×

Rozpocznij wpisywanie by zobaczyć książki

Angry Goddess

Julia Brylewska

Seria: Gods of Law

Książka 44.90 zł31.43 zł-30%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 44.90 zł (43%)

Ebook 36.90 zł27.67 zł-25%

Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 36.90 zł (33%)

Data premiery: 2022-04-27

Drugi tom dylogii "Gods of Law"

Mijają dwa lata, od kiedy Oliver Sanclair i Violet McMillan widzieli się po raz ostatni. Ich drogi znów się skrzyżują, choć teraz przyjdzie im stanąć po przeciwnych stronach sądowej barykady.

Violet obiecała sobie, że uczyni wszystko, by zostać pierwszą osobistą porażką Olivera. Skupiając się na pracy, ma tylko jeden cel – wygrać sprawę, aby jak najszybciej opuścić Nowy Jork.

Czytaj dalej »
Wersja:   

Kategoria: Romans i erotyka

Udostępnij:

Mijają dwa lata, od kiedy Oliver Sanclair i Violet McMillan widzieli się po raz ostatni. Ich drogi znów się skrzyżują, choć teraz przyjdzie im stanąć po przeciwnych stronach sądowej barykady.

Violet obiecała sobie, że uczyni wszystko, by zostać pierwszą osobistą porażką Olivera. Skupiając się na pracy, ma tylko jeden cel – wygrać sprawę, aby jak najszybciej opuścić Nowy Jork.

Ponowne pojawienie się Violet w życiu Olivera, utwierdza mężczyznę w przekonaniu, że to, co poczuł przed dwoma laty, miało większe znaczenie, niż chciałby przyznać. Przyjdzie mu stanąć przed wyborem – albo odpuści i pozwoli Violet znowu zniknąć, albo zrobi wszystko, żeby ją przy sobie zatrzymać.

Kobieta jednak skrywa kilka sekretów, które mogą zaważyć nie tylko na wygraniu sądowej batalii, ale także na jej przyszłości. Czy zgodzi się, aby Oliver Sanclair po raz drugi zawładnął jej sercem?

TytułAngry Goddess
AutorJulia Brylewska
Ilość stron336
Rok wydania2022
Okładkamiękka
ISBN978-83-8178-838-0

OPINIE

- Wiktoria

Kocham tą książkę

Odpowiedz

- Matylda

KOCHAM TO I Z CAŁEGO SERCA POKECAM

Odpowiedz

- @historie_budzace_namietnosc

„Gdy człowiek stawał się zbyt dobrym aktorem, zapominał jak to jest być człowiekiem.”

Minęły dwa lata gdy Violet i Olivier po raz ostatni się widzieli, ale żadne z nich nie zapomniało o tym co ich zaczynało łączyć. Tylko te dwa lata całkowicie zmieniły jej życie, sprawiając, że już nie była tą samą kobietą. Chcąc udowodnić że może go pokonać na sali rozpraw przyjęła sprawę rozwodową. Wróciła do Nowego Yorku i znów mieli się spotkać. To spotkanie uświadomiło mężczyźnie, że przed laty popełnił błąd pozwalając jej odejść, a teraz im więcej czasu przebywali ze sobą wiedział że nie pozwoli sobie nas ten sam błąd. Tylko nie wie jeszcze z jakimi problemami Violet się mierzy. I, że w jej życiu pojawił się inny mężczyzna. Oraz to, że nowa sprawa jakiej się podjeli ściągnie na nich bardzo duże niebezpieczeństwo. Czy tych dwoje w końcu zrozumie że nie mogą żyć bez siebie? Czy uda im się rozwiązać sprawę? Kogo wybierze Violet? I najważniejsze czy po raz kolejny Olivier pozwoli jej odejść?

„Angry Goddes” to drugi tom i finał historii dwójki prawników Violet i Oliviera. Od samego początku ich znajomość była burzliwa, ale teraz oboje dojrzeli do uczuć które odczuwają. Zwłaszcza on zdał sobie sprawę ile tak na prawdę znaczy dla niego kobieta, że nie potrafi o niej zapomnieć i chciałby ją mieć cały czas przy sobie, że to właśnie dla tej konkretnej kobiety zabiło jego serce. Autorka ukazuje, że coś co z zewnątrz może wydawać się cudowne to tak na prawdę wewnątrz może być zepsute. By nie pokazać innym swoich słabości i tego że jest nam źle przybieramy maski na twarz, uśmiechamy się i udajemy szczęśliwych. Stajemy się doskonałymi aktorami. Więc czeka na was kolejna dawka emocji i zwrotów akcji. Uśmiechałam się, by za chwilę wpaść w szpony strachu. Kolejna nie zapomniana przygoda w świecie Julii Brylewskiej. Polecam.

Odpowiedz

- Złotowłosa i Książki

Violet McMillan przeżyła piękne i zarazem smutne chwile w Nowym Jorku. To właśnie wtedy Oliver Sanclair zapisał się w kobiecym sercu. Od tamtych wydarzeń minęło dwa lata i wiele się przez ten czas zmieniło. Właśnie teraz przyjdzie im stawić sobie czoła. Tyle tylko, że po przeciwnych stronach sądowej barykady.
Violet obiecała sobie udowodnić mężczyźnie, że da radę go pokonać. To jej jedyny cel - utrzeć mu nos i wrócić do Los Angeles.
Oliver nie przypuszczał, że ponowne pojawienie się Vi aż tak go poruszy. To utwierdziło go w przekonaniu, że zrobił błąd pozwalając jej zniknąć. Teraz, kiedy los dał mu szansę nie zamierza przepuścić okazji. Problemem jest to, że musi wybrać - ona czy wygrana.
Sprawa dodatkowo się komplikuje, gdy do głosu dojdą tajemnice. Zarówno te na stopie prywatnej, jak i te kluczowe dla sprawy.
Jakie sekrety ujrzą światło dzienne? Czy Violet udowodni swoją siłę i pokona Olivera? Co wybierze Oliver? Postawi na pracę czy może wybierze uczucie? Czy jest szansa aby to wszystko pogodzić? A może ich drogi definitywnie się rozejdą?

Julia Brylewska swoją serią o prawnikach tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że romans prawniczy potrafi być ostry, odważny i niezwykle pasjonujący. Sięgnęłam po pierwszy tom bez wahania. Drugi był oczywistością. A wszystko po serii "Inferno", którą czytałam z wypiekami na twarzy.
Autorka kupiła mnie swoim debiutem. Z każdą kolejną premierą tylko utwierdzam się w przekonaniu, że autorka ma niesamowity talent przelewania słów na papier. Robi to w spektakularnym stylu. Totalnie zatracam się w czytanych powieściach. Zamykam drzwi od otaczającej mnie rzeczywistości, by przenieść się do pasjonującego świata.
Tak było i tym razem. Jak tylko zaczęłam czytać, świat zewnętrzny przestał istnieć. Oczyma wyobraźni i całą swą duszą dołączyłam do bohaterów. Z uwagą śledziłam przebieg wydarzeń. Historii zaskakującej. Niezwykle realnej. Przewrotnej i trzymającej w napięciu.
Adrenalina była i to spora, bowiem nie skupiamy się tylko na głównej parze bohaterów, lecz także na śledztwie. Na szukaniu prawdy dotyczącej sprawy, którą zdecydowali się bronić. Poszukiwań, które zmuszają czytelnika do aktywnego udziału. Do rozmyślań i szukaniu wyjścia z tego labiryntu pełnego niewiadomych i czyhającego ryzyka. Niebezpieczeństwa, które powoduje, że włos się jeżył. Gdzie wstrzymuję się oddech w oczekiwaniu na finał wydarzeń.
Dynamiczna akcja nie pozwala na nudę. Nie ma dla niej miejsca. Szczególnie, że mamy także bohaterów drugoplanowych a także wielowątkowość. Do tego dochodzą gorące o zmysłowe sceny uniesień. Zdecydowanie rozpalające zmysły.
Dla mnie same plusy. Nawet męski osobnik, który pojawił się po to, by napsuć mi krwi był potrzebny. Wszystko świetnie ze sobą współgrało tworząc lekturę wsysającą niczym ruchome piaski. Pełną emocji i wrażeń. Zostałam kolejny raz usatysfakcjonowana i z niecierpliwością będę wypatrywać kolejnej książki.

Polecam.

Współpraca: Wydawnictwo NieZwykłe

Odpowiedz

- katexx91

Olivier Sanclair i Violet McMillan powracają.

Pierwszy tom zakończył się rozstaniem bohaterów. On został w Nowym Jorku, a ona musiała wrócić do Los Angeles. Dwa lata później ta dwójka ponownie się spotyka i teraz będą musieli stoczyć ze sobą bój, ponieważ w sprawie, którą prowadzą, oboje stoją po przeciwnych stronach barykady.
Olivier nadal jest najlepszym prawnikiem w Nowym Jorku i nadal nie przegrał żadnej sprawy, dlatego Violet obiecała sobie, że zrobi wszystko, aby stać się pierwszą porażką mężczyzny. Ma prosty plan: skupić się na pracy, wygrać sprawę i jak najszybciej opuścić Nowy Jork.
Jednak ich pierwsze spotkanie utwierdza ich w przekonaniu, że to, co było między nimi dwa lata temu, nie zniknęło.
Jak na to zareaguje Violet? Czy ponownie otworzy przed nim serce?
Jedno jest pewne, Olivier będzie musiał wybrać — po raz kolejny odpuści i pozwoli kobiecie zniknąć, albo zrobić wszystko, co w jego mocy, by zatrzymać ją przy sobie. Problem w tym, że dziewczyna skrywa jeden dość ważny sekret, który może zadecydować o wszystkim.

Bez wątpienia „Angry Goddess” podoba mi się bardziej niż pierwszy tom. Tym razem oprócz romansu biurowego autorka zafundowała nam również ciekawy wątek kryminalny. Jest to sprawa zabójstwa młodej dziewczyny zabitej przez chłopaka z jej szkoły. Chłopak zgłosił się od razu na policję i przyznał do winy. Wszystko wskazuje, że będzie to szybka i łatwa sprawa, ale czy na pewno?
Relacja bohaterów ponownie rozwija się swoim tempem, choć fascynacja i chemia panującą między nimi działają na korzyść szybkości rozwoju relacji. Oboje nadal pamiętają to, co wydarzyło się dwa lata temu i jak to się dla nich skończyło. Mają świadomość, że lada moment historia znów się powtórzy, jednak z drugiej strony oboje pragną zawalczyć o coś więcej. Czy im się to uda, zanim będzie za późno? Tego wam już nie zdradzę.
Nie brakuje zwrotów akcji i niektóre są naprawdę mocne. Akcja książki stopniowo przyspiesza, aby pod koniec po prostu wbić w fotel niczym po wciśnięciu pedału gazu w sportowym samochodzie. To wszystko sprawia, że człowiek nie potrafi oderwać się od książki i nie zrobi tego, dopóki jej nie skończy.
Polecam wam dylogię „Gods Of Law”.

Odpowiedz

- booklover_52

Niektórzy autorzy potrafią za pomocą słów zdobyć moje serce, rozkochać w swoich bohaterach i sprawić, że długo nie będę mogła zebrać myśli. To właśnie po raz kolejny zrobiła Julia Brylewska. Autorka oczarowała mnie historią Olivera i Violet, którzy na przestrzeni tych kilkuset stron stali się dla mnie rodziną. Już nie mówię znajomymi, a nawet przyjaciółmi, ale osobami, które odcisnęły pewien ślad w moim życiu.

"Angry Goddess" ponownie zabiera nas do bezwzględnego świata prawników. Oprócz spotkania z bohaterami, których dość dobrze znamy, autorka wprowadza nowe postacie. Nie każdą z nich jesteśmy jednak w stanie polubić. Pojawia się tu prawdziwy czarny charakter, którego ma się ochotę wysłać na księżyc, albo jeszcze dalej, aby tylko zostawił w spokoju tych, na których nam zależy.
Oliver po raz kolejny pokazał klasę i sprawił, że moje serce szybciej zaczęło bić. Jego nieprzystępność, która w otoczeniu bliskich lekko schodziła na dalszy plan, pozostawiając wrażliwą, piękna duszę, to coś co mnie ujęło. Podobało mi się to, że on na siłę nie szukał znajomości, nie podporządkowywał się innym. Sam decydował, w którą stronę ma pójść jego życie. Na jego przykładzie można powiedzieć, że czasami lepiej być samotnym wilkiem, podejmować własne decyzje, niż należeć do stada i być przykutym łańcuchami do innych.
Co do Violet to muszę powiedzieć, że naprawdę wydoroślała. Na pewno przyczyniły się do tego pewne trudne wydarzenia, jednak to zahartowało ją. Podobała mi się jej więź z przyjaciółmi i to, jaką wiarę pokładała w to, co robi. Niektórzy na jej miejscu, przy pewnych sprawach poddaliby się już na starcie, ale nie ona. Walczyła niczym lwica, albo mogę powiedzieć, jak wilczyca.

Violet i Oliver to duet, z którym nie można się nudzić. Zachwyciły mnie nie tylko ich przekomarzania, ale również te emocje, które przekazywali czytelnikom. Ich historia nie należy do łatwych, pełno w niej zawirowań, ale przecież życie nigdy nie jest bajką.

"Angry Goddess" to cudowna, piękna, wzruszająca, momentami urocza i trudna opowieść nie tylko o miłości, pokonywaniu własnych słabość, ale również o przyjaźni i walce z przeciwnościami losu. Jestem zachwycona tą serią. Kocham ją i mam wrażenie, że cząstka mnie, którą jej oddałam, już nigdy do mnie nie powróci. "Gods of Law" skradło moje serce i już na zawsze zajmie w nim szczególnie miejsce.

Odpowiedz

DODAJ TWOJĄ OPINIĘ

wyślij


SZANOWNI PAŃSTWO PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ INFORMACJE DOTYCZĄCE:

SPOSOBÓW WYSYŁKI, CZASU REALIZACJI ORAZ SPOSOBÓW DOSTAWY:


PŁATNOŚCI


Za zakupy w sklepie można zapłacić:

  • za pomocą szybkich płatności Tpay

lub:

  • Przelewem na rachunek bankowy:

ING
96 1050 1214 1000 0092 9184 1683

Dariusz Marszałek
ul. Dąbrowskiego 57/4
32-600 Oświęcim


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA


  • Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do 7 dni roboczych, w zależności od ilości napływających zamówień.
  • Jeśli w Państwa zamówieniu znajduje się książka, która dopiero będzie miała premierę, całość zamówienia wysyłamy w okolicach premiery tej książki.
  • Zamówienia są realizowane na bieżąco. Wysyłamy e-maile z informacją o statusie danego zamówienia.

DOSTAWA 


Oferujemy następujące sposoby dostawy:

Wysyłka na terenie naszego kraju

  • Poczta Polska Kurier 48
  • Kurier DPD
  • Paczkomat Inpost
  • Dostawa jest bezpłatna przy zamóweniach powyżej 120 zł 


Serdecznie zapraszamy!

Wydawnictwo NieZwykłe

PODOBNE KSIĄŻKI

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

-30%
Angry God więcej
Angry God

Julia Brylewska

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 33.90 zł25.42 zł

-30%
The Legacy więcej
The Legacy

Julia Brylewska

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 36.90 zł27.67 zł

-30%
Sinner więcej
Sinner

Julia Brylewska

Książka 39.90 zł27.93 zł

Ebook 31.90 zł23.92 zł

-30%
Angel więcej
Angel

Julia Brylewska

Książka 39.90 zł27.93 zł

Ebook 31.90 zł23.92 zł

-30%
Devil więcej
Devil

Julia Brylewska

Książka 39.90 zł27.93 zł

Ebook 31.90 zł23.92 zł

-30%
Vincent więcej
Vincent

Julia Brylewska

Książka 42.90 zł30.03 zł

Ebook 37.90 zł28.42 zł

-30%
Michael więcej
Michael

Julia Brylewska

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 39.90 zł29.92 zł

-30%
Winter Flower więcej
Winter Flower

Julia Brylewska

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 39.90 zł29.92 zł

-30%
Maybe You więcej
Maybe You

Weronika Ancerowicz

Książka 44.90 zł31.43 zł

Ebook 39.90 zł29.92 zł

-30%
Co wyszeptał nam deszcz więcej
Co wyszeptał nam deszcz

Joanna Balicka

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 36.90 zł27.67 zł