×

Rozpocznij wpisywanie by zobaczyć książki

MÓJ KOSZYK zamknij

Brak książek w koszyku

MOJE ULUBIONE

Twoja lista jest pusta

Vlad

Ker Dukey, K. Webster

Seria: The V Games
41.90
29.33
-30%
Data premiery: 2022-07-21

Wysyłka książki kilka dni przed premierą

Pierwszy tom serii „The V Games”

Nowa zagraniczna seria mafijna! Idealna dla fanów The Sweetest Oblivion i Złączonych honorem!

Podły. Złośliwy. Nikczemny.

Mężczyźni z rodziny Vasiliev rodzą się, żeby rządzić. Są wychowywani na zwycięzców, przygotowywani, aby zdobywać wszystko, czego zapragną.

Czytaj dalej »

Kategoria: Romans mafijny

Udostępnij:

Nowa zagraniczna seria mafijna! Idealna dla fanów The Sweetest Oblivion i Złączonych honorem!

Podły. Złośliwy. Nikczemny.

Mężczyźni z rodziny Vasiliev rodzą się, żeby rządzić. Są wychowywani na zwycięzców, przygotowywani, aby zdobywać wszystko, czego zapragną.

W ich świecie rodziny mafijne cały czas walczą o władzę, rozgrywając między sobą skomplikowane potyczki. Za każdym małżeństwem kryje się określona strategia. I tak powinno się stać i tym razem.

Vlad Vasiliev, najstarszy syn w rodzinie, ma poślubić Dianę Volkov. Ale jego oczy mimowolnie podążają za kimś innym jej siostrą Iriną cichą, zamkniętą w sobie dziewczyną. Jednak Vlad nie okaże słabości, a Irina tym właśnie jest słabością.

Irina Volkov od zawsze wiedziała, że nie poślubi nikogo z miłości. Jednak coraz trudniej jest jej walczyć z rodzącym się pożądaniem na widok mężczyzny, którego od dawna kocha. Mężczyzny, który poślubi jej siostrę.

TytułVlad
AutorKer Dukey, K. Webster
Ilość stron266
Rok wydania2022
Okładkamiękka
ISBN978-83-8178-932-5

OPINIE

Brak opinii

DODAJ TWOJĄ OPINIĘ

wyślij


SZANOWNI PAŃSTWO PONIŻEJ ZNAJDUJĄ SIĘ INFORMACJE DOTYCZĄCE:

SPOSOBÓW WYSYŁKI, CZASU REALIZACJI ORAZ SPOSOBÓW DOSTAWY:


PŁATNOŚCI


Za zakupy w sklepie można zapłacić:

  • za pomocą szybkich płatności Tpay

lub:

  • Przelewem na rachunek bankowy:

ING
96 1050 1214 1000 0092 9184 1683

Dariusz Marszałek
ul. Dąbrowskiego 57/4
32-600 Oświęcim


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA


  • Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi od 2-5 dni roboczych, w zależności od ilości napływających zamówień.
  • Jeśli w Państwa zamówieniu znajduje się książka, która dopiero będzie miała premierę, całość zamówienia wysyłamy w okolicach premiery tej książki.
  • Zamówienia są realizowane na bieżąco. Wysyłamy e-maile z informacją o statusie danego zamówienia.

DOSTAWA 


Oferujemy następujące sposoby dostawy:

Wysyłka na terenie naszego kraju

  • Poczta Polska Kurier 48
  • Kurier DPD
  • Paczkomat Inpost


Serdecznie zapraszamy!

Wydawnictwo NieZwykłe

PODOBNE KSIĄŻKI

INNI KUPILI RÓWNIEŻ

-30%ZAPOWIEDŹ
Naznaczeni grzechem. Część druga. więcej
Naznaczeni grzechem. Część druga.

Cora Reilly

41.90 zł 29.33 zł
-30%ZAPOWIEDŹ
Kod milczenia więcej
Kod milczenia

Shantel Tessier

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 33.90 zł25.42 zł

-30%ZAPOWIEDŹ
Syn mafii. Nicolas więcej
Syn mafii. Nicolas

Aleksandra Możejko

41.90 zł 29.33 zł
-30%ZAPOWIEDŹ
Egzekutor więcej
Egzekutor

Anna Falatyn

44.90 zł 31.43 zł
-30%ZAPOWIEDŹ
Vincere l'amore więcej
Vincere l'amore

Anna Wilman

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 33.90 zł25.42 zł

-30%ZAPOWIEDŹ
Dziewczyna z biblioteki więcej
Dziewczyna z biblioteki

Iga Daniszewska

41.90 zł 29.33 zł
-30%NOWOŚĆ
Thief więcej
Thief

A. Zavarelli

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 33.90 zł25.42 zł

-30%NOWOŚĆ
Wybrana przez niego więcej
Wybrana przez niego

Agnieszka Brückner

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 33.90 zł25.42 zł

-30%ZAPOWIEDŹ
Pragnienie zemsty więcej
Pragnienie zemsty

Monika Gajos

41.90 zł 29.33 zł
-30%ZAPOWIEDŹ
Utracony raj więcej
Utracony raj

Anna Wójcik

Książka 41.90 zł29.33 zł

Ebook 33.90 zł25.42 zł