×

Rozpocznij wpisywanie by zobaczyć książki

Zyskując nadzieję

Lily Madaleine

Seria: Przysługa

Książka 41.90 zł29.33 zł-30%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 41.90 zł (43%)

Ebook 36.90 zł27.67 zł-25%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 36.90 zł (33%)

Data premiery: 2022-10-19

Tom 1 serii "Przysługa"

„Myślę o tym, jak bardzo chciałbym cię pi*przyć i…

Otwieram usta, nie dowierzając jego słowom, po czym łapię za klamkę drzwi. Dean jednak trzyma mnie za nadgarstek”.

Dziewiętnastoletnia Josselin Hathaway właśnie rozpoczyna studia na Uniwersytecie Princeton. Niestety jej pierwszy dzień nie mógłby być gorszy: pada deszcz, a ona zapomina kluczy i w dodatku wpada pod motocykl. Cudem unika poważniejszych obrażeń. Motocyklista wie, że dziewczyna jest spóźniona, więc oferuje jej podwózkę, ale Josselin odmawia.

Czytaj dalej »
Wersja:   

Kategoria: New Adult

Udostępnij:

„Myślę o tym, jak bardzo chciałbym cię pi*przyć i…

Otwieram usta, nie dowierzając jego słowom, po czym łapię za klamkę drzwi. Dean jednak trzyma mnie za nadgarstek”.

Dziewiętnastoletnia Josselin Hathaway właśnie rozpoczyna studia na Uniwersytecie Princeton. Niestety jej pierwszy dzień nie mógłby być gorszy: pada deszcz, a ona zapomina kluczy i w dodatku wpada pod motocykl. Cudem unika poważniejszych obrażeń. Motocyklista wie, że dziewczyna jest spóźniona, więc oferuje jej podwózkę, ale Josselin odmawia.

Później jest trochę lepiej. Josselin, załatwiając sprawy w sekretariacie, poznaje niezłego przystojniaka, Connora Blake’a, który zaprasza ją na imprezę bractwa.

Na imprezie oprócz Connora jest też motocyklista uczestniczący w porannym incydencie i to właśnie on przez przypadek dostaje w swoje ręce listę postanowień Joss, które ta chce zrealizować. Oferuje jej układ: pomoże jej z listą, jeżeli ona pomoże jemu, udając jego dziewczynę przed kuratorem sądowym. Chłopak stara się o opiekę nad młodszym bratem i liczy, że decyzja sądu będzie przychylniejsza, jeśli sprawi wrażenie kogoś, kto jest w stałym związku, a nie imprezowicza.

Josselin się zgadza.

TytułZyskując nadzieję
AutorLily Madaleine
Ilość stron265
Rok wydania2022
Okładkamiękka
ISBN978-83-8320-093-4

OPINIE

- Złotowłosa i Książki

Josselin Hathaway ma dziewiętnaście lat i właśnie zaczyna studia. Pierwszy dzień to totalna katastrofa - nic nie idzie po jej myśli a na dodatek wpada pod motocykl. Jednak ona nie chce pomocy od kierowcy.
Joss dociera jednak na uczelnię a tu poznaje Connora Blake'a, który zaprasza ją na imprezę bractwa. Gdy tam dociera okazuje się, że ten motocyklista także na niej jest. Na dodatek w jego ręce wpada lista postanowień Joss. Dean zawiera z nią układ: on pomoże jej je zrealizować, a ona pomoże mu udając jego dziewczynę przed kuratorem sądowym (Dean stara się o opiekę nad młodszym bratem).
Jakie to są postanowienia? Dlaczego Joss chce je zrealizować? Co zrobi Dean? Do czego posunie się Connor? Co się wydarzy?

Kolejny debiut za mną. Pierwsza część serii "Przysługa". Biorąc książkę do ręki miałam wiele pytań. Byłam ogromnie zaintrygowana.
Lektura zaczęła się tak niespiesznie. Naturalnie i lekko. A im więcej stron przekręcałam, tym bardziej zaczęło się robić niespokojnie i przewrotnie.
Bardzo dobra kreacja bohaterów. Szczególnie Joss, której historia okazała się być bardzo wstrząsająca. To było totalnym szokiem, bowiem czegoś takiego się zupełnie nie spodziewałam. Element zaskoczenia z najwyższego poziomu. A poprowadzenie tego wątku było bardzo dobre. Ze wszystkimi emocjami.
Dean co rusz testował moją cierpliwość. Jego zachowanie było zmienne jak wiosenna pogoda. Raz robił wszystko tak, jak trzeba a innym razem wychodził z niego prawdziwy bad boy. Porywisty i gwałtowny. To balansowanie było zachowane i całkiem przyjemnie poprowadzone. Nie gryzło mi się nic u niego.
Oczywiście byli także inni bohaterowie. Jedni pozytywni, a drudzy niekoniecznie. Każdy z nich był indywidualną postacią. Ładnie się uzupełniali i rozbudowywali fabułę.
Jestem ogromnie ciekawa tego, jak rozwinie się sytuacja. Ten tom skończył się w takim momencie, z takimi wydarzeniami, że włos się zjeżył a serce rozpoczęło szaleńczy galop. Kontynuacja proszona na już.
Bardzo dobry debiut. Świetna historia. Genialny pomysł na fabułę i ładne prowadzenie wydarzeń. Lektura została naszpikowana emocjami z całej palety a kreacja bohaterów była dopełnieniem. Szybko się czyta. Ekspresowo. Autorka na niezwykle lekki styl i potrafi utrzymać uwagę czytelnika. Wzmagać ciekawość i dostarczać wrażeń. Zachęcam do czytania.

Polecam
Współpraca: Wydawnictwo NieZwykłe

Odpowiedz

- Moja Chwila Nocą

,, Zyskując nadzieję" to książka, która pokazuje, że życie jest jedno, a marzeń tak wiele.

Josselin to dziewczyna, która wchodzi w nowy etap w życiu, a dokładniej rozpoczyna studia. Pasmo nieszczęść pierwszego dnia sprawia, że nowy etap rozpoczyna się nie po jej myśli. Josselin nie jest zwykłą studentką, to dziewczyna, która posiada w sobie bardzo dużo empatii, a jej marzenia są tego dowodem, ponieważ dziewczyna nie oczekuje drogich wycieczek, czy błyskotek, ona dąży do tego, by spełnić marzenia, które są na wyciągnięcie ręki.

Dean łamacz kobiecych serc, który swoją postawą i zachowaniem dystansuje się od ludzi, lecz jedna nowa studentka przyciąga jego uwagę. Czy Dean i Josselin będą w stanie się porozumieć? Czy może Dean poluje na następną ofiarę, by złamać jej serce? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie przeczytajcie książkę, by znaleźć odpowiedzi na pytania!

,,Zyskując nadzieję' to nie jest kolejna książka o nastolatkach i ich pierwszych miłościach, to książka, która w bardzo jasny sposób pokazuje, że życie to nie bajka. Josselin to postać, która już na samym początku książki wzbudza ogromne zainteresowanie, by z każdą kolejną stroną utwierdzać się, że pierwsze wrażenie jest trafne! Bohaterka powieści zaraża czytelnika swoją prostatą, a zarazem sprawia, byś się zatrzymać i docenić to, co mamy! Historia Josselin nie jest łatwa, poruszam bardzo ciężkie tematy, natomiast uważam, że tego typu książki są nam bardzo potrzebne. Fabuła książki została w taki sposób skonstruowana, że nie ma czasu na odpoczynek, ponieważ jest się zachłannym wiedzy, jaki będzie finał tej historii, a ten finał zaskoczy chyba każdego czytelnika!

,, Zyskując nadzieję" to książka, która wywołała we mnie bardzo dużo emocji, było niedowierzanie, jak również złość, na los, który bywa okrutny i niesprawiedliwy, lecz znalazły się w tym również emocje te dobre, które sprawiają, że robi się ciepło na sercu. Autorka przez tę książkę dała jasny przekaz, by pamiętać, że większość z nas kryje się za maską uśmiechu, natomiast to, co się dzieje głęboko w nas, niszczy od środka. ,, Zyskując nadzieję" to debiut autorki, o którym będzie głośno, w tym wypadku nie ma ram wiekowych, książka jest skierowana zarówno do młodych ludzi, jak i dorosłych! Wypatruje już drugiego tomu, ponieważ zakończenie sprawiło, że oniemiałam! Polecam!

Odpowiedz

- Agata i Karolina - czarno.czerwone.cc

"Zyskując nadzieję" to taki typ książki, która już od pierwszej linijki wywołuje w czytelniku emocje. Na samym początku był to uśmiech, który pojawił się za sprawą głównej bohaterki Josselin Hathaway

Odpowiedz

DODAJ TWOJĄ OPINIĘ

wyślij


SZANOWNI PAŃSTWO PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ INFORMACJE DOTYCZĄCE:

SPOSOBÓW WYSYŁKI, CZASU REALIZACJI ORAZ SPOSOBÓW DOSTAWY:


PŁATNOŚCI


Za zakupy w sklepie można zapłacić:

  • za pomocą szybkich płatności Tpay

lub:

  • Przelewem na rachunek bankowy:

ING
96 1050 1214 1000 0092 9184 1683

Dariusz Marszałek
ul. Dąbrowskiego 57/4
32-600 Oświęcim


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA


  • Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do 7 dni roboczych, w zależności od ilości napływających zamówień.
  • Jeśli w Państwa zamówieniu znajduje się książka, która dopiero będzie miała premierę, całość zamówienia wysyłamy w okolicach premiery tej książki.
  • Zamówienia są realizowane na bieżąco. Wysyłamy e-maile z informacją o statusie danego zamówienia.

DOSTAWA 


Oferujemy następujące sposoby dostawy:

Wysyłka na terenie naszego kraju

  • Poczta Polska Kurier 48
  • Kurier DPD
  • Paczkomat Inpost
  • Dostawa jest bezpłatna przy zamóweniach powyżej 120 zł 


Serdecznie zapraszamy!

Wydawnictwo NieZwykłe

PODOBNE KSIĄŻKI

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

-30%
Tracąc nadzieję więcej
Tracąc nadzieję

Lily Madaleine

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 36.90 zł27.67 zł

-30%
Rzut za trzy pocałunki więcej
Rzut za trzy pocałunki

P.A. Daniec

Książka 49.90 zł34.93 zł

Ebook 44.90 zł33.67 zł

-30%
We're Just Friends więcej
We're Just Friends

Lena M. Bielska

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 36.90 zł27.67 zł

-30%
Look at Me Princess więcej
Look at Me Princess

Aleksandra Nil

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 36.90 zł27.67 zł

-30%
Hellish Heat więcej
Hellish Heat

Weronika Plota

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 39.90 zł29.92 zł

-30%
True Friends 2 więcej
True Friends 2

Aleksandra Negrońska

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 39.90 zł29.92 zł

-30%
Enemy of my brother więcej
Enemy of my brother

J. K. Celińska

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 36.90 zł27.67 zł

-30%
Frat Boy więcej
Frat Boy

Sylwia Zandler

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 36.90 zł27.67 zł

-30%
Summer Love więcej
Summer Love

Ula Buchacz

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 39.90 zł29.92 zł

-30%
Prosty zakład więcej
Prosty zakład

Agata Polte

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 39.90 zł29.92 zł