×

Rozpocznij wpisywanie by zobaczyć książki

Władza

Magdalena Pasternak

Seria: Elita San Diego

Książka 41.90 zł25.14 zł-40%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 41.90 zł (67%)

Ebook 33.90 zł20.34 zł-40%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 33.90 zł (67%)

Data premiery: 2022-04-20

Pierwszy tom serii „Elita San Diego”

Beztroskie życie Kiany Becker kończy się w chwili, kiedy dziewczyna dowiaduje się, że aby uratować rodzinną firmę przed bankructwem, musi wyjść za mąż za Reeda Colina – okrutnego i wyjątkowo podłego mężczyznę. Po ślubie każdego dnia kobieta zastanawia się, jak uciec z tego piekła.

Tymczasem mąż nakazuje jej nawiązać romans z nowym konkurentem, Nathanielem Praxtonem, i zdobyć tajne informacje, które pomogą go zniszczyć. Szantażowana dziewczyna nie ma wyboru – musi wypełnić kolejny rozkaz Reeda. Jednak szybko zostaje zdemaskowana.

Czytaj dalej »
Wersja:   

Kategoria: Romans i erotyka

Udostępnij:

Beztroskie życie Kiany Becker kończy się w chwili, kiedy dziewczyna dowiaduje się, że aby uratować rodzinną firmę przed bankructwem, musi wyjść za mąż za Reeda Colina – okrutnego i wyjątkowo podłego mężczyznę. Po ślubie każdego dnia kobieta zastanawia się, jak uciec z tego piekła.

Tymczasem mąż nakazuje jej nawiązać romans z nowym konkurentem, Nathanielem Praxtonem, i zdobyć tajne informacje, które pomogą go zniszczyć. Szantażowana dziewczyna nie ma wyboru – musi wypełnić kolejny rozkaz Reeda. Jednak szybko zostaje zdemaskowana.

Pomimo burzliwego początku Kiana i Nathaniel zaczynają współpracować. Po krótkim czasie odkrywają, że oboje mogą na tym wiele zyskać. Tylko czy będą w stanie zapanować nad pożądaniem, które między nimi się rodzi?

TytułWładza
AutorMagdalena Pasternak
Ilość stron289
Rok wydania2022
Okładkamiękka
ISBN978-83-8178-875-5

OPINIE

- Mama, żona - KOBIETA

Kiana wracając do domu, nie spodziewała się, jak jej życie mocno się zmieni. Rodzinna firma stoi na skraju bankructwa, a jedynym ratunkiem jest połączenie jej z inną. Jest tylko jedno, ale, aby do tego doszło, ona musi się zgodzić, wyjść za mąż za Reeda Colina. Chociaż nie ma na to najmniejszej ochoty, nie widząc innego wyjścia, zgadza się, a jej życie zamienia się w piekło. Mąż znęca się nad nią psychicznie, obraża, poniża, zdradza, a ona nie może z tym zrobić nic. Umowa, jaką podpisała, a także to, czym grozi jej mąż, sprawia, że jest w sytuacji bez wyjścia. Można by pomyśleć, że Reed już nic gorszego nie może wymyślić, aby ją gnębić. Nic bardzo mylnego. Zmusza ją do uwiedzenia swojego konkurenta i wydobycia od niego tajnych dokumentów.
Kobieta ma dość, zamierza znaleźć sposób, aby się uwolnić z tego koszmaru. Ma zamiar złożyć Nathanielowi zupełnie inną propozycję, niż chciał jej mąż. Czy mężczyzna jej uwierzy, zaufa i zgodzi się współpracować? Na dodatek tę dwójkę od początku przyciąga do siebie, a namiętność jest ciężka do opanowania. Czy pozwolą sobie na romans? Czy Kiana uwolni się z koszmaru, jaki zgotował jej mąż?

Historia w książce była ciekawa, wciągająca i to do tego stopnia, że nie mogłam się od niej oderwać praktycznie od samego początku, aż do ostatnich stron. Zakończenie mocno mi podniosło ciśnienie i z niecierpliwością czekam na tom drugi.
To historia o kobiecie, która poświęciła siebie, aby ratować rodzinną firmę. To historia o mężczyźnie, który osiągnął bardzo wiele w dość krótkim czasie. Książka pełna tajemnic, manipulacji, namiętności, z szybką akcją i zaskakującymi jej zwrotami.

Bohaterowie ciekawi, dobrze wykreowani i to zarówno ci pierwszoplanowi, jak i ci pozostali.
Kiana to kobieta, która pomimo wszystko jest silna, nie daje się złamać, chociaż tego właśnie chciałby jej mąż. Dla rodziny potrafi zrobić praktycznie wszystko, chociaż oni niejednokrotnie ją zawodzą. To bohaterka momentami zadziorna, a jednocześnie wie, kiedy lepiej siedzieć cicho. Bardzo ją polubiłam i mocno jej kibicowałam.
Nathaniel to mężczyzna, który sporo osiągnął w dość krótkim czasie. Jest dobry, opiekuńczy, potrafi wiele zrobić dla bliskiej mu osoby. Nic więcej wam o nim zdradzić nie mogę, jednocześnie nie zdradzając zbyt wiele z historii.
Muszę jeszcze wspomnieć o Reedzie, mężczyźnie, o którym mam jak najgorsze się da zdanie. To ogromny egoista, manipulant, myśli tylko o własnych potrzebach, własnych korzyściach. Niejednokrotnie miałam ochotę dorwać go w swoje ręce i być mało delikatna.

„Władza” to książka, z którą spędziłam bardzo miło czas i z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - Mama, żona - KOBIETA

Odpowiedz

- Złotowłosa i Książki

Życie Kiany Becker w ciągu jednej chwili zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. Musi się poddać i wejść w układ małżeński z samym diabłem, aby uratować rodzinną firmę. Kobieta każdego dnia szuka wyjścia z tej sytuacji, szczególnie że Reed Colin nie należy do przyjemniaczków. Swoją bezduszność utwierdza faktem, że zmusza Kianę do nawiązania romansu z Nathanielem Praxtonem, konkurentem Reeda.
Szybko okazuje się, że Kiana i Nathaniel przyciąga do sobie niewidzialna siła. Pożądanie gwałtownie wzrasta a oni sami zaczynają ze sobą współpracować. Okazuje się bowiem, że oboje mogą zyskać dużo więcej.
Czy uda im się pokonać wspólnego wroga? Czy pożądanie doprowadzi do czegoś spektakularnego? Czy może jednak Reed wygra kolejny raz?

Czytałam debiut Magdy, "Lust - ta noc", i to była świetna historia. Historia miłości Luny i Gino trafiła wprost do mego serca. Z niecierpliwością wypatrywałam kolejnej książki autorki, bowiem poprzeczka była postawiona bardzo wysoko.
Już na samym początku mogę śmiało stwierdzić, że ta książka bije debiut o głowę.
Elektryzujące postacie przyszpilają uwagę czytelnika do samego końca. Z pazurem, z charyzmą, z temperamentem godnym wulkanu. Realni, silni i mocno osadzeni w rzeczywistości.
Nathaniel to typ faceta, który stawia na równi potrzeby swoje i partnerki. Pewny siebie, odważny i inteligentny.
Kiana również okazała się być silną bohaterką. Odważną, z ciętym językiem, z pazurem i pasją. Raz anioł, raz diablica. Inteligentna, czujna, bystra, odważna.
Autorka zadbała o to, by czytelnik się nie nudził. Dynamiczna akcja co rusz dostarcza adrenaliny. Wydarzenia podnoszą ciśnienie i dostarczają wielu emocji. Zdarzają się chwile, takiego względnego spokoju i stabilizacji, a to tylko po to, by za chwilę naszło tsunami.
Natomiast męża Kiany, Reeda Colina miałam ochotę własnoręcznie zdzielić patelnią po głowie. Obawiam się tylko, że na niewiele by się to zdało. Jemu należy się zdecydowanie coś bardziej konkretnego. To bezczelny cham. Drań jakich mało. Wyrachowany, zimny i bezduszny. Bez kręgosłupa moralnego. Ale nie napsuł nerwów. Ile razy podnosił mi ciśnienie, to głowa mała.
Do samego końca pierwszego tomu czytelnik nie ma pewności, jak zakończy się ta część historii Kiany i Nathaniela. Finał natomiast odbiera zdolność oddechu. Autorka doskonale wie, jak sponiewierać czytelnika. Jak dostarczyć mu emocji na najwyższym poziomie a jednocześnie pozostawić ogromny niedosyt. Aż chce się czytać - i to z ogromną przyjemnością. I strasznie smutno jest się żegnać z bohaterami. Choćby na krótką chwilę w oczekiwaniu na kontynuację.
Erotyk pobudzający zmysły i wyobraźnię. Lektura trzymająca w napięciu. Napisana z wyczuciem. Z subtelnością oraz mocą zależną od sytuacji. Nie sposób przejść obojętnie obok tak pasjonującej lektury. Skusisz się i ty? Nie będziesz żałować.

Polecam.
Współpraca: Wydawnictwo NieZwykłe

Odpowiedz

- wioletreaderbooks

Czasem praca prześmiewa wszystko. Czasem najbliższe osoby widzą we wszystkim biznes. Nie liczy się rodzina, bliskość i wolność tylko pieniądze i pozycja. Kiana doskonale zna to wszystko z autopsji, ponieważ jej rodzina wplątała ją w małżeństwo. Liczyły się tylko pieniążki na koncie i to, czy zera się zgadzają. Nie liczyła się dla nich córka i relacje z nią. Jednak Kiana nie ma zamiaru się poddać i nawet po kilku latach małżeństwa ma zamiar pogrążyć męża. A w tym wszystkim pomóc ma konkurent – Nathaniel.
„On jako jedyny daje mi poczucie bezpieczeństwa i siły w tym samym momencie. Troszczy się o mnie, dba o moje interesy i stawia mnie na pierwszym miejscu, jak nikt nigdy przed nim.”
Mężczyzna, który od początku jest w stanie pomóc Kianie, bo kobieta wywarła na nim wielkie wrażenie. Chce czegoś więcej, ale czy mąż Kiany, rodzina i cały świat da im szansę na coś większego i trwałego ? I co najważniejsze czy Kiana zdecyduje się ponownie zaryzykować związek z mężczyzną.
„Ta niebieskooka anielica jest moją zgubą, moją już rozpoczętą zagładą.”
Bardzo podoba mi się styl Autorki, bo jest w nim taka naturalna lekkość. Akcje są zbudowane tak, że czuć energię, budująca się w czytelniku ciekawość i wątek, który wciąga.
W kilku słowach, jeżeli miałabym opisać ten tytuł byłoby to: hipnotyzująco, tajemniczo i rozgrzewająco. Magda pisze z taką klasą, wszystko ma dokładnie przemyślane, opracowane i trzyma się wątku. Najgorsze jest to, że jest to dylogia, co sprawia, że czytelnik jest w zawieszeniu.
Podobała mi się, szczególnie cała ta otoczka jaką udało się wykreować Magdzie.

Odpowiedz

- @historie_budzace_namietnosc

„Wszystkie mięśnie ściskają mi się w fascynacji jej postawą. Ta niebieskooka anielica jest moją zgubą, moją już rozpoczętą zagładą.”

Magdalena Pasternak trochę kazała nam poczekać na swoją kolejną książkę, ale po raz kolejny funduje nam niezapomnianą przygodę i przejażdżkę emocjonalnym rollercoasterem. Powiem tak tytuł „Władza” nie jest przypadkowy, cała książka jest nią przesiąknięta. Walka o władzę. Walka o pieniądze. Walka o wolność. Walka o siebie samego. Walka o uczucia. I wszechogarniająca tajemnica, intryga i pożądanie między bohaterami.

Kiana została wmanewrowana w małżeństwo, które od samego początku było skazane na porażkę. Toksyczny związek w którym cały czas była poniżana i w którym musiała tkwić niszczył ją, odbierając radość i pewność siebie. Mimo tego nie poddawała się i gdy mąż kazał jej uwieść ich konkurenta, poczuła że to jest jej szansa na uwolnienie się z tego małżeństwa. W tym celu złoży Nathanielowi propozycję nie do odrzucenia, ale oprócz tego miedzy tą dwójkę zrodzi się coś czego żadne z nich nie przewidziało i nigdy nie czuło. Pożądanie i przyciąganie jakie tworzy się między nimi jest nie do opisania, a oni nawet nie zamierzają się mu przeciwstawiać. Tylko co się stanie gdy jeszcze dojdą do tego uczucia? Czy Kiana może liczyć na mężczyznę? Czy uda się jej uwolnić z chorego małżeństwa? Jakie tajemnice odkryje?

Tą książkę czyta się z zapartym tchem, nie mogąc się od niej oderwać. Wszystkie emocje jakie są zawarte w tej historii przechodziły na mnie i wraz z bohaterami odczuwałam je. W niektórych momentach gniew buzował we mnie, by za chwilę ustępować miejsca smutkowi i uśmiechowi. Główni bohaterowie są doskonale wykreowani, więc nie można ich nie polubić. Kiana silna, pyskata, nieokiełznana, złośliwa i z szalonymi pomysłami zdobyła moją sympatię od razu, tak samo jak Nathaniel w nim to można się od razu zakochać. Nie zabraknie ciężkich chwil gdzie bohaterowie będą musieli podjąć trudne decyzję. Smaczku dodaje jeszcze wplątanie w wątek Hawaii i Pana Nakamury z debiutu Magdy „Lust” co sprawiło, że siedziałam jak na szpilkach i czytałam jak zaczarowana. Chcąc więcej i więcej. Po raz kolejny Magda oczarowała mnie swoim piórem i pomysłowością. Nie mogę zapomnieć o scenach seksu których jest tu sporo i są bardzo namiętne, niegrzeczne, ogniste. Przez co powodowały u mnie przyspieszony oddech, wypieki na twarzy i … no dobra będę szczera, aż zaciskałam uda gdy je czytałam. Zakończenie wywołało we mnie szok, ból serca i aż łezka się w oku zakręciła. Z czystym sercem i sumieniem mogę wam polecić tą książkę.

Ps. Zdrada nie zawsze jest zła

Odpowiedz

DODAJ TWOJĄ OPINIĘ

wyślij


SZANOWNI PAŃSTWO PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ INFORMACJE DOTYCZĄCE:

SPOSOBÓW WYSYŁKI, CZASU REALIZACJI ORAZ SPOSOBÓW DOSTAWY:


PŁATNOŚCI


Za zakupy w sklepie można zapłacić:

  • za pomocą szybkich płatności Tpay

lub:

  • Przelewem na rachunek bankowy:

ING
96 1050 1214 1000 0092 9184 1683

Dariusz Marszałek
ul. Dąbrowskiego 57/4
32-600 Oświęcim


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA


  • Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do 7 dni roboczych, w zależności od ilości napływających zamówień.
  • Jeśli w Państwa zamówieniu znajduje się książka, która dopiero będzie miała premierę, całość zamówienia wysyłamy w okolicach premiery tej książki.
  • Zamówienia są realizowane na bieżąco. Wysyłamy e-maile z informacją o statusie danego zamówienia.

DOSTAWA 


Oferujemy następujące sposoby dostawy:

Wysyłka na terenie naszego kraju

  • Poczta Polska Kurier 48
  • Kurier DPD
  • Paczkomat Inpost
  • Dostawa jest bezpłatna przy zamóweniach powyżej 120 zł 


Serdecznie zapraszamy!

Wydawnictwo NieZwykłe

PODOBNE KSIĄŻKI

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

-40%
Because of You więcej
Because of You

Izabella Nowaczyk

Książka 49.90 zł29.94 zł

Ebook 44.90 zł26.94 zł

-40%
Kobieta z tajemnicą więcej
Kobieta z tajemnicą

M. Mackenzie

Książka 41.90 zł25.14 zł

Ebook 33.90 zł20.34 zł

-40%
A Bloody Kingdom więcej
A Bloody Kingdom

J. J. McAvoy

Książka 44.90 zł26.94 zł

Ebook 34.90 zł20.94 zł

-40%
Ruthless People więcej
Ruthless People

J. J. McAvoy

Książka 39.90 zł23.94 zł

Ebook 31.90 zł19.14 zł

-40%
Credence więcej
Credence

Penelope Douglas

Książka 49.90 zł29.94 zł

Ebook 44.90 zł26.94 zł

-40%
Egzekutor więcej
Egzekutor

Anna Falatyn

Książka 44.90 zł26.94 zł

Ebook 36.90 zł22.14 zł

-40%
Black Roses więcej
Black Roses

Karolina Żynda

Książka 41.90 zł25.14 zł

Ebook 36.90 zł22.14 zł

-40%
Let's Fall in Love więcej
Let's Fall in Love

Izabela Jagiełło

Książka 41.90 zł25.14 zł

Ebook 36.90 zł22.14 zł

-40%
Złamana lojalność więcej
Złamana lojalność

Cora Reilly

Książka 39.90 zł23.94 zł

Ebook 31.90 zł19.14 zł

-40%
Złamane emocje więcej
Złamane emocje

Cora Reilly

Książka 39.90 zł23.94 zł

Ebook 31.90 zł19.14 zł