×

Rozpocznij wpisywanie by zobaczyć książki

Tylko złudzenie

Joanna Chwistek

Seria: Niezłomne

Gorąca okazja

Śpiesz się, oferta kończy się za:

godz.

00
:

min

00
:

sek.

00
sprzedano
3%
5 150

Książka 41.90 zł25.14 zł-40%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 41.90 zł (67%)

Ebook 33.90 zł20.34 zł-40%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 33.90 zł (67%)

Data premiery: 2022-04-13

Tom drugi serii „Niezłomne”

Małżeństwo Alexis Davies i Wiktora Mrozowa miało połączyć dwie potężne rodziny mafijne. I mimo że związek był aranżowany, a kobieta nie dostała wyboru odnośnie do przyszłego męża, Alexis zaczęła darzyć Wiktora prawdziwym uczuciem. Wydawało się, że odnajdzie szczęście w mafijnym świecie.

Jednak piękna bajka szybko zamieniła się w niewyobrażalny koszmar. Mężczyzna okazał się potworem. Alexis zrozumiała, że jest w pułapce. Kiedy w wyniku wybuchu agresji męża, kobieta straciła kolejne dziecko, wiedziała, że to koniec. Z pomocą ochroniarza Wasila postanowiła upozorować wypadek Mrozowa, a także własną śmierć.

Czytaj dalej »
Wersja:   

Kategoria: Romans mafijny

Udostępnij:

Drugi tom emocjonalnej serii „Niezłomne”.

Małżeństwo Alexis Davies i Wiktora Mrozowa miało połączyć dwie potężne rodziny mafijne. I mimo że związek był aranżowany, a kobieta nie dostała wyboru odnośnie do przyszłego męża, Alexis zaczęła darzyć Wiktora prawdziwym uczuciem. Wydawało się, że odnajdzie szczęście w mafijnym świecie.

Jednak piękna bajka szybko zamieniła się w niewyobrażalny koszmar. Mężczyzna okazał się potworem. Alexis zrozumiała, że jest w pułapce. Kiedy w wyniku wybuchu agresji męża, kobieta straciła kolejne dziecko, wiedziała, że to koniec. Z pomocą ochroniarza Wasila postanowiła upozorować wypadek Mrozowa, a także własną śmierć.

Quinton Clarke, szef rodziny mafijnej, jest przekonany, że dziewczyna wraz z mężem zginęła. Kobieta nigdy nie była mu obojętna, jednak gdy prawda wychodzi na jaw, Alexis musi zapłacić za to, co zrobiła. Być może wszystko, co Quinton myślał na temat Alexis, było tylko złudzeniem?

TytułTylko złudzenie
AutorJoanna Chwistek
Ilość stron274
Rok wydania2022
Okładkamiękka
ISBN978-83-8178-832-8

OPINIE

- Złotowłosa i Książki

W świecie mafijnym nie ma miejsca na miłość. Są tylko oczekiwania i z góry narzucone postępowanie. Dlatego też ogromnym zaskoczeniem było dla wszystkich widoczne uczucie Alexis Davis do Wiktora Mrozowa, którzy zawarli aranżowany związek małżeński. To miała być bajka. Niestety dość szybko zmieniła się w koszmar. Każdego kolejnego dnia mąż jej udowadniał jakim jest katem. Postanowiła dokonać niemożliwego - upozorować wypadek męża i własną śmierć. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem...
Quinton Clarke jest niebezpiecznym szefem rodziny mafijnej. Mimo upływu czasu nie może zapomnieć o kobiecie, która go oczarowała. Jednak zbiegiem okoliczności Quinton odkryje prawdę. Za to, czego się dopuściła czeka ją śmierć.
Pytanie co jest prawdą a co złudzeniem? Czy Quinton da kobiecie szansę? Czy czeka na nią coś dobrego?

Pierwszy tom serii "Niezłomne" ogromnie mi się podobał. Do tego stopnia, że po historii May i Cesare czułam ogromny niedosyt. Autorka wyszła naprzeciw podarowując kolejny tom o następnej bohaterce. O kobiecie, która mimo doświadczeń jest siła i, jak wskazuje tytuł serii, niezłomna.
Alexis, tak samo jak May, nie są Niezłomne tylko z nazwy. One faktycznie takie są. Niejedna kobieta pod naporem tych samych sytuacji załamałaby się a one dzielnie stawiają czoła przeciwnościom losu. Bardzo mi imponowały. Szczególnie bohaterka z drugiego tomu. Mimo iż troszkę brakowało mi opisów tego piekła z rąk Wiktora. Do samego końca dostawiałam przy jej osobie kolejne plusy. Do ostatniej strony, ostatniej kropki udowodniła, że zniesie wszystko.
Sporym zaskoczeniem dla mnie był również Quinton. Nie tak łatwo i naturalnie połączyć brutalność z delikatnością. Autorce natomiast się to udało. Imponował mi cierpliwością. Troską i okazywanym ciepłem. Mimo tej normalności nie stracił nic z mroku i ryzyka, jakim są zatargi z niepokonanym szefem mafii.
Autorka ma świetny styl. Pisze lekko i przyjemnie. Powieść czyta się z przyjemnością. Dostarcza wielu emocji i wrażeń. Zaskakuję, przygniata powagą i dodaje otuchy. Zostawia nadzieję w czytelniku i wiarę, że będzie dobrze.
Po takie historie jak ta warto sięgać. Warto się zatracić i dać oczarować. Ja już wypatruję kolejnych premier autorki a was zachęcam do czytania. Nie koniecznie z zachowaniem chronologii, bo tomy są o całkiem innych bohaterach, tylko po co odbierać sobie tę przyjemności.

Polecam.

Współpraca: Wydawnictwo NieZwykłe

Odpowiedz

- Mama, żona - KOBIETA

Alexis wychowana w mafijnej rodzinie wie od dawna, że nie wybierze sobie męża sama. Kiedy poznaje mężczyznę, za którego ma wyjść, myśli, że ma wielkie szczęście i dość szybko się w nim zakochuje. Małżeństwo jej oraz Wiktora Mrozowa ma być przypieczętowaniem rozejmu między ich rodzinami. Jeszcze w dniu ślubu jest szczęśliwa, jednak czas szybko pryska. Mężczyzna okazuje się potworem, a jej życie zamienia się w piekło. Kolejna utrata dziecka sprawia, że kobieta ma dość i zamierza znaleźć sposób, aby ten koszmar się skończył, a dzięki pomocy Wasila jej się udaje.
Quinton Clarke stoi na czele mafijnej rodziny. Alexis wpadła mu w oko już na jej ślubie, zapragnął, aby to na niego spoglądała z taką miłością jak na swojego narzeczonego, a po chwili męża. Kiedy po pewnym czasie dowiaduje się, że oboje zginęli w wypadku, jest mu z tym dość dziwnie.
Mija pewnie czas. Quinton wraz z bratem zamieszkują w pewnym pięknym miejscu nad brzegiem morza. Alexis nie zginęła z mężem w wypadku, jednak nie wszystko poszło tak, jak planowała i jest sparaliżowana. Dla niej to jednak niewielka cena za wolność i bezpieczeństwo, jakie zyskała. Ona i brat Quinton bardzo się do siebie zbliżają, chociaż kobieta nie wie, kim jest brat chłopca. Co się stanie, kiedy prawda wyjdzie na jaw? Co zrobi Quinton? Czy Alexis będzie musiała umrzeć za to, co zrobiła?

Ta książka była po prostu świetna, ciekawa, wciągająca, momentami mroczna, momentami zaskakująca. Znalazłam w niej niebanalną historię o kobiecie, która postanawia wziąć życie we własne ręce nie zależnie od tego, jakie czekają na nią konsekwencję. O mężczyźnie, który stoi na czele mafii i musi podjąć decyzję, od której bardzo dużo zależy. Książkę czyta się bardzo szybko, a podczas czytania towarzyszyło mi bardzo dużo emocji.

Bohaterowie ciekawi, dobrze wykreowani.
Alexis, wychodząc za mąż, była naprawdę szczęśliwa, jednak to trwało krótko. Była poniżana, bita, gwałcona, jednak to utrata kolejnego dziecka sprawiła, że postanowiła działać. To kobieta, którą polubiłam praktycznie od razu i mocno jej kibicowałam. Według mnie jest silna, uparta, niezależna, potrafi o siebie zawalczyć.
Quinton z jednej strony jest bezwzględny, bezlitosny jak to na głowę mafii powinno być. Jednak to tylko jedna strona, a druga jest zupełnie inna. Jest bardzo opiekuńczy w stosunku do rodziny, opiekuje się młodszym bratem, jakby był jego synem. Urzekła mnie jego delikatność, wyrozumiałość, a jednocześnie zdecydowanie.
Muszę jeszcze wspomnieć o małym Nolanie, bracie Quintona. Ten chłopiec jest po prostu wspaniały. Ta jego opiekuńczość do kobiety na wózku jest rzadko spotykana, a jego teksty niejednokrotnie wywołały uśmiech na mojej twarzy.

„Tylko złudzenie” to świetna książka, z którą spędziłam bardzo miło czas i z przyjemnością polecam.

Recenzja pojawiła się również na moim blogu - https://anka8661.blogspot.com/2022/05/tylkozludzeniewydawnictwoniezwykle.html

Odpowiedz

- @historie_budzace_namietnosc

„Wierzyłam mu. Jasper był cudownym mężczyzną, ale ja byłam wrakiem. Wrakiem człowieka, wrakiem samej siebie, mojego życia i niespełnionych marzeń.”

Niekiedy jest tak, że trzeba zawalczyć o swoje życie i podjąć drastyczne kroki żeby zaznać wolności i żyć tak jak się pragnie. Niekiedy trzeba zabić żeby to osiągnąć. Niekiedy trzeba stracić coś, żeby zyskać coś innego. Tylko trzeba znaleźć w sobie dość siły by to zrobić, ale nie ważne jaką cenę przyjdzie nam zapłacić za podjęte decyzje nigdy nie można ich żałować i zawsze trzeba walczy o siebie.

„Poczułem coś, co dotąd było mi obce.Poczułem czułość. Czułość i coś jeszcze, czego nie potrafiłem nazwać, ale wiązało się z żądzą posiadania i zaborczości. Była moja.”

Było zawarte przymierze, przypieczętowane ślubem. Ślubem jak z bajki i co zaskakujące z miłości, a to rzadko kiedy zdarza się w mafii. Tylko niestety bajka Alexi nie potrwała długo. Agresywny mąż zmienił jej życie w piekło, a utrata kolejnej ciąży przelała czarę goryczy. Musiała podjąć decyzje ona czy jej mąż. I wybrała siebie i wolność. Za którą zapłaciła dość wysoką cenę, ale teraz żyła i robiła to co chciała. Tylko los zaplanował dla niej coś innego i właśnie postanowił jej to uświadomić i pokazać, stawiając na jej drodze Quintona. Był szefem rodzinny mafijnej, a wystarczyło jedno spojrzenie w jej oczy by zabiło dla niej jego czarne serce. Tylko była już po za jego zasięgiem, była żoną kogoś innego. Myślał, że zginęła i nigdy jej już nie zobaczy, ale nie da się przewidzieć tego co szykuje dla nas los. Jakie było jego zdziwienie, gdy pobiegł na ratunek swojej sąsiadce, a zobaczył ducha. Quinton jest prawem i może zrobić co zechce. Co teraz zrobi? Gdy może mieć kobietę która skradła jego serce.

„Nie bałam się go, co więcej, uwierzyłam, że zawsze będzie obok, żeby podnieść mnie, kiedy upadnę.”

„Tylko złudzenie” to kolejna książka z serii „Niezłomne” i kolejna historia kradnąca serce. Jakie to było dobre, cudowne, pochłaniające i sprawiające, że zatraciłam się po raz kolejny w tej historii. Ja chcę WIĘCEJ!! Nie mogłam, phi ja nie chciałam się od niej oderwać. Kilka godzin i musiałam się już rozstawać z bohaterami książki, a nie chciałam. Kilka godzin targających mną emocji. Uśmiechu, humoru, strachu, złości, smutku, radości i łez. Każda postać skradła moje serce (oczywiście ta pozytywna), Nolan po prostu rządzi, tak jak Lexi :) Pierwsza część „Tylko pozory” pokazywała jakie pozory tworzyła bohaterka, a teraz historia złudzeń o idealnym życiu, miłości, śmierci i wolności. Tylko, że te złudzenia łatwo można rozwiać i sprawić, że staną się prawdziwe. Prawdziwa będzie miłość, rodzina, uczucia, pożądanie tylko trzeba pokonać przeszkody i spotkać odpowiednią osobę dla której będziemy wszystkim, tak jak ona dla nas. Joanna porusza kilka trudnych tematów, ale już nic nie mówię. Rozdziały pisane z perspektywy bohaterów powodują, że przeżywałam wszystko razem z nimi. Doskonała fabuła, bohaterowie - po prostu kolejna genialna książka do kolekcji.

Odpowiedz

DODAJ TWOJĄ OPINIĘ

wyślij


SZANOWNI PAŃSTWO PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ INFORMACJE DOTYCZĄCE:

SPOSOBÓW WYSYŁKI, CZASU REALIZACJI ORAZ SPOSOBÓW DOSTAWY:


PŁATNOŚCI


Za zakupy w sklepie można zapłacić:

  • za pomocą szybkich płatności Tpay

lub:

  • Przelewem na rachunek bankowy:

ING
96 1050 1214 1000 0092 9184 1683

Dariusz Marszałek
ul. Dąbrowskiego 57/4
32-600 Oświęcim


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA


  • Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do 7 dni roboczych, w zależności od ilości napływających zamówień.
  • Jeśli w Państwa zamówieniu znajduje się książka, która dopiero będzie miała premierę, całość zamówienia wysyłamy w okolicach premiery tej książki.
  • Zamówienia są realizowane na bieżąco. Wysyłamy e-maile z informacją o statusie danego zamówienia.

DOSTAWA 


Oferujemy następujące sposoby dostawy:

Wysyłka na terenie naszego kraju

  • Poczta Polska Kurier 48
  • Kurier DPD
  • Paczkomat Inpost
  • Dostawa jest bezpłatna przy zamóweniach powyżej 120 zł 


Serdecznie zapraszamy!

Wydawnictwo NieZwykłe

PODOBNE KSIĄŻKI

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

-40%
Tylko iluzja więcej
Tylko iluzja

Joanna Chwistek

Książka 41.90 zł25.14 zł

Ebook 33.90 zł20.34 zł

-40%
Tylko pozory więcej
Tylko pozory

Joanna Chwistek

41.90 zł 25.14 zł
-40%
Danielle więcej
Danielle

Joanna Chwistek

Książka 44.90 zł26.94 zł

Ebook 39.90 zł23.94 zł

-40%
Naznaczeni grzechem. Część druga. więcej
Naznaczeni grzechem. Część druga.

Cora Reilly

Książka 41.90 zł25.14 zł

Ebook 33.90 zł20.34 zł

-40%
Naznaczeni upadkiem więcej
Naznaczeni upadkiem

Cora Reilly

Książka 44.90 zł26.94 zł

Ebook 39.90 zł23.94 zł

-40%
Pan Garcia więcej
Pan Garcia

T. L. Swan

Książka 54.90 zł32.94 zł

Ebook 49.90 zł29.94 zł

-40%
Naznaczeni grzechem. Część pierwsza więcej
Naznaczeni grzechem. Część pierwsza

Cora Reilly

Książka 44.90 zł26.94 zł

Ebook 36.90 zł22.14 zł

-40%
Znienawidzony rywal więcej
Znienawidzony rywal

T. L. Swan

Książka 44.90 zł26.94 zł

Ebook 36.90 zł22.14 zł

-40%
Zadufany szef więcej
Zadufany szef

T. L. Swan

Książka 49.90 zł29.94 zł

Ebook 44.90 zł26.94 zł

-40%
Dziewczyna z zajęć malarstwa więcej
Dziewczyna z zajęć malarstwa

Iga Daniszewska

Książka 41.90 zł25.14 zł

Ebook 36.90 zł22.14 zł