×

Rozpocznij wpisywanie by zobaczyć książki

Wybrana przez niego

Agnieszka Brückner

Seria: Rodzina Santo

Książka 41.90 zł29.33 zł-30%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 41.90 zł (43%)

Ebook 33.90 zł25.42 zł-25%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 33.90 zł (33%)

Data premiery: 2022-06-29

Pierwszy tom w serii „Rodzina Santo”

Powieść autorki Zemsty Kruka!

Zazwyczaj panny młode w aranżowanych mafijnych małżeństwach obawiają się nocy poślubnej, ale Melody nie może się jej doczekać.

Dwudziestojednoletnia Melody Vitto to bratanica bossa mafii z Kansas City, ale gangsterski świat jest jej obcy. Dziewczyna uczęszcza na studia, a jej pasją jest balet.

Czytaj dalej »
Wersja:   

Kategoria: Romans mafijny

Udostępnij:

Powieść autorki Zemsty Kruka!

Zazwyczaj panny młode w aranżowanych mafijnych małżeństwach obawiają się nocy poślubnej, ale Melody nie może się jej doczekać.

Dwudziestojednoletnia Melody Vitto to bratanica bossa mafii z Kansas City, ale gangsterski świat jest jej obcy. Dziewczyna uczęszcza na studia, a jej pasją jest balet.

Jednak przypadkowe spotkanie z Domenico Santo, dwudziestoośmioletnim synem bossa nowojorskiej mafii, przypieczętuje los kobiety. Mężczyzna poprosi o jej rękę, a ślub da rodzinie Melody szansę na bezpieczeństwo oraz stabilizację.

Choć Domenico sieje postrach wśród ludzi ze swoich kręgów natomiast dla wrogów jest okrutnym człowiekiem, od razu informuje Melody, że dla niej będzie inny i nigdy nie pozwoli, aby stała jej się krzywda. Przyszli małżonkowie coraz lepiej się poznają. Kobieta jest podekscytowana każdym dotykiem narzeczonego. Nie może się doczekać, aż w końcu będą tylko we dwoje.

Domenico i Melody balansują na granicy pożądania. Ale niestety w dniu ślubu ktoś porywa Melody…

TytułWybrana przez niego
AutorAgnieszka Brückner
Ilość stron370
Rok wydania2022
Okładkamiękka
ISBN978-83-8178-909-7

OPINIE

- Marta

Książka super
Bardzo wciąga

Odpowiedz

- ksiazkowy_mruczek

‘Wybrana przez niego’ to książka z gatunku romansów mafijnych, będąca pierwszym tomem serii ‘Rodzina Santo’ autorstwa Agnieszki Brückner. Wiecie, że uwielbiam romanse mafijne, jednak przyznam Wam, iż ostatnio mam ich przesyt. Na szczęście trafiłam na tę pozycję, która udowodniła mi, iż można do tematu podejść ze świeżym spojrzeniem i na nowo rozbudziła we mnie tę miłość. No ale zanim przejdziemy do szczegółów najpierw informacja. W książce tej znajdują się brutalne opisy tortur, przemocy, a także sceny erotyczne, miejcie to na uwadze sięgając po nią.
W stylu autorki zakochałam się przy spotkaniu z ‘Zemstą kruka’ i po tym tytule wiem, że ta miłość będzie trwała. Autorka ma cudowne pióro, przez jej historię się płynie bez możliwości oderwania się od fabuły. No bo jak tu się oderwać od tak wciągającej opowieści pełnej zaskoczeń? Autorka w swoich historiach porusza wiele wątków a czytając widać i czuć, że wszystko jest spójne i przemyślane. W tej historii nic nie dzieje się bez przyczyny, wszystko ma jakiś cel. Jak wspomniałam na wstępie jest to romans mafijny, który na nowo rozbudził moją miłość do tego gatunku. No ale cóż jest w nim takiego wyjątkowego? Już pędzę z odpowiedzią – podejście autorki do tematu. Romanse mafijne często w głównej mierze opierają się na brutalności i erotyzmie, a akcja rozgrywa się bardzo szybko. Tutaj autorka podeszła do tego trochę inaczej. Oczywiście, jako że to świat brutalnych zasad nie obyło się bez takich scen, lecz nie stanowią one głównego wątku. Książka poza tymi scenami pokazuje nam głębszą historię. Przede wszystkim przybliża nam sposób pracy mafii i to nie tak po krótce, lecz ze szczegółami poświęcając temu dość sporo miejsca. Dzięki temu czytelnik może wczuć się w cały klimat i zobaczyć wszystko od kuchni. Dodatkowo są intrygi, knucia, radości i dramaty, sekrety, dużo uczuć, a także owe brutalne sceny i erotyzm, o których pisałam chwilkę wcześniej.
Tutaj na chwilkę się zatrzymam, gdyż po tej lekturze oraz po ‘Zemście kruka’ oficjalnie mogę powiedzieć, że w moich oczach Pani Agnieszka jest mistrzynią opisywania scen tortur. Wielkie brawa za to. Sceny te są szczegółowe, wyważone, ale też nie za częste. Wszystko z umiarem i powiem Wam, czytając te opisy to można poczuć ciary na plecach. Jest to ulubiona część książek autorki, może niezbyt zdrowa fascynacja, ale co tam potrafię docenić gdy ktoś sporo pracy włożył w przygotowanie pewnych scen, a tu tak jest. Kolejne brawa.
Pozostaje kwestia bohaterów i tutaj ponownie jestem zachwycona. Postacie są zróżnicowane, wyjątkowe i realistyczne. Polubiłam ich od pierwszy stron. Melody zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Kobieta wychowana w świecie mafii, niezgadzająca się z jego zasadami, lecz potrafiąca się w nich odnaleźć. Pomimo buntu oraz innej wizji życia, potrafiła okazać szacunek swojemu mężowi, którego nawet nie mogła sama sobie wybrać. Tym autorka mnie zaskoczyła, gdyż przeważnie gdy bohaterka się buntuje, to po całości nawet w obecności podwładnych czy przywódców innych rodzin. Tutaj jest inaczej - Melody jak na inteligentną kobietę przystało, potrafi wykorzystać zasady panujące w mafii. W cztery oczy potrafi pokazać pazur i powiedzieć co jej nie pasuje, ale na zewnątrz zachowuje pewien spokój i zasady nawet jeśli wewnątrz niej się gotuje. Nie powiem, fajna odmiana w zachowaniu. Domenico to typowy przystojny don, który budzi strach i podziw. W jego zachowaniu bardzo mi się spodobało podejście do kobiet oraz to jak od samego początku próbował z Melody ustalić swoje własne zasady życia. Mogłabym o nim dużo pisać, lecz lepiej jak sami poznacie jego obie twarze i zdecydujecie, którą wersję wolicie - tą mroczą czy może bardziej rodzinną.
‘Wybrana przez niego’ to wspaniała historia pełna zaskoczeń i emocji. Naprawdę jestem wdzięczna autorce, że dzięki jej książce na nowo z miłością spojrzałam na ten gatunek. Teraz z niecierpliwością wyczekuję kolejnej części a Wam polecam poznać rodzinę Santo.

Odpowiedz

- Złotowłosa i Książki

Jedna chwila. Jedno przypadkowe spotkanie. Tyle wystarczyło.
Melody Vitto jest dwudziestojednoletnią studentką. Oddaje się również swej pasji jaką jest balet oraz fortepian. Wiedzie zwykłe beztroskie życie. Jest bratanicą bossa mafii z Kansas City ale ten świat jest jej całkowicie obcy. Kiedy pewnego dnia wpada na przystojnego mężczyznę nawet nie przypuszcza jak bardzo zmieni się jej życie.
Domenico Santo jest dwudziestoośmioletnim synem bossa nowojorskiej mafii. To okrutny i bezwzględny człowiek budzący strach i respekt. I to właśnie on postanowił zdobyć Melody. Postanowił wziąć ją na swą żonę. Ale od razu informuje przyszłą pannę młodą, że dla niej nie będzie brutalem. Dla niej będzie mężem idealnym.
Para stopniowo się poznaje i Melody z każdą chwilą staje się coraz bardziej ciekawa i podekscytowana tym, co ją czeka. Obustronne pożądanie wręcz jest namacalne. Niestety w dniu ślubu panna młoda zostaje porwana. A to dopiero początek nadchodzących rewolucji.
Czy Domenico uratuje Melody? Ile dla niego znaczy? Czy kobieta dobrze zrobiła wychodząc za niego za mąż? Jakie tajemnice i sekrety ujrzą światło dzienne?

I jest. Druga w dorobku autorskim powieść Agnieszki. Ukazał się dotąd jeden tomy serii "Zemsty Castillo" i dla mnie okazał się być lekturą pasjonującą.
A jaka okazała się być kolejna?
Jeszcze lepsza od swych poprzedniczki!
Powieść czytałam z wypiekami na twarzy. Z zapartym tchem śledziłam przebieg wydarzeń. Dałam się wciągnąć, porwać a przede wszystkim zatracić w historii Melody i Domenico. Cudownej pary bohaterów, która na każdym kroku mnie zaskakiwała. Szczególnie kobieta. Niby słodka i niewinna a potrafiła pokazać pazur i odwagę. Każdy kolejny element układanki wpadał na swoje miejsce tworząc obraz kobiety godnej powierzonej jej roli. Świetna kreacja.
Tak samo zresztą jak Domenico. Idealna propozycja zachowania. Bardzo dobrze zostało do siebie dobrane jego rola w mafii oraz rola męża. Spójna. Nic się nie gryzło.
Bardzo spodobał mi się również brat głównego bohatera. Troszkę taki wesołek, śmieszek ale trzeźwo myślący i umiejący szybko wyciągnąć wnioski. Bystry inteligentny. Aż zacieram łapki by jeszcze raz móc o nim poczytać.
Mamy tutaj piękną miłość. Uczucie, które wymaga czasu, pielęgnacji i wzajemnego poznawania się. Nie zabrakło również zmysłowych i pobudzających wyobraźnię scen uniesień. Działa się magia. Atmosfera przyjemnie sukcesywnie gęstniała.
Świat mafii został pokazany od zaplecza. Z całym mrokiem, bezwzględnością i brutalnością. Trzymający w napięciu, budzący grozę i przerażenie. Natomiast opisy dokonywanej zemsty były opisane bardzo realnie. A dodane tajemnice i sekrety potężnie zburzyły spokój. Wstrząsające i powodujące, że włos się jeżył.
Dzięki tym wszystkim wymienionym powyżej elementom powieść okazała się być nieodkładalna. Została naszpikowana emocjami. Kolejny raz autorka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Zabrała mnie na niesamowitą wyprawę. A to dopiero początek. Już nie mogę się doczekać kontynuacji.

Polecam
Współpraca: Wydawnictwo NieZwykłe

Odpowiedz

- Zaczytana1001_

Kochani macie tak że gdy sięgacie po debiut i jest on bardzo dobry z przyjemnością sięgacie po kolejną książkę autorki i w myślach macie czy Autorka utrzymała poziom ? Czy znowu książka będzie tak samo dobra ?
Tak miałam tym razem po zemscie kruka byłam zachwycona wiedziałam że styl autorki jest dla mnie więc Sięgając po "Wybrana przez niego" spodziewałam się bardzo dobrej książki i jej dostałam. Autorka nie tylko utrzymała swój styl ale również przebiła poprzeczkę i przebiła swój poziom . W książce znajdziemy dwójkę wspaniałych głównych bohaterów którzy od małego są wychowywani w mafii .
Bohater nienawidzi swojego ojca dona który poniżał jego matkę. Wychodząc za mąż obiecał sobie że nigdy nie zrani swojej wybranej.
Był okrutnym człowiekiem który torturował ludzi na co dzień i te tortury są świetnie opisane każda scena miała wiele emocji w sobie . Ale dla tej wybranej pragnie być delikatny i uroczy . No ja się zakochałam ideał męża książkowego. Ale bohaterka również zaskakuje pomimo delikatnej osoby również jest wielkim niebezpieczeństwem jak ktoś próbuje ją krzywdzić. Jest pewną siebie osobowością i ma swój charakter który polubiłam. Oczywiście pojawiają się postacie drugo planowi którzy zdobyli moje serce I z niecierpliwością będę czekała na ich tomy . W książce jest wiele akcji które dają niewyobrażalne emocje jak i odczucia. Wojna pomiędzy rodzinami a w środku jej bohaterka . Tajemnice również się pojawią. Ta książka ma w sobie piękną historie mimo brutalnych momentów która pokochałam. Do tego dodana nuta erotyki ktora wszystko dopełnia. Ja z całego serca każdemu polecam zapoznać się z piórem autorki bo ma w sobie taki magnes że nie można się oderwać od książki.

Odpowiedz

- @historie_budzace_namietnosc

„- Jesteś diabłem wcielonym, który sprowadza mnie na złą drogę! - A ty jesteś aniołem zesłanym z nieba, tylko nie wiem jeszcze, czy na moją chwałę, czy może jednak zgubę…”

Jedno przypadkowe spotkanie i wdanie się w dyskusje, nie powinno przynieść żadnych konsekwencji. Prawda? Tylko, że ktoś taki jak Domenico Santo zawsze dostaje to czego chce i pragnie, a w tamtej chwili zapragnął właśnie tej kobiety. Gdy dowiedział się kim jest Melody Vitto już nic nie stało mu na drodze do zdobycia jej na zawsze. Wybrał ją na swoją Królową. Na swoją żonę. Tylko co ona na to? Melody wiedziała jakie prawo obowiązuje w ich świecie. Z dnia na dzień dowiaduje się, że wychodzi za mąż. Za przyszłego bossa nowojorskiej mafii, a ich przymierze ma pomóc jej rodzinie. Ta kobieta nie jest taka za jaką ją wszyscy biorą. Nie jest typową mafijną księżniczką, to że uwielbia balet i grać na pianinie może zmylić każdego. Tak na prawdę ma jeszcze drugie oblicze o którym wie kilka osób. Przyjdzie jej się zmierzyć z nową rzeczywistością, uczuciami i silnym pożądaniem do Domenica. Czy w aranżowanym małżeństwie można liczyć na prawdziwe uczucie? Zwłaszcza gdy ktoś planuje śmiertelną intrygę i nie cofnie się przed niczym. Tajemnice wyjdą na jaw.

„Jeden - dałem się powalić mojej żonie na kolana. Dwa - dałem się jej rozbroić. Trzy - widok wkurwionej Mel z gnatem w ręce jest cholernie seksowny. Jednak to nie jest pora na amory, bo obiekt moich fantazji prezentuje w tym momencie szczyt furii zranionej kobiety.”

Są takie książki które gdy zacznie się czytać to nie można się od nich oderwać. Pozwalają na przeniesienie się do tych napisanych historii i przeżywanie każdej chwili wraz z bohaterami. I tak właśnie stało się gdy czytałam „Wybrana przez niego”, po raz kolejny Agnieszka zabrała mnie w niesamowitą przygodę pełną niebezpieczeństw, tortur, krwi, zdrady, intryg, kłamstw, tajemnic. A te wszystkie ciężkie momenty osładzała mi chwilami gdy mogłam się uśmiechnąć, zatracić się w pożądaniu i namiętności. Patrzeć jak rozwija się relacja między głównymi bohaterami. Gdy podejmowali te ciężkie i nie łatwe decyzje. Do czego byli wstanie się posunąć by ochronić bliskie im osoby i pozbyć się tych którzy im zagrażali. Tak jak debiut Agnieszki, tak i ta książka podbiła moje serce. Uwielbiam czuć te wszystkie emocje jakie mi serwujesz za każdym razem. Tylko chyba nigdy nie wybaczyła bym wszystkiego tak łatwo jak Mel to zrobiła. Zwłaszcza tej jednej sytuacji. Oprócz Mel i Doma poznajemy siostrę, braci i kuzynostwo którzy są nie odłączonym elementem całej fabuły. Każda kartka to akcja która prowadzi do wielkiego finału. Jeśli jesteście ciekawi co wydarzyło się w tej historii i jak potoczyły się losy bohaterów musicie koniecznie przeczytać tę książkę. Gorąco polecam.

Odpowiedz

- Moja Chwila Nocą

"Wybrana przez niego" to książka, w której melodia, jaką wybija serce gra pierwsze skrzypce!

Melody Vitto to bratanica bossa mafii i to już ją skazuje na życie, którego sama sobie nie wybrała, a każda decyzja na temat jej przyszłości, jest ściśle związana z mafią. Chwila, w której wpada na nieznajomego, zapieczętowała jej przyszłość u boku bezwzględnego Domenico Santo! Czy życie z mężczyzną okaże się klatką? Czy Melody będzie w stanie stać dumnie u boku przyszłego bossa mafii? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie przeczytajcie książkę, by znaleźć odpowiedzi na pytania!

"Wybrana przez niego" to jest strzał w dziesiątkę!!!! Autorka stworzyła powieść, w której postaci pierwszoplanowe zaskakują, a w niektórych momentach szokują, a to wszystko przypieczętowane jest dobrym humorem! Melody muszę przyznać, że nie tylko pięknie prezentuje się na okładce książki, ona ma taką magię w sobie, że nie da się jej nie lubić. Piękna i niewinna, lecz to tylko złudzenie, bo głęboko skrywa swoją prawdziwą naturę i w bardzo fajny sposób autorka to przedstawiła, nie odkryła wszystkich kart na samym początku książki, lecz pozwalała odkrywać jej prawdziwą naturę drobnymi kroczkami! Domenico oj jego to się kocha lub nienawidzi! Bezlitosny to jest fakt, nie chciałabym być jego wrogiem, ale uparty jest jeszcze bardziej pociągający, chociaż przyznam, że w jednym momencie chciałam, by się zmaterializował, ale tylko po to, by mu przemówić do rozumu! Tych dwoje to są dokładnie takie same żywioły, które w połączeniu tworzą ścianę nie do przejścia, ja jestem zachwycona ich historią!

" Wybrana przez niego" to nie tylko mafia, czy miłość to opowieść o więziach rodzinnych! W każdej rodzinie są dramaty, niedomówienia, ale Melody pokazała, że tego nie da się kupić, więzy rodzinne buduje się latami, a lojalność i bezgraniczna miłość jest tego owocem!

Nie będę się rozpisywać na temat stylu autorki, bo jest on rewelacyjny i jeśli chodzi o moją osobę, książki autorki biorę w ciemno! Na uwagę zasługuje okładka, szczerze, chyba w mojej biblioteczce nie ma sobie równej, jestem oczarowana nią! Co do fabuły - perfekcja i ja z czystym sumieniem Wam ją polecam! Nie ma mowy na nudę, a spodziewać się możecie zmysłowej i pełnej intryg powieści!

Odpowiedz

- czytam_bez_wstydu

Agnieszka Brückner wkroczyła na scenę literacką kilka miesięcy temu debiutancką powieścią „Zemsta kruka”, która w bardzo krótkim czasie osiągnęła tytuł bestsellera. Po rewelacyjnym starcie wiem, że nie jest ona autorką, której trzymają się wyświechtane schematy, a jej książki stały się dla mnie niczym nieodparta pokusa.
Pewien z pozoru nic nieznaczący incydent doprowadza do rewolucji w życiu Melody Vitto. Mimo iż jest świadoma miejsca kobiety w świecie mafii, nie przypuszczała, że tak szybko przyjdzie jej doświadczyć swojej życiowej roli. Małżeństwo księżniczki Kansas City i przyszłego dona nowojorskiej mafii, Domenico Santo, ma zapewnić rodzinom bezpieczeństwo oraz stabilizację. Wbrew wszystkiemu między przyszłymi małżonkami kiełkuje fascynacja i pożądanie, które popycha tych dwoje ku sobie. Wszystko wskazuje, że małżeństwo może okazać się udanym. Problem w tym, że podczas ślubu dochodzi do porwania Melody.
„Wybrana przez niego” ma wszystko, co powinien zawierać dobry romans mafijny. Bezwzględne porachunki, krwawe momenty, zdrada, wyścig z czasem, napięcie, niespodziewana miłość i pożądanie.
Relacje między bohaterami jak zawsze zawiłe. Konfrontacja Melody i Domenico jest przepełniona ekscytacją, nadzieją, magnetyzmem, a wybuch niczym niekontrolowanej namiętności jest tu kwestią chwili. Jednak gdy już do tego dojdzie, to iskry lecą, a ziemia się trzęsie. Mimo iż Melody zostaje przehandlowana w zamian za intratny interes stara się nie załamywać, udowadniając, jaka jest twarda. Pod płaszczykiem grzecznej córeczki podszefa i bratanicy bossa pasjonującej się baletem i grą na fortepianie skrywa swoje drugie oblicze, którym wszystkim imponuje. Jej wewnętrzny monolog jest bardzo emocjonalny, co nie dziwi, biorąc pod uwagę jej położenie. Rozterkom Domenica również nie brakuje emocji, które są niezwykle ważne, gdyż pozwalają dosięgnąć jego głębi charakteru. Wątpliwości, obaw i walki rodzącego się uczucia z wymaganiami, jakie niesie ze sobą stanowisko głowy rodziny mafijnej. Połączenie bezkompromisowej, autorytarnej, zimnej i wyrachowanej bestii dla świata z łagodnym i opiekuńczym mężem dla niej. Bohaterowie metodą prób i błędów uczą się wzajemnego zaufania i zrozumienia. Nie ukrywam, iż niektóre ich zachowania były przyczyną rzucania przeze mnie inwektywami pod nosem, przyspieszonego pulsu czy wzruszenia. Takie skrajne emocje świadczą tylko o talencie autorki.
Agnieszka postarała się, by utrzymać czytelnika w ciągłym zaangażowaniu. Książka została doskonale przemyślana, fabuła jest zwarta, konkretna. Napięcie wzrasta z każdym nieoczekiwanym zwrotem akcji, osiągając apogeum w kulminacyjnym punkcie.
Okładka, treść, lekkie pióro i może uczuć sprawiają, że mam ochotę na więcej! Dziękuję Aga za moc wrażeń! Gorąco polecam!

Odpowiedz

- @piekielnie_grzeszne_ksiazki

Wpadli na siebie na ulicy i to całkiem przypadkowo. Ona w dniu swoich spiesząc się do koleżanek uderzyła w niego i z bojową postawą wywraca jego świat do góry nogami. Zapragnął jej od razu. Zaintrygowała go, zahipnotyzowała. Wzbudziła emocje, których nikt nie potrafił ugasić. Rozpaliła płomień, który z każdym dniem zwiększał jego pożądanie. Pozornie nieosiągalna stała się najpierw zachcianką, potem obsesją i w końcu ważną misją: przyszłą żoną. Oczywiście jeszcze o tym nie wiedziała... Domenico Santo, człowiek o wysokim stanowisku, potrzebuje kobiety, która będzie go reprezentować, a Melody wydaje się być do tego najlepszą kandydatką... I w zasadzie jedyną, którą bierze pod uwagę. Co może pójść nie tak w takim przypadku?


Domenico Santo jako przyszły Don nowojorskiej mafii już teraz sieje strach i trwogę wśród wrogów. Jest również ich celem i niewygodnym cierniem w interesach. Dlatego jego ślub, a tym samym porwanie panny młodej jest idealną okazją na atak nieprzyjaciół. Mężczyzna zawsze był niebezpieczny, ale teraz ktoś wypuścił z niego nieobliczalną bestię niepanującą nad taką zniewagą. Czy świat będzie na to gotowy?

Melody z kolei to kobieta wychowywana przez surowego ojca. Nadwyraz zna zasady w jakich żyła i nie raz doświadczyła jego silnej ręki. Niby trzymana z dala od rodzinnych interesów, mogąca spełniać swoje marzenia i spotykać się z rówieśnikami, jednocześnie będąc cały czas w klatce. Baletnica o niewyobrażalnym talencie muzycznym. Ślub jako połączenie familii może byłoby dla niej koszmarem, gdyby nie Domenico, który autentycznie próbował ją zdobyć. Szanował ją i słuchał. Pragnął jej ciała i duszy i wierzył, że może zapewnić jej godne życie u swego boku. Może warto byłoby w takim razie oddać się tym wszystkim uczuciom, które w niej wywołuje?

Że kolejny raz przepadłam w piórze Autorki to jakby nie powiedzieć nic. Swoją fabułę rozpoczęła dość leniwie od przypadkowego spotkania pozornie zwykłych ludzi, ale budząc w nas przy tym napięcie i zaciekawienie, a skończyła piekielnie ją rozwijając budząc całą gamę emocji od których nie było można się oderwać. Mężczyzna twardy z wierzchu, a miękki dla ukochanej od wewnątrz skradł moje serce kartka po kartce.

Historia o mocy przebaczenia do zabliźnienia głębokich ran, bo szczerze mówiąc... Ta trudna sztuka w pewnej sytuacji z książki dla mnie była za duża, zbyt trudna i ciężka. Wiem, że pokazuje ona siłę i determinację głównej bohaterki i z perspektywy Mel była konieczna do zbudowania jedności; jednak dla mnie... bardzo bolesna nawet po zakończeniu lektury. O miłości, która zrodziła się przypadkowo, a mimo przeciwności losu walczyła o przetrwanie. Wydawałoby się, że w mrocznym świecie pozbawionym kręgosłupa moralnego nie powinna się pojawić, nie tylko wkracza, ale i zaczyna ustalać swoje zasady. O związkach nad którymi trzeba pracować, by miały jakąkolwiek szansę na swój happy end i głęboko chowanych uczuciach. Grze pozorów i tajemnicach, które dzielą i sprowadzają kłopoty.... O wrogach czekających za zakrętem na Twój najmniejszy błąd i ludziach, którzy zmieniają nas na lepsze. O lojalności, szczerości i nadziei...

#wybranaprzezniego  ma wszystko, czego pragnę w książkach - emocjonalne przyciąganie między główną parą, mnóstwo napięć seksualnych i wciągającą fabułę dlatego bez wahania mogę ją polecić dla każdego każdej romansoholiczki.

Odpowiedz

DODAJ TWOJĄ OPINIĘ

wyślij


SZANOWNI PAŃSTWO PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ INFORMACJE DOTYCZĄCE:

SPOSOBÓW WYSYŁKI, CZASU REALIZACJI ORAZ SPOSOBÓW DOSTAWY:


PŁATNOŚCI


Za zakupy w sklepie można zapłacić:

  • za pomocą szybkich płatności Tpay

lub:

  • Przelewem na rachunek bankowy:

ING
96 1050 1214 1000 0092 9184 1683

Dariusz Marszałek
ul. Dąbrowskiego 57/4
32-600 Oświęcim


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA


  • Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do 7 dni roboczych, w zależności od ilości napływających zamówień.
  • Jeśli w Państwa zamówieniu znajduje się książka, która dopiero będzie miała premierę, całość zamówienia wysyłamy w okolicach premiery tej książki.
  • Zamówienia są realizowane na bieżąco. Wysyłamy e-maile z informacją o statusie danego zamówienia.

DOSTAWA 


Oferujemy następujące sposoby dostawy:

Wysyłka na terenie naszego kraju

  • Poczta Polska Kurier 48
  • Kurier DPD
  • Paczkomat Inpost
  • Dostawa jest bezpłatna przy zamóweniach powyżej 120 zł 


Serdecznie zapraszamy!

Wydawnictwo NieZwykłe

PODOBNE KSIĄŻKI

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

-30%
Wybrany dla niej więcej
Wybrany dla niej

Agnieszka Brückner

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 36.90 zł27.67 zł

-30%
Zakład o miłość więcej
Zakład o miłość

Agnieszka Brückner

Książka 47.90 zł33.53 zł

Ebook 42.90 zł32.17 zł

-30%
Odrodzony więcej
Odrodzony

Agnieszka Brückner

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 39.90 zł29.92 zł

-30%
Zemsta Castillo więcej
Zemsta Castillo

Agnieszka Brückner

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 36.90 zł27.67 zł

-30%
Zemsta upadłej księżniczki więcej
Zemsta upadłej księżniczki

Agnieszka Brückner

Książka 49.90 zł34.93 zł

Ebook 44.90 zł33.67 zł

-30%
Zemsta Kruka więcej
Zemsta Kruka

Agnieszka Brückner

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 33.90 zł25.42 zł

-30%
Uparty prezes więcej
Uparty prezes

Agnieszka Brückner

Książka 49.90 zł34.93 zł

Ebook 44.90 zł33.67 zł

-30%
Anielska zemsta więcej
Anielska zemsta

Agnieszka Brückner

Książka 47.90 zł33.53 zł

Ebook 42.90 zł32.17 zł

-30%
Forbidden Desire więcej
Forbidden Desire

Agnieszka Brückner

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 39.90 zł29.92 zł

-30%
Naznaczeni zwycięstwem więcej
Naznaczeni zwycięstwem

Cora Reilly

Książka 49.90 zł34.93 zł

Ebook 44.90 zł33.67 zł