67 zł

-30%
Mój kumpel jest dziewczyną więcej
Mój kumpel jest dziewczyną

Weronika Ancerowicz

Książka 47.90 zł33.53 zł

Ebook 42.90 zł32.17 zł

-30%
Identical więcej
Identical

Aleksandra Negrońska

Książka 54.90 zł38.43 zł

Ebook 49.90 zł37.42 zł

-30%
Devoted więcej
Devoted

Angelika Kołodziej

Książka 42.90 zł30.03 zł

Ebook 37.90 zł28.42 zł

-30%
Skruszyć lód więcej
Skruszyć lód

Iga Daniszewska

Książka 47.90 zł33.53 zł

Ebook 42.90 zł32.17 zł

-30%
Hazardzista więcej
Hazardzista

Anna Falatyn

Książka 49.90 zł34.93 zł

Ebook 44.90 zł33.67 zł

-30%
Ucieczka od mafii więcej
Ucieczka od mafii

Adriana Kowalczyk

Książka 49.90 zł34.93 zł

Ebook 44.90 zł33.67 zł

-30%
Vincent więcej
Vincent

Julia Brylewska

Książka 42.90 zł30.03 zł

Ebook 37.90 zł28.42 zł

-30%
In Fury Lies Mischief więcej
In Fury Lies Mischief

Amo Jones

Książka 47.90 zł33.53 zł

Ebook 42.90 zł32.17 zł

-30%
Więzy więcej
Więzy

Sara Cate

Książka 47.90 zł33.53 zł

Ebook 42.90 zł32.17 zł

PODOBNE KSIĄŻKI