×

Rozpocznij wpisywanie by zobaczyć książki

Wybrany dla niej

Agnieszka Brückner

Seria: Rodzina Santo

Gorąca okazja

Śpiesz się, oferta kończy się za:

godz.

00
:

min

00
:

sek.

00
sprzedano
2%
2 122

Książka 41.90 zł25.14 zł-40%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 41.90 zł (67%)

Ebook 36.90 zł22.14 zł-40%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 36.90 zł (67%)

Data premiery: 2022-11-02

Drugi tom serii „Rodzina Santo”

Adamo Vitto, brat Melody, od trzech lat mieszka w Nowym Jorku. Mężczyzna nadal nie wykonuje wielu zadań dla rodziny i nie planuje tego zmieniać. Najchętniej odciąłby się od mafii i prowadził zupełnie zwyczajne życie.

Jednak okazuje się, że wkrótce będzie bardzo potrzebny rodzinie, wobec której będzie musiał wypełnić zobowiązania. Dwudziestojednoletnia Sofia Santo, po tym, jak została zaatakowana na uczelni, potrzebuje kogoś, kto nauczy ją samoobrony. Dziewczyna, podobnie jak Adamo, nie chce mieć nic wspólnego z mafią, ale jej życzenia niestety nic nie znaczą wobec obowiązku zamążpójścia czekającego na każdą księżniczkę mafii.

Czytaj dalej »
Wersja:   

Kategoria: Romans mafijny

Udostępnij:

Kontynuacja serii „Rodzina Santo”.

Adamo Vitto, brat Melody, od trzech lat mieszka w Nowym Jorku. Mężczyzna nadal nie wykonuje wielu zadań dla rodziny i nie planuje tego zmieniać. Najchętniej odciąłby się od mafii i prowadził zupełnie zwyczajne życie.

Jednak okazuje się, że wkrótce będzie bardzo potrzebny rodzinie, wobec której będzie musiał wypełnić zobowiązania. Dwudziestojednoletnia Sofia Santo, po tym, jak została zaatakowana na uczelni, potrzebuje kogoś, kto nauczy ją samoobrony. Dziewczyna, podobnie jak Adamo, nie chce mieć nic wspólnego z mafią, ale jej życzenia niestety nic nie znaczą wobec obowiązku zamążpójścia czekającego na każdą księżniczkę mafii.

Między Adamo i Sofią, którą mężczyzna szkoli, tworzy się więź, która z czasem przekracza granice zwykłej przyjaźni. Jednak Adamo nie może zostać mężem Sofii i wkrótce para przekona się, że ich uczucia względem siebie niezmiernie uprzykrzą im życie. Bracia Sofii już szukają kandydata do jej ręki…

TytułWybrany dla niej
AutorAgnieszka Brückner
Ilość stron329
Rok wydania2022
Okładkamiękka
ISBN978-83-8320-103-0

OPINIE

- ksiazkowy_mruczek

‘Wybrany dla niej’ to drugi tom serii ‘Rodzina Santo’ autorstwa Agnieszki Brückner. Autorka ponownie zabiera nas do niebezpiecznego świata rodziny Santo. Zanim przejdę do szczegółów kilka ważnych informacji. Jest to drugi tom serii, w którym autorka skupia akcję wokół dwójki kolejnych bohaterów, co z pozoru sugeruje, iż można czytać tę część bez znajomości poprzedniej. Nic bardziej mylnego, gdyż znajomość poprzedniej części pozwala zrozumieć relacje panujące między bohaterami, ponadto w tej bardzo mocno obecne są główne postacie z poprzedniej historii. Kolejna informacja to taka, że znajdują się tu brutalne sceny tortur, a także sceny erotycznych uniesień co powoduje, iż nie jest to książka odpowiednia dla każdego.
Już po pierwszym tomie zakochałam się w tej niezwykłej rodzinie i kolejna książka sprawił, że ta miłość się pogłębiła. Wszystko to za sprawą autorki, której styl pisania jest cudowny a historie pełne zaskoczeń oraz emocji. Coś, co bardzo lubię w jej twórczości, to fakt, iż nie upiększa świata mafii. Przedstawia go takim, jakim jest: mrocznym, brutalnym i bardzo niebezpiecznym. Z tego zasłynęła chyba najbardziej, że nie boi się tak kontrowersyjnych scen, jak brutalne tortury opisywane ze szczegółami. Dostarcza to co prawda dużo doznań oraz nadaje realistyczności historii, ale też sprawia, iż nie jest to historia dla osób o słabych nerwach. Tutaj muszę popędzić z małym wyjaśnieniem, że ta historia to nie tylko brutalny świat mafia, ale także zawiła historia miłości zarówno tej romantycznej, jak i tej wyjątkowej, jaka tworzy się pomiędzy rodzeństwem. Więcej nie zdradzę tylko odsyłam do książki, gdyż to trzeba przeżyć samemu. Dodać mogę, tylko że to historia, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Intrygi, zaskoczenia, spiski, sceny uniesień, zawiłe relacje czy też porządną dawkę mrocznego świata mafii.
Jak wspomniałam na początku w tej części autorka skupiła akcję na kolejnej parze bohaterów, Adamo oraz Sofii. Historia tej dwójki jest bardzo zawiła, skomplikowana, a także nieprzewidywalna. Oboje potrafią dostarczyć dużo skrajnych emocji, w jednej chwili współczuje się im, podziwia, by za chwilę być na nich złym za ich zachowanie. Najbardziej jestem pod wrażeniem Sofii i jej historii, taka młoda a taka dzielna i odważna. Nie wiem skąd wzięła swoją siłę, ale zyskała moje uznanie. Jednak co tu będę o niej się rozpisywać lepiej jak sami ją poznacie tak samo, jak Adamo, który dostarczy Wam wielu doznań.
Coś, na co warto zwrócić uwagę czytając tę część to to, jak autorka ukazała relacje panujące w rodzinie, zwłaszcza pomiędzy rodzeństwem. Zaufanie, troska, miłość, coś, co rzadko aż tak dokładnie jest poruszane w książkach z motywem mafijnym. Jest to wyjątkowo i pięknie pokazane, co bardzo mi się spodobało.
Jeśli chodzi o sceny brutalne oraz erotyczne, to troszkę ich tu znajdziemy, lecz stanowią one mocne ubarwienie całej opowieści. Wyraziste, intensywne, wywołujące sporo emocji, ale także napisane z wielkim wyczuciem.
‘Wybrany dla niej’ to wspaniała kontynuacja serii, od której nie mogłam się oderwać. Historia zaskakująca, wciągająca i emocjonująca, czyli taka jak lubię. Autorka z każdą częścią stawia poprzeczkę coraz wyżej, za co wielkie brawa. Z całego serca polecam Wam nie tylko tę część, ale i też całą serię. Dajcie się oczarować rodzinie Santo. Już wypatruję kolejnego tomu, po zakończeniu czuję, że to będzie kolejna świetna historia.

Odpowiedz

- Złotowłosa i Książki

Adamo Vitto. Brat Melody, która poślubiła jednego z braci Saint. Mafia jest ich życiem. Z tym, że Adamo jej wcale nie pragnie. On marzy o całkiem innej rzeczywistości - i tak po części tak właśnie jest.
Sofia Santo to młoda, roztrzepana studentka, która potrzebuje kursu samoobrony. A tym kimś będzie Adamo, którego ma pod ręką. Ona też podziela zdanie Adamo, że mafia nie jest dla niej dobrą opcją. Ale nie może się z niej wyrwać. Tym bardziej, że obowiązek ożenku jawi się coraz bardziej realnie a bracia szukają głodnych kandydatów.
Relacja Adamo i Sofii z każdym kolejnym dniem się zacieśnia. Już nie skaczą sobie do gardeł na każdym kroku. Już potrafią ze sobą normalnie porozmawiać. (Nie)stety ta więź dość szybko przekracza ramy przyjaźni.
Co zrobi Sofia? Zawalczy o Adamo? A może ktoś inny zostanie jej wybrany? Jakie niespodzianki przyszykował dla nich los? Z kim i z czym przyjdzie im stoczyć walki? Czy przeznaczenie można oszukać? Czy można zmienić życia bieg?

Rodzina Santo już w pierwszym tomie okazała się być warta zwrócenia na nią uwagi. Tym bardziej, że świętą nie jest. Nie była i na to się zupełnie nie zanosi. Nie z takimi bohaterami, którzy charyzmą, odwagą i tym magicznym czymś hipnotyzują i dostarczają świetnej rozrywki.
Na drugi tom serii czekałam z niecierpliwością. Byłam ogromnie ciekawa tego, co się wydarzy. Szczególnie, że po pierwszej części pozostał mi ogromny niedosyt.
Autorka kolejny raz zaczarowała moją rzeczywistość. Zaprosiła mnie na wycieczkę, której nie mogłam odmówić. Nie byłam w stanie. A to była bardzo dobra decyzja, bowiem historia Adamo i Sofii okazała się być równie przewrotna, zaskakująca i trzymająca w napięciu.
Bardzo mroczny, brutalny i bezwzględny obraz mafii. Świata twardego i nie dla każdego. Tu rządzą inne zasady. A kary sięgające winowajców wręcz przerażająca i powodują, że włos się jeżył. Spiski i intrygi skutecznie podnosiły mi ciśnienie mącąc spokój. Autorka natomiast nie żałowała bestialstwa i brutalnych opisów, które swą realnością powodowały, że serce biło jak oszalałe.
Zresztą nie tylko na ten wątek. Sceny uniesień również działały na zmysły. A zaczynając już od tych słownych przepychanek, powietrze przyjemnie gęstniało. Widoczna chemia i przyciąganie w połączeniu z pożądaniem czyniło lekturę niezwykle zmysłową i piekielnie gorącą.
Spędziłam z tą powieścią cudowne chwile. Trafiła stuprocentową w mój gust. A najlepsze jest to, że to jeszcze nie koniec. Zacieram łapki w oczekiwaniu na trzecią część. Coś czuję, że dopiero ta para pokaże na co ich stać. I nie mogę się tego doczekać.
Mafijna historia miłosna pokazała, że los jest nam zapisany. Warto zaryzykować. Warto zaufać i podążać za głosem serca. Ta książka udowodniła, że każdemu z nas jest przypisana ta jedna właściwa osoba.
Autorka zapewniła mi morze emocji i mnóstwo wrażeń. Nie mogłam się oderwać od tej jakże pasjonującej i przejmującej lektury. Spójna, dopracowana, dopieszczona. Dla mnie satysfakcjonująca, dlatego mogę Was zachęcić do czytania. Koniecznie z zachowaniem chronologii.

Polecam


Współpraca: Wydawnictwo NieZwykłe

Odpowiedz

- @historie_budzace_namietnosc

„Miłość jest wtedy, gdy myślisz o tej osobie zaraz po przebudzeniu i tuż przed snem. Kiedy w ciągu dnia łapiesz się na tym, że zastanawiasz się, co ona teraz robi i czy w wszystko u niej w porządku… Kiedy jej szczęście, jest ważniejsze niż twoje własne, bo wystarczy, że ona jest szczęśliwa, a tym samym czujesz się lepiej. Miłość jest wtedy, gdy nie wyobrażasz sobie życia bez tej osoby. Gdy akceptujesz zarówno jej wady, jak i zalet. Dla niej chcesz być lepszą wersją siebie.”

Sofia i Adamo pragną życia po za mafią, ale wiedzą, że nie będzie to łatwe. Oboje mają za sobą ciężką przeszłość. Ona przybiera codziennie maskę irytującej i roztrzepanej dziewczyny, by nikt nie dowiedział się jakie sekrety skrywa. Teraz dopiero zaczyna tak naprawdę żyć. Rodzina i studia są dla niej najważniejsze. On boi się swojego mroku i tego do czego mógłby się posunąć, marzy by żyć inaczej i nie musieć zabijać. Dla siostry zrobił by wszystko, bo tylko ją kocha, ale w rodzinie Santo znalazł przyjaciół. Między tą dwójką od samego początku ich znajomości dochodziło do kłótni, przepychanek, drażnienia się, dogryzania i wkurzania. W końcu kto się czubi ten się lubi, co nie? Po pewnym wydarzeniach ich relacja zmieni się, ale czy to możliwe, że między Sofią i Adamo pojawi się uczucie? Przecież zakazany owoc smakuje najlepiej, a oni bardzo chcą go zasmakować. Czy coś się zmieni gdy bracia Sofii zaczną szukać dla niej kandydata na męża, a może to tylko jest podpucha?

Agnieszka potrafi zbudować napięcie i doskonałą fabułę w każdej swojej książce. Dlatego gdy zasiadam do czytania kolejnych jej książek, przepadam w nich. Nie potrafię się oderwać od czytania i z każdą kolejną kartką przenoszę się w jej świat. Świat mafii jest nieprzewidywalny i za to uwielbiam ten wątek, a gdy do tego doda się romans, pożądanie, tajemnice, niebezpieczeństwo, porwania, szantaż i humor dostaje się mieszankę wybuchową której nie ma się dość. Emocje aż kipiały między tą dwójką, ale nie tylko między nimi, bo będą również Melody i Domenico, Alessandro, cała epika w komplecie. Akcji nie zabraknie, tak jak lekkiego strachu. Rozdziały są napisane z perspektywy bohaterów dzięki czemu możemy bliżej ich poznać i jeszcze bardziej przezywać każdą chwilę z nimi. Epilog który jest na koniec zapowiada kolejny tom i rozpala wyobraźnie.

Odpowiedz

- Moja Chwila Nocą

"Wybrany dla niej" to książka, która pokazuje, że przeznaczenia nie da się zmieniać!

Adamo mężczyzna, który w swoim życiu pragnienie spokoju i stabilności, lecz jego korzenie wykluczają jego marzenia. Życie Adamo zmienia się diametralnie w momencie, w którym musi pomóc Sofii, by ta pojęła tajniki samoobrony. Ani jedno, ani drugie nie skacze z radości na tę wiadomość, bo w otoczeniu wszyscy zdają sobie sprawę, że tych dwoje to mieszanka wybuchowa. Czy Adamo poradzi sobie z zadaniem? Czy Sofia poradzi sobie z mężczyzną, który działa jej na nerwy? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie zajrzyjcie do książki, by znaleźć odpowiedzi na te pytania.


Uwielbiam styl autorki!!!! W książce ,,Wybrany dla niej" znalazłam paletę emocji, które nie tylko mną zawładnęły, one w niektórych momentach łamały mi serce! Adamo i Sofia w postaci idealne, ze względu na to, że oboje przyciągają czytelnika niczym magnez. Czytając, pragnęłam znaleźć się w samym centrum wydarzeń z książki, by móc razem z Adamo i Sofi przeżywać wzloty i upadki.

Koniecznie muszę wspomnieć o napięciu, które zaserwowała autorka między głównymi bohaterami. Z każdą przeczytaną stroną, była wyczuwalna chemia między Adamo i Sofii, co tylko potęgowało zachłanność z mojej strony, by poznać dalsze losy bohaterów.

,,Wybrany dla niej" to powieść, w której postaci muszą dojrzeć do pewnych decyzji, a czytelnik ma możliwość obserwowania zmian, jakie w nich zachodzą.

Książkę się pochłania, autorka kusi czytelnika fabułą, od której nie ma możliwości się oderwać, lecz łamie też serce, gdy nam się wydaje, że już nic nas nie może zaskoczyć, to zrzuca kolejną bombę emocjonalną.

Autorka w książce pokazała, jak silna potrafi być więź rodzinna, osobiście jestem pod wielkim wrażeniem tego wątku, ponieważ został on przedstawiony bardzo realnie i w naszej rzeczywistości Tak właśnie powinna wyglądać rodzina!

Autorka zaskakuje mnie z każdą napisana książką, ponieważ w jej powieściach jest wszystko przeanalizowane i dopieszczone. Wiem, że się powtarzam, ale Agnieszka Brückner jest jedną z niewielu polskich autorek, której książki można brać w ciemno, bo to jest gwarancja idealnych wieczorów! Polecam!

Odpowiedz

- czytam_bez_wstydu

Minęły trzy lata, odkąd Adamo Vitto zamieszkał w Nowy Jorku, a jego zdanie co do życia w szeregach mafii nie uległo zmianie. Nadal chce życia poza nią. Takie samo podejście ma Sofia Santo. Jednak na księżniczce mafii spoczywają zobowiązania wobec rodziny. Gdy kobieta staje w obliczu zagrożenia, Adamo ma podszkolić ją z samoobrony. Początkowo przyjacielska relacja zostaje przepełniona mieszanką seksu i gwałtownych emocji. Nakaz małżeństwa wiszący nad Sofią staje się dla niej zmorą, ponieważ Adamo nie znajduje się na liście kandydatów na męża. Czy ta wiadomość dla Vitto będzie bez znaczenia?

Wystarczyło kilka rozdziałów bym całkowicie pogrążyła się w fabule i po raz kolejny przeżywała niesamowitą historię napisaną przez Agnieszkę Brückner. Za każdym razem, sięgając po jej twórczość nie mogę wyjść z podziwu dla jej kreatywności. Odnoszę wrażenie, że tej dziewczynie wystarczy dać dostęp do edytora tekstu, a zaraz wymyśli niesztampową historię z nieszablonowymi postaciami. Autorka nie trzyma się schematu przy kreacji bohaterów. Każdy spod jej pióra jest wyraźnie naszkicowany odznaczający się indywidualnymi cechami.

Adamo i Sofię poznaliśmy już w poprzednim tomie. Tym razem stają się oni bohaterami pierwszoplanowymi. Każdy rozdział prowadzi nas do przodu, zgłębiając w ich pragnienia i obawy. Tych dwoje łączy nie tylko młody wiek, uczęszczanie na studia, ale i ich marzenie wyrwania się spod władzy mafii, w której nie ma miejsca na błędy i brak kontroli. Buntowniczy charakter Sofii jest nie lada wyzwaniem dla męskiej obsady książki. Dziewczyna marzy o prawdziwej miłości. O kimś, kto spojrzy na nią tak jak jeszcze nikt na nią wcześniej nie patrzył. Z satysfakcją bada granice samokontroli Vitto nie szczędząc przy tym zgryźliwości kierowanych w jego stronę.

Adamo nie pozostaje jej dłużny. Mimo małej liczby wykonywanych zadań dla Familii, podchodzi do nich poważnie i skrupulatnie. Normalne życie wydaje się, być na wyciągnięcie ręki, ale być może to tylko iluzja. Tabuny kobiet zwiedzające jego łóżko nie świadczą o nim najlepiej, jednak najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo i szczęście najbliższych. Jest gotowy na wszystko, ale czy jesteś gotowy na miłość?

„Wybrany dla niej” to przewrotna historia miłosna, którą dopełnia brutalność mafii, drastyczne sceny tortur i moc więzów rodzinnych. Feria emocji, jakimi zostałam otumaniona jest nie do opisania, a każdy kolejny zwrot akcji potęgował te doznania. Ukazani w niej bohaterowie są bardzo zdeterminowani i uparci. Posiadają swoje słabości, życiowe tragedie i skrywane demony. Książka ma duże szanse na odbicie się szerokim echem w świecie literackim, czego serdecznie życzę autorce. Moje serce już podbiła, teraz czas na Was.

Agnieszka kolejny raz kieruję w Twoją stronę DZIĘKUJĘ!!❤

Odpowiedz

- @piekielnie_grzeszne_ksiazki

Adamo Vito miał być zabezpieczeniem w interesach, dostał możliwość ucieczki od Rodziny mafijnej z Kansas City  i bycia blisko ukochanej siostry w Nowym Jorku. Czy to w ogóle było możliwe, czy to tylko złudzenie? Myśli i pragnienia, których nie chcemy do siebie dopuścić, trwając we własnej bańce szczęścia i nie przejmując się, że przeszłość -kiedyś się o nas upomni mogą trwać wiecznie...? Studia, "zwykła" codzienność -jest mu pisana? Zawsze gotowy do poświęceń, o czym mieliśmy szanse już się przekonać, a nawet oddania własnego życia jeśli cel jest tego wart. Będzie potrafił sobie poradzić z nieznośną i rozkapryszoną Sofią Santo, kiedy w obliczu niebezpieczeństwa zostanie zmuszony spędzać z nią czas na naukach samoobrony? Niezależnie od tego jak mocno jest irytującą dziewczyną i jak bardzo jest roztrzepana są na siebie skazani i żadne z nich nie jest z tego faktu zadowolone... Dla Sofii jest jeszcze trudniej, ponieważ brat nalega na jej związek małżeński jak na prawdziwą księżniczkę mafii przystało. Czy to wszystko może się jeszcze bardziej skomplikować?

A MOŻE! bo od tego są właśnie nasze ukochane Autorki! 
 Sofia ma czułostkową duszę. Pranie prawdziwej, głębokiej miłości opartej na zaufaniu, szacunku i bezpieczeństwu, a przede wszystkim z dala od rodzinnego biznesu. Tego, by ktoś ją pokochał i zaakceptował z wszystkimi wadami i zaletami. Ją, a nie korzyści, jakie niesie za sobą związek z nią. Może to zbyt wiele? Ambitnie podjęła studia byle tylko w minimalnym stopniu przysłużyć się interesom jednocześnie mogąc rozwijać się zawodowo i nie pozwolić zamknąć w klatce. Niestety dla niej wolność wyboru kandydata na męża niedługo się skończy, ponieważ będzie musiała wypełnić obowiązki względem Familii. Jeśli o mnie chodzi to był jeden z większych elementów oddziaływujących na mnie jako czytelników: niesprawiedliwość wynikająca z sytuacji w której się znaleźliśmy i na którą nie mamy wpływu. Za to uśmiech na twarzy wielokrotnie wywołało u mnie wyprowadzanie Adamo z równowagi. Zwłaszcza, kiedy się jest pięknym, zakazanym owocem... Czy mężczyźnie starczy sił na walkę z niebezpieczeństwem i... własną wolą, kiedy tyle razy jego cierpliwość zostanie wystawiona na próbę?

Jest to romantyczna odsłona Pani Agnieszki. Zawsze podkreślam, że lubię różnorodność postaci i ich temperamentów w seriach, jakie serwują nam autorki i tu to się udało. Niby jesteśmy w świecie mafii: są krwawe czy niebezpieczne momenty, ale głównym elementem tej powieści jest relacja głównych bohaterów. Ich zagubienie, błędy, wyparcie uczuć, wewnętrza walka jaką toczą ze sobą podkręca apetyt w czytelniku na gorączkowym przerzucaniu kartek. Strach przez złamaniem serca, zaufaniu drugiej osobie i oddaniu się jej jest niemal niemożliwe, kiedy na horyzoncie jest tyle mroku. Dawno zakopane tajemnice również nie mają zamiaru dłużej być cicho, a rosnące poczucie winy dokłada swoje. Tak, to piekielnie emocjonująca historia! 


Nie spodziewałam się, że aż tak pokocham tę powieść. Że taka wersja bohaterów proponowanych przez Panią Agnieszkę tak mocno będzie bliska mojemu sercu. Czuć w niej miłość, lojalność, braterstwo, przyjaźń, poświęcenie, nadzieję, honor. Z czystym sumieniem #piekielniepolecam 

Odpowiedz

- Karolina Garbalska the_reading_queen_93

To już drugi tom #rodzinasanto, który wciągnął mnie od pierwszych stron, jak również bardzo przypadł mi do gustu. Nic dziwnego - książki autorki po
prostu uwielbiam. Historia jaką stworzyła Agnieszka była zawiła, często
zaskakiwała, a momentami przyprawiała o szybsze bicie serca, wywołując tym
samym bardzo dużo emocji. Niejednokrotnie, pod wpływem biegu wydarzeń, zakręciła mi się w oku łezka. Adamo - brat Melody, odcina się od świata mafii. Chce żyć jak zwykły człowiek, który studiuje, imprezuje i podejmuje własne decyzje. Niestety chłopak ma
zobowiązania wobec rodziny, od której nie da się tak po prostu odejść. W końcu
nie od dziś wiadomo, że z mafii człowieka wyzwala jedynie śmierć. Sofia również pragnie życia z dala od tego świata, jednak jest mafijną księżniczką
i jej zdanie się nie liczy. Czy tego chce, czy nie, musi dostosować się do
panujących warunków, a także życzeń braci odnośnie do jej obowiązku
zamążpójścia. Gdy dziewczynę na uczelni spotyka przykra sytuacja, bracia
zmuszają ją do nauki samoobrony, a na nauczyciela wytyczają młodego Vitto, który przed laty trenował własną siostrę. Tych dwoje może się nawzajem
pozabijać. Nie darzą się sympatią, a sprzeczki są na porządku dziennym. Czy
zatem uda im się odnaleźć nić porozumienia?
Muszę przyznać, że z książki na książkę Aga jest co raz lepsza. Ma fantastyczny
styl, który przyjemnie się czyta, a dzięki temu książkę można pochłonąć w kilka
godzin. Fabuła od samego początku zaskakuje, ponieważ – choć jest to seria
mafijna, tutaj ta mafia jest jedynie bladym tłem. Autorka skupiła się bardziej na
relacji głównych bohaterów oraz na więziach rodzinnych. Muszę Adze
podziękować za to, że przeważają dialogi, a nie opisy. Nie zdzierżyłabym, gdyby
było na odwrót. Zanudziłabym się na "śmierć"

Odpowiedz

DODAJ TWOJĄ OPINIĘ

wyślij


SZANOWNI PAŃSTWO PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ INFORMACJE DOTYCZĄCE:

SPOSOBÓW WYSYŁKI, CZASU REALIZACJI ORAZ SPOSOBÓW DOSTAWY:


PŁATNOŚCI


Za zakupy w sklepie można zapłacić:

  • za pomocą szybkich płatności Tpay

lub:

  • Przelewem na rachunek bankowy:

ING
96 1050 1214 1000 0092 9184 1683

Dariusz Marszałek
ul. Dąbrowskiego 57/4
32-600 Oświęcim


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA


  • Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do 7 dni roboczych, w zależności od ilości napływających zamówień.
  • Jeśli w Państwa zamówieniu znajduje się książka, która dopiero będzie miała premierę, całość zamówienia wysyłamy w okolicach premiery tej książki.
  • Zamówienia są realizowane na bieżąco. Wysyłamy e-maile z informacją o statusie danego zamówienia.

DOSTAWA 


Oferujemy następujące sposoby dostawy:

Wysyłka na terenie naszego kraju

  • Poczta Polska Kurier 48
  • Kurier DPD
  • Paczkomat Inpost
  • Dostawa jest bezpłatna przy zamóweniach powyżej 120 zł 


Serdecznie zapraszamy!

Wydawnictwo NieZwykłe

PODOBNE KSIĄŻKI

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

-30%
Wybrana przez niego więcej
Wybrana przez niego

Agnieszka Brückner

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 33.90 zł25.42 zł

-30%
Zakład o miłość więcej
Zakład o miłość

Agnieszka Brückner

Książka 47.90 zł33.53 zł

Ebook 42.90 zł32.17 zł

-30%
Odrodzony więcej
Odrodzony

Agnieszka Brückner

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 39.90 zł29.92 zł

-30%
Zemsta Castillo więcej
Zemsta Castillo

Agnieszka Brückner

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 36.90 zł27.67 zł

-30%
Zemsta upadłej księżniczki więcej
Zemsta upadłej księżniczki

Agnieszka Brückner

Książka 49.90 zł34.93 zł

Ebook 44.90 zł33.67 zł

-30%
Zemsta Kruka więcej
Zemsta Kruka

Agnieszka Brückner

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 33.90 zł25.42 zł

-30%
Uparty prezes więcej
Uparty prezes

Agnieszka Brückner

Książka 49.90 zł34.93 zł

Ebook 44.90 zł33.67 zł

-30%
Krwawy obowiązek. Soraya więcej
Krwawy obowiązek. Soraya

Amelia Sowińska

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 36.90 zł27.67 zł

-30%
Anielska zemsta więcej
Anielska zemsta

Agnieszka Brückner

Książka 47.90 zł33.53 zł

Ebook 42.90 zł32.17 zł

-30%
Illegal więcej
Illegal

Zuzanna Walter

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 36.90 zł27.67 zł