×

Rozpocznij wpisywanie by zobaczyć książki

Wschodnie światła

Brittainy C. Cherry

Seria: Kompas

Książka 49.90 zł34.93 zł-30%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 49.90 zł (43%)

Ebook 44.90 zł33.67 zł-25%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 44.90 zł (33%)

Data premiery: 2023-01-05

Drugi tom serii "Kompas"

Drugi tom emocjonalnej serii autorki „Elements. Żywioły” i Kochając pana Danielsa!

Pewnej halloweenowej nocy Aaliyah postanowiła wyjść z baru, gdzie imprezowała, żeby zaczerpnąć świeżego powietrza. Ten wieczór miał jej pomóc zapomnieć o facecie, który ją zdradził, ale w zasadzie czuła się jeszcze gorzej.

Nigdy by nie przypuszczała, że nagle jej głowę zaczną zaprzątać myśli o zupełnie innym mężczyźnie. Był przebrany za superbohatera, a ona za Czerwonego Kapturka. Byli dwojgiem nieznajomych, którzy spędzili ze sobą szaloną, halloweenową noc w dziwnych ubraniach.

Czytaj dalej »
Wersja:   

Kategoria: Emocjonalny rollercoaster

Udostępnij:

Drugi tom emocjonalnej serii autorki „Elements. Żywioły” i Kochając pana Danielsa!

Pewnej halloweenowej nocy Aaliyah postanowiła wyjść z baru, gdzie imprezowała, żeby zaczerpnąć świeżego powietrza. Ten wieczór miał jej pomóc zapomnieć o facecie, który ją zdradził, ale w zasadzie czuła się jeszcze gorzej.

Nigdy by nie przypuszczała, że nagle jej głowę zaczną zaprzątać myśli o zupełnie innym mężczyźnie. Był przebrany za superbohatera, a ona za Czerwonego Kapturka. Byli dwojgiem nieznajomych, którzy spędzili ze sobą szaloną, halloweenową noc w dziwnych ubraniach.

Mijają dwa lata. Przed Aaliyah staje ogromne wyzwanie. Ma przeprowadzić wywiad na wyłączność z najbardziej pożądanym mężczyzną w Nowym Jorku – Connorem Roe. Dla całego świata jest on jednym z najpotężniejszych i najgorętszych facetów w Nowym Jorku. Dla niej to superbohater, który tamtej nocy pozwolił jej zapomnieć o pewnym draniu. Tylko że jej serce już nie jest złamane, a obiecane innemu mężczyźnie.

TytułWschodnie światła
AutorBrittainy C. Cherry
Ilość stron401
Rok wydania2023
Okładkamiękka
ISBN978-83-8320-251-8

OPINIE

- ksiazka_sercem_w_dloni

❤️Recenzja❤️

"(...)nie oczekuj, że twoje marzenia będą się rozwijać, gdy wyjdziesz za gościa, który nawet nie próbuje wymyślić sposobu na to, abyście oboje byli szczęśliwi."

Czerwony Kapturek i Kapitan Ameryka spotykają się na imprezie hallowinowej. Wiele ich połączyło, ale postanowili, że ich znajomość potoczy się tak, jak zaplanował dla nich los. Rozstali się, aby po dwóch latach znów stanąć naprzeciwko siebie. Tylko że tym razem wiele się zmieniło... Aaliyah jest w związku a Connor to mężczyzna, który wiele znaczy w świcie biznesu. Wywiad, takie stoi przed nią zadanie. Tylko czy mężczyzna się na niego zgodzi? Czy noc, która miała miejsce w przeszłości, będzie miała jakiekolwiek znaczenie?

"Wschodnie światła" to książka, która uświadamia nas, że ludzie często są gotowi poświęcić własne szczęście dla dobra innych.

Bardzo czekałam na ten tom, ponieważ już po poprzedniej części wiedziałam, że ta seria dosłownie mnie w sobie rozkocha. Właśnie czegoś takiego mi brakowało. Brakowało mi książki, w której bohaterowie coś nam przekazują, są dobrzy i niezwykle czuli.
Dzięki tej historii możemy wynieść wiele dobrego. Bohaterowie chcieli spełniać swoje marzenia, mimo że były poza zasięgiem ich możliwości, totalnie szalone i wręcz niemożliwe do spełniania, ale mieli nadzieję, która ich trzymała.
Autorka pokazuje nam, że można stworzyć historię, która potrafi rozpalić do czerwoności, doprowadzić do wzruszenia, ale także do refleksji i wyniesienia z niej czegoś cennego. Czy istnieje lepsze połączenie?

Nie mogę się doczekać kolejnego tomu, a wam polecam sięgnąć po tę serię i przekonać się, że autorka potrafi idealnie grać na emocjach czytelników.

Odpowiedz

- Złotowłosa i Książki

"Przypadkowo można spotkać ludzi, którzy na zawsze zmienią twoje życie."

Helloween. Czas zakładania strojów i czas zabaw. Czas także zakładania masek - zarówno tych misternie zdobionych, jak i tych, które czasami towarzyszą co dnia, by w zaciszu czterech ścian własnego mieszkania mogły opaść i by ponownie stać się sobą.
To właśnie w ten wyjątkowy wieczór Czerwony Kapturek poznaje Kapitana Amerykę. Spędzają wyjątkową, szaloną noc. Jedyną w swoim rodzaju. Pozostali anonimowi a wraz ze wschodem słońca ich drogi się rozeszły. Ten wieczór na trwałe zapisał się w ich pokiereszowanych, pełnych blizn sercach.
Po dwóch latach los postanowił ponownie skrzyżować ich drogi. Aaliyah zbiegiem niefortunnych sytuacji staje twarzą w twarz z Nim. Z mężczyzną, który poznał jej duszę - a teraz ma przeprowadzić z nim wywiad. Connor Roe jest jednym z najpotężniejszych i najbardziej pożądanych mężczyzn w Nowym Jorku.
Co działo się w ich życiu przez te dwa lata? Jakie podejmowali decyzje? A co się teraz wydarzy? Czy są gotowi na to, co planuje dla nich los? Czy mają w sobie tyle odwagi, by zaryzykować? Czy kompas prowadząc ich niczym rozbitków po bezkresach wód doprowadzi do celu?

Och, jak jak uwielbiam serię "Kompas". Pierwszy tom pokochałam całym sercem i taka sama sytuacja miała miejsce w drugiej części.
Przeznaczenie niczym kompas prowadziło bohaterów do celu. Ta droga nie była łatwa i prosta - wręcz przeciwnie. A przez to wszystko niezwykle przejmująca. Realna i żywa.
Autorka zaserwowała mi pełną paletę emocji. Barw życia. Jego odcieni - nawet takich, których zupełnie nie brałam pod uwagę. Dzięki temu nie zabrakło elementów zaskoczenia i zwrotów akcji.
Lektura zaczęła się iście bajkowo. Magicznie i wyjątkowo. Wow! Co za noc! Pierwszy raz miałam przyjemność czytania takiego wątku. Nie spotkałam się dotąd z takim pomysłem a to spowodowało, że moje zaintrygowanie sukcesywnie wzrastało w miarę przekręcania kolejnych kartek.
To było baaardzo romantyczne. Piękne i wyraziste. Zachwyt gonił zachwyt. Była widoczna chemia między bohaterami. Ale zanim do niej doszło zostało dopracowane w najdrobniejszych szczegółach to, jak bohaterowie się uzupełniali. Niczym pokrewne dusze. Dwie połówki jabłka. Mieć w swoim życiu taką osobę, to niebywały zaszczyt.
Mimo piękna i urokliwości wydarzeń nie zabrakło wątków trzymających w napięciu. Takich, które budziły lęk i podświadomy paraliż w oczekiwaniu na cios. Na to, kiedy prawda ujrzy światło dzienne. Na bombę, która zmieni wszystko.
Im głębiej w tekst, tym bardziej żyłam całą historią. Tym bardziej przyciągała. Historia bohaterów była bardzo piękna, aczkolwiek bolesna. Zmusza do refleksji nad własnym życiem. Do zastanowienia się nad sobą i zwrócenia uwagi na osoby z naszego otoczenia - na to czego sami szukamy i oczekujemy.
Zdecydowanie warto przeczytać tą książkę. Bardzo wartościowa.

Polecam
Współpraca: Wydawnictwo NieZwykłe

#recenzja

Odpowiedz

- katexx91

„Był moim światłem. Światło na wschodzie, które rozjaśniało mnie przez chwilę, w tak żywy sposób przypominając mi, że nie jestem sama. Światło, które dotknęło mojej ciemności.”


Czy można się zakochać w kimś w niespełna pięć godzin?
Cóż, jeśli będzie miał strój Kapitana Ameryki, to jak najbardziej.

„Wschodnie Światła” to drugi tom serii Kompas Brittany C. Cherry i powiem wam, że jeszcze bardziej uwielbiam tę serię.


Aaliyah nie może się pozbierać po tym, jak zdradził ją chłopak, jednak daje się namówić współlokatorce na wyjście do baru w Halloween. Przebiera się za Czerwonego Kapturka. W barze poznaje faceta przebranego za Kapitana Amerykę. On widząc, jaka jest smutna, mówi, że najlepszym sposobem na złamane serce jest zakochanie się. Dlatego prosi, aby spędziła z nim czas do wschodu słońca, a on w ciągu tych kilku godzin sprawi, że jej serce zostanie uleczone.
Potem po prostu się rozejdą, nie wymienią się numerami telefonów, nie zdradzą swoich imion, po prostu będą dwojgiem nieznajomych, którzy spędzili ze sobą szaloną i niezapomnianą noc. Jeśli jednak jest im pisane być razem, los sprawi, że spotkają się ponownie.
Mijają dwa lata, a ta dwójka ponownie się spotyka. Okazuje się, że Kapitan Ameryka to Connor Roe, najbardziej pożądany, tajemniczy i najpotężniejszy mężczyzna w Nowym Jorku, a ona ma przeprowadzić z nim wywiad na wyłączność. Przed nią ogromne wyzwanie, nie tylko dlatego, że jej gasnące serce zaczyna bić mocniej na jego widok, ale również dlatego, że to serce jest już obiecane innemu.


Jeśli szukacie nowego kandydata na książkowego męża, to Connor idealnie się na to nadaje. Ten, jeszcze wtedy chłopak skradł moje serce już w pierwszej części serii Kompas - „Południowe Sztormy”, a w tej niczym główna bohaterka, zakochałam się w nim w niespełna pięć godzin. Ten facet momentami zdaje się zbyt dobry dla tego świata. Chce sprawić świat lepszym i jest na dobrej drodze do tego. Jest przezabawny, wszędzie roztacza pozytywną aurę i do tego lubi Marvela. Connor to dżentelmen, jakich w książkach brakuje, to mężczyzna, który ma ogromne serce i daje nadzieję, że bezinteresowność jednak istnieje.

Brittainy po raz kolejny potwierdza, że jest dobra w tym, co robi i funduje nam emocjonalny rollercoaster, podczas którego będziecie na przemian się śmiać i płakać. Będziecie zachwycać się jej prostotą i pięknem, poczujecie jej smutek i ból. Chemia i przyciąganie bohaterów wyczujecie między stronami, który niczym okien raz pali się spokojnym płomieniem, by za chwilę rozpalić się na dobre. Przekonacie się, jak coś, co wydawało się bezgraniczne, czyste i szlachetne okazuje się toksyczne i wymuszone.
To historia o tym, że mimo stawianych nam kłód pod nogami nigdy nie możemy się poddawać.
To historia o tym, jak marzenia, nawet te wręcz niemożliwe i absurdalne się spełniają.
To historia o tym, że trzeba doceniać każdą chwilę naszego ulotnego życia.
To historia o tym, jak pokochać siebie.
To historia o tym, jak strach może być krzywdzący nie tylko dla nas.
To historia o tym, jak czasami samotność i potrzeba miłości pcha nas w złym kierunku.
To historia o niesprawiedliwości świata.
To historia o tym, jak życie może być kruche.
To historia poświęceniu dla większego dobra.
To historia o odnajdywaniu szczęścia.
To historia o samotności.
To historia o uleczaniu i odnajdywaniu siebie.
To historia o uciekaniu przed tym, co może nas zranić.
To historia o pokonywaniu potworów i lęków z przeszłości.
To historia o tym, jak kilka chwil z nieznajomym może wpłynąć na całe nasze życie.
I w końcu, to historia, która po prostu MUSISZ poznać.

Odpowiedz

DODAJ TWOJĄ OPINIĘ

wyślij


SZANOWNI PAŃSTWO PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ INFORMACJE DOTYCZĄCE:

SPOSOBÓW WYSYŁKI, CZASU REALIZACJI ORAZ SPOSOBÓW DOSTAWY:


PŁATNOŚCI


Za zakupy w sklepie można zapłacić:

  • za pomocą szybkich płatności Tpay

lub:

  • Przelewem na rachunek bankowy:

ING
96 1050 1214 1000 0092 9184 1683

Dariusz Marszałek
ul. Dąbrowskiego 57/4
32-600 Oświęcim


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA


  • Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do 7 dni roboczych, w zależności od ilości napływających zamówień.
  • Jeśli w Państwa zamówieniu znajduje się książka, która dopiero będzie miała premierę, całość zamówienia wysyłamy w okolicach premiery tej książki.
  • Zamówienia są realizowane na bieżąco. Wysyłamy e-maile z informacją o statusie danego zamówienia.

DOSTAWA 


Oferujemy następujące sposoby dostawy:

Wysyłka na terenie naszego kraju

  • Poczta Polska Kurier 48
  • Kurier DPD
  • Paczkomat Inpost
  • Dostawa jest bezpłatna przy zamóweniach powyżej 120 zł 


Serdecznie zapraszamy!

Wydawnictwo NieZwykłe

PODOBNE KSIĄŻKI

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

-30%
Zachodnie fale więcej
Zachodnie fale

Brittainy C. Cherry

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 39.90 zł29.92 zł

-30%
Południowe sztormy więcej
Południowe sztormy

Brittainy C. Cherry

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 36.90 zł27.67 zł

-30%
Pan Garcia więcej
Pan Garcia

T. L. Swan

Książka 54.90 zł38.43 zł

Ebook 49.90 zł37.42 zł

-30%
Skomplikowana miłość więcej
Skomplikowana miłość

T. L. Swan

Książka 54.90 zł38.43 zł

Ebook 49.90 zł37.42 zł

-30%
Dziewczyna z zajęć malarstwa więcej
Dziewczyna z zajęć malarstwa

Iga Daniszewska

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 36.90 zł27.67 zł

-30%
Upadek więcej
Upadek

Penelope Douglas

Książka 49.90 zł34.93 zł

Ebook 44.90 zł33.67 zł

-30%
Knox więcej
Knox

Jamie Begley

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 36.90 zł27.67 zł

-30%
Ravage więcej
Ravage

Tillie Cole

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 36.90 zł27.67 zł

-30%
Kochając pana Danielsa więcej
Kochając pana Danielsa

Brittainy C. Cherry

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 36.90 zł27.67 zł

-30%
Different więcej
Different

Aleksandra Negrońska

Książka 54.90 zł38.43 zł

Ebook 49.90 zł37.42 zł